Benim Hala Umudum Var/Надежда за обич от 31 март в 21 ч по Диема Фемили-Тема 1

  • 87 931
  • 739
# 645
Ето и едни невероятни снимки на Шукрю и Гизем зад кадър от днешния епизод - толкова са готини и сладки. Обожавам ги ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves







Виж целия пост
# 646
Още една невероятна снимка на Гизем и Шукрю зад кадър от днешния епизод - страхотни са ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap

Виж целия пост
# 647
Обожавам тази сцена на Озан и Умут - как сладко се гледат само. Уникални сладури са - не мога да им се нарадвам ... txtloves txtloves txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart







Виж целия пост
# 648
Днешният епизод също беше страхотен ...   Hands Clap

Озан каза на баща си и майка си, че утре ще отидат да искат Умут. Те обаче категорично отказаха - за нищо на света нямало да идат там. Направо се държаха ужасно ...   #Sniper

Озан обаче им каза, че каквото и да правят той няма да се откаже от Умут, защото я обича истински ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

На другия ден бащата на Озан извика Зафер и пред него каза на Озан, че ако иска да бъде с Умут ще трябва да подпише един документ, чрез който се отказва от наследството си, от парите на семейството и от всички облаги. Щял да остане във фирмата единствено и само като работник. Това за мен не е никакъв баща ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Най-много ми хареса как Озан стана и без никакво колебание се отказа от всичко в името на любовта си към Умут. Подписа договора и си тръгна. Страхотен е - евала ...  newsm44 newsm76 Two Hearts

После бащата на Озан даде пари на Зафер да попречи на този брак иначе щял да има зет бедняк. Зафер разбира се ги взе, но му каза че и той не се различавал от него щом постъпва така.  Peace

Зафер отиде при Озан да поговорят. Попита го дали ще може да живее без пари - Озан каза, че ще се справи - ще работи и със заплатата ще се издържа. За него парите не били важни - най-важната е Умут ....  smile3501

След това Озан отиде при баща си и се скараха - каза му, че знае, че е повикал Зафер с надеждата като види как се отказва от всичко да се противопостави. Но няма да стане. Бащата на Озан му каза, че това не му било бащиния - тук бил само като работник. Озан каза, че знае че вече е така - след това си тръгна ...  Wink

Много ми хареса как Муса продаде колата и взе парите - явно е решил да ги даде на Озан. Страхотна постъпка - Зафер побесня ...  Mr. Green

Дойгу си събра нещата и си тръгна. Преди това обаче каза някои неща на Хакан. Каза му да спре да се терзае и измъчва заради Умут, виждала го как се държи около нея. По-добре било да й признае или да я махне от тук, защото така вреди както на себе си, така и на тях ...  newsm10

Хакан се замисли над тези думи - стана и тръгна на някъде с колата ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Най-много ми харесаха сцените с Хакан - първо като се боксираше, а после и под душа гол. Направо очите ми останаха в Берк - няма такъв сладур. Сексапилен, сладък, чаровен - обожавам го ...  smile3525  Kissing Heart txtloves ppp  Flushed Flushed     mrstraetz

Жалко, че докато се боксираше Хакан си спомняше думите на Дойгу и моментите му с Умут и Озан - накрая прекали и сериозно натупа съперника си. Човека от залата му направи забележка да не си изкарва яда тук - Хакан се извини ...  newsm08

Озан и Умут бяха супер сладки накрая - той отиде да я вземе. Така сладко се прегърнаха двамата - той я вдигна и започна да я върти. После се целунаха - много ги обичам ...  txtloves txtloves txtloves  love001 newsm41

Умут му каза за напускането на Дойгу и как г-н Хакан е бил нервен. После попита Озан защо е без кола - той каза, че не искал да попада в задръстване и затова е дошъл така. После си поръчаха такси. Милия нали го оставиха без нищо - но той за пореден път показа колко силно обича Умут ...  lovekiss

Нямам търпение за утрешния епизод ... 
Hug
Виж целия пост
# 649
Намерих още една невероятна снимка на Берк зад кадър от предишните епизоди - толкова е сладък, готин и прекрасен. Не мога да му се нагледам ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Виж целия пост
# 650
Още няколко прекрасни снимки зад кадър на Берк, Гизем и Саваш от сцената на Хакан, Умут и Рюзгяр в ресторанта от миналия епизод. Супер са ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts







Виж целия пост
# 651
Уау, още една прекрасна снимка на Берк - уникален сладур е. Обожавам тази усмивка ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Виж целия пост
# 652
Още 3 прекрасни снимки на Гизем и Шукрю зад кадър от сцената на Озан и Умут във вчерашния епизод - толкова са готини и сладки ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves





Виж целия пост
# 653
Разочарова ме бащата на Озан...Аз разбирам, че не иска да се сродява с човек като Зафер, и аз не искам, но пък заради това да избере синът му да е нещастен - това не мога да го разбера. Какво му пречи да се съгласи, да им направи сватба, пък хич да не се вижда със Зафер, кой ще го принуди? Едва ли Умут държи да я искат от Зафер...

Сред думите на Дуйгу дали Хакан ще  започне да показва любовта си към Умут и да се бори за нея newsm78
Виж целия пост
# 654
Разочарова ме бащата на Озан...Аз разбирам, че не иска да се сродява с човек като Зафер, и аз не искам, но пък заради това да избере синът му да е нещастен - това не мога да го разбера. Какво му пречи да се съгласи, да им направи сватба, пък хич да не се вижда със Зафер, кой ще го принуди? Едва ли Умут държи да я искат от Зафер...

Сред думите на Дуйгу дали Хакан ще  започне да показва любовта си към Умут и да се бори за нея newsm78

И аз много се разочаровах от бащата на Озан. Той тотално прекали. Знае колко силна е любовта на Озан и Умут и въпреки това го кара да избира. Остави сина си без пари и без наследство, чуди се как да му попречи да се ожени. Само едно не е разбрал - каквото и да прави Озан няма така лесно да се откаже от Умут ...  newsm10

Дойгу какви ли не ги наприказва на Хакан. Той определено се замисли над думите ...  Peace

За начало Хакан си изкара яда на боксовия ринг, но ще трябва сериозно да помисли над нещата. Тепърва ще става много интересно и около него ...  Two Hearts  newsm76  Kissing Heart

На мен много ми харесва и промяната у Муса - продаде колата, за да може да върне част от парите на Озан ...   Hands Clap

А горката Хале непрекъснато се стряска след нападението. Дано бързо се възстанови ...  Praynig
Виж целия пост
# 655
Вай, вай, вай  Shocked

Някой може ли да направи скрийншот на сцената на Хакан под душа? Wink
Виж целия пост
# 656
Вай, вай, вай  Shocked

Някой може ли да направи скрийншот на сцената на Хакан под душа? Wink

И аз няма да откажа на нещо такова!  Mr. Green Mr. Green Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз немога да правя скрийншот , съжалявам! Sad Sad
Виж целия пост
# 657
Добър вечер и от мен , момичета! newsm76




Много хубав епизод беше снощи!
Хакан/Берк ме убива , много готин - обичам го невероятен , неповторим , прекрасен! txtloves txtloves Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm76 Two Hearts Two Hearts Винаги му се възхищавам като го гледам , но снощи мина всякакви граници! rotfImbo newsm44 txtloves Heart Eyes
А до Озан и Умут - сладури големи! Много са сладки , толкова невинни , прекрасни са! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Озан само как я въртеше във въздуха! lovekiss Kissing Heart
Тази вечер също ще е много интересен епизод! sohappy sohappy




От мен една снимка на Белгин/Хале. Красавица! newsm51


Виж целия пост
# 658
Здравейте! Ето и от мен 2 нови прекрасни снимки на Гизем - много е готина и сладка ... smile3525 Two Hearts  Kissing Heart



Виж целия пост
# 659
Добър вечер и от мен , момичета! newsm76

Много хубав епизод беше снощи!
Хакан/Берк ме убива , много готин - обичам го невероятен , неповторим , прекрасен! txtloves txtloves Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm76 Two Hearts Two Hearts Винаги му се възхищавам като го гледам , но снощи мина всякакви граници! rotfImbo newsm44 txtloves Heart Eyes
А до Озан и Умут - сладури големи! Много са сладки , толкова невинни , прекрасни са! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Озан само как я въртеше във въздуха! lovekiss Kissing Heart
Тази вечер също ще е много интересен епизод! sohappy sohappy


От мен една снимка на Белгин/Хале. Красавица! newsm51




Здравей Габи! Напълно съм съгласна с теб. Казала си всичко много точно. Благодаря ти за снимката на Белгин и котката й - много са сладки ... smile3525 newsm76 Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия