Benim Hala Umudum Var/Надежда за обич от 31 март в 21 ч по Диема Фемили-Тема 1

  • 87 931
  • 739
# 660
Вай, вай, вай  Shocked

Някой може ли да направи скрийншот на сцената на Хакан под душа? Wink

Аз с удоволствие направих няколко снимки от сцената на Хакан под душа! Винаги я гледам с широко отворени очи. Няма такъв сладур - готин, секси, чаровен. А какво тяло има - уаууу. Очите ми останаха в него. Буквално се захласнах - обожавам Берк ...  smile3534 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves













Виж целия пост
# 661
Още невероятни снимки на Берк от сцената на Хакан под душа - направо си умирам за него. Толкова е секси и сладък ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves











Виж целия пост
# 662
Днешният епизод беше страхотен!  newsm44

Озан и Умут бяха толкова сладки в таксито. Тя го попита дали техните ще дойдат да я искат. Озан си замълча и Умут се усети, че вероятно няма да дойдат. Каза му, че не иска да му създава проблеми с родителите му и ако трябва ще отложат годежа. Озан обаче каза, че няма да стане.  smile3525 newsm76 Two Hearts

По едно време си спомни думите на Зафер, че ако Умут научи, че се е отказал от всичко заради нея, няма да иска да се омъжи понеже ще се чувства виновна. Затова предпочете нищо да не й казва ... Sunglasses

Озан опита да развесели Умут и каза, че ще дойдат. Разби ме като изтърси - како, виж какво момче си имаш, няма да намериш по-добър от него како. Тя започна да се смее, а Озан да я целува. Невероятни сладури са ...  txtloves  Kissing Heart Two Hearts  love001 smile3533

Озан и Умут отидоха в ресторанта, в който ги е поканил Муса. Той и Хале още не бяха дошли.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Стана ми супер смешно, когато Умут говореше с Озан за Муса и каза: имам чувството, че изввънземните са подменили нашия Муса с друг, толкова е различен. Но точно него ли ще намерят да вземат ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

След това дойдоха Муса и Хале и седнаха при тях. Муса каза, че собственика правел най-хубавите кюфтета. Започнаха да хапват - Умут взе ножа и вилицата, а Озан и каза да хапва с ръка. После й показа как - уви го и Умут започна да яде. Муса пък вика - а така, знаеш как се яде. Толкова бяха готини и четиримата. И Хале се разсея ...  Flushed ppp  Hands Clap

Муса даде на Озан парите от продадената кола. Каза му, че иска да му върне парите по някакъв начин. Озан му благодари. Умут се учуди колко се е променил Муса. Наистина невероятна постъпка - Муса каза, че няма как да промени всичко, но иска поне да поправи грешките, които може ...  smile3501

В същия ресторант обаче беше онзи, който искаше да се жени за Умут и когото тя отритна. Веднага започна да злобее и заедно с приятелите си коментираха този ли е годеника на Умут. Колко били близки с Муса, пък на него даже не я показвали. Защо ли му давал пари - тъпак ...  #Sniper

По едно време Яхия и приятелчетата му скочиха на бой на Муса и Озан - виждал, че явно е продал сестра си. Муса побесня, каза му да се разкара защото ще го пребие. Добре, че собственика на ресторанта се намеси и изгони онези. Стана ми мъчно за Муса - вика явно и 100 години няма да мога да изкупя греховете си. Онези са големи нещастници - чак се заканваха ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Така и Озан разбра кой е Яхия. След това изпрати Умут до тях - бяха много сладки като се прегърнаха ...  newsm51

На сутринта Хале и Умут отидоха в съда на делото срещу съседа им. Хале я беше страх, но Умут и каза, че е до нея. За съжаление отложиха делото за декември, а онзи го пуснаха. Хале започна още повече да се страхува да не я причака някъде. Умут искаше да каже на Озан, но Хале й забрани - не искала никой да знае, било я срам ...  Rolling Eyes

Зафер пък каза на сестрите си да се ослушват за нещата около Умут. Тези кокошки отидоха в квартала да питат за тях и жената на онзи нещастник им наговори какви ли не глупости за Умут и Хале. Съпруга й уж бил отишъл да поговори човешки, пък Хале го съблазнявала и сега го обвинявала. Идеше ми да ги набия всички ...  bash

Хакан беше много тъжен! Рюзгюр му каза да признае на Умут чувствата си. Така било най-правилно и по този начин щял да спре да се трови ...  thumbsup

Умут и Хале се върнаха и сестрите им ги започнаха. Нарекоха Хале развратница и тя ги удари - стана скандал. Появи се Муса и ги разтърва. После попита сестрите си защо са се държали така, а те издрусаха, че Хале ходила с женен мъж - затова ги изгонили. Муса побесня - отиде и попита Умут. Тя му каза истината. Разказа му как съседа им е опитал да изнасили Хале - за щастие тя е дошла навреме и я е спасила. Но сега са го пуснали ...  newsm12

Муса побесня и отиде при сестрите си Йелда и Селда - каза им да не говорят повече глупости за Хале и че ако ги чуе още един път ще съжаляват. Йелда пак се правеше на интересна, ама Муса така я удари, че я просна на леглото ...  Mr. Green

Озан на няколко пъти говори с родителите си - дори се разплака как може след като е подписал всичко и се е отказал от парите им поне да не отидат с него. Каза им за пореден път колко много обича Умут. Остави ги да си помислят ...  newsm08

Майка му и баща му обаче отново се противопоставиха - много ми паднаха в очите ...  Naughty

На сутринта Умут отиде в салона при Хале да си направи прическа, а Озан й купи прекрасен годежен пръстен ...  newsm74

Озан се облече в костюм и беше готов за тръгване. Долу видя, че майка му и баща му няма да дойдат. На Озан му стана много криво - каза им, че никога няма да забрави това.  newsm17

Озан е страхотен - беше толкова готин и елегантен ...  smile3534

Утре най-накрая ще я поиска - ще бъде невероятно интересно. Нямам търпение ...
  Hug
Виж целия пост
# 663
Уау, ето една невероятна снимка на Берк зад кадър от днешния епизод - толкова е готин, сладък и чаровен. Не мога да ме се нагледам. Много го обичам ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Виж целия пост
# 664
Ето и една прекрасна снимка на Шукрю зад кадър от сцената, в която Озан купи пръстен на Умут - страхотен е ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Виж целия пост
# 665
Ето и едни невероятни снимки зад кадър на Шукрю, от сцената на Озан с костюма. Погледнете го колко е готин и елегантен. Много ме се радвам ...   newsm44 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves





Виж целия пост
# 666
Ето е едни снимки от сцената на Озан и Умут в края на вчерашния епизод - той как я носи само. Толкова са сладки ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves







Виж целия пост
# 667
Уау, ето и едни снимки на Озан и Умут в таксито от днешния епизод. Погледнете ги само колко са готини, сладки и прекрасни. Невероятна двойка ...   smile3534 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Виж целия пост
# 668
Ето и едни прекрасни снимки на Озан и Умут в ресторанта от днешния епизод. Невероятни са ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts txtloves  Hands Clap







Виж целия пост
# 669
От,кой епизод е сцената с душа  Mr. Green
Виж целия пост
# 670
От,кой епизод е сцената с душа  Mr. Green

Ако не се бъркам 26 еп. по номерация на Диема Фемили. thumbsup
Виж целия пост
# 671
Здравейте и от мен! Two Hearts



Снощи епизода беше много хубав! Умут и Озан , както винаги бяха прекрасни! Heart Eyes
Стана ми много мъчно за Хале , когато оправдаха онзи глупак. cry no bash box
Най-накрая Озан вече ще си поиска и Умут! Нямам търпение за тази вечер! newsm76 Two Hearts Two Hearts




Видях , че Роси е пуснала снимките на Берк/Хакан под душа. Shocked txtloves Много ти благодаря! Heart Eyes
Аз се опитах да ги направя в движещи се картинки - GIF формат. Не се получиха много добре дори никак , но все пак реших да ги пусна тук , дано ви свършат работа! lovekiss За Берк просто нямам думи!  mrstraetz Heart Eyes Heart Eyes







Виж целия пост
# 672
От,кой епизод е сцената с душа  Mr. Green

Ако не се бъркам 26 еп. по номерация на Диема Фемили. thumbsup

Пада се 27 епизод от качените за теглене и 28-ми в сайта на Нова Плей понеже там бяха разделили първи епизод на 2 ...  newsm10
Виж целия пост
# 673
Здравейте и от мен! Two Hearts


Снощи епизода беше много хубав! Умут и Озан , както винаги бяха прекрасни! Heart Eyes
Стана ми много мъчно за Хале , когато оправдаха онзи глупак. cry no bash box
Най-накрая Озан вече ще си поиска и Умут! Нямам търпение за тази вечер! newsm76 Two Hearts Two Hearts


Видях , че Роси е пуснала снимките на Берк/Хакан под душа. Shocked txtloves Много ти благодаря! Heart Eyes
Аз се опитах да ги направя в движещи се картинки - GIF формат. Не се получиха много добре дори никак , но все пак реших да ги пусна тук , дано ви свършат работа! lovekiss За Берк просто нямам думи!  mrstraetz Heart Eyes Heart Eyes









Ох, Габи - направо ме остави без дъх. Движещите се картинки са уникални - Берк просто ме подлудява. Няма по прекрасен от него. Обожавам го ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

И аз нямам търпение за епизода довечера ...  Hug

Озан и Умут са толкова сладки и прекрасни - сега Озан ще отиде да я поиска. Като се сетя колко прекрасни моменти ни чакат и нямам търпение ...
  Flushed ppp  Hands Clap
Виж целия пост
# 674
От,кой епизод е сцената с душа  Mr. Green

Ако не се бъркам 26 еп. по номерация на Диема Фемили. thumbsup

Пада се 27 епизод от качените за теглене и 28-ми в сайта на Нова Плей понеже там бяха разделили първи епизод на 2 ...  newsm10



Да , аз съвсем се обърках. Извинете ме! smile3555
Гадно е , че от Нова Плей разделят 1-ви епизод на 2. Това е още по-объркващо! Angry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия