Дали не прекаляваме в грижата си

  • 21 297
  • 597
# 225
Много често се чудят на името и постоянно го бъркат. Аз повтарям неколкократно името, но тези хора банани ли имат в ушите?  ooooh! После следва реакция - ама защо не е АлекС, а е Алек  #Crazy И вечно му казват АлекС.
Е ти си го кръстила Алек, ако го беше кръстила Иван или Димитър нямаше да имаш проблем.
Виж целия пост
# 226
Е почити на 5 е ,ама е бял и нежен и...с дълги мигли.Та заради тези мигли като е с шапка зимата все го вземат за момиче.Казвам момче е.Да не са му взели ч*рката, като са казали момиче.
Виж целия пост
# 227
Е почити на 5 е ,ама е бял и нежен и...с дълги мигли.Та заради тези мигли като е с шапка зимата все го вземат за момиче.Казвам момче е.Да не са му взели ч*рката, като са казали момиче.


Ми така де....пък и как ще го аресват момите с тез дълги мигли  Grinning
Виж целия пост
# 228
На мен ми е жал за всяко момиченце, облечено с туту и курдисано на детската площадка!

Моето с туту-то се въргаля по тревата. На мен ми е жал за туту-то.
Виж целия пост
# 229
На мен ми е жал за всяко момиченце, облечено с туту и курдисано на детската площадка!

Не разбирам защо... Малкото редовно си облича тутуто и се изнася на площадката. Мен не ме пита какво да облече... Пък после пера.
Виж целия пост
# 230
Моля ви, обяснете на една невежа по въпроса, що е то "туту" ? Simple Smile
Виж целия пост
# 231

Виж целия пост
# 232
пола от тюл на ленти. Малко балериснки вид има Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Туту и аз не знаех какво е, ама ме светнаха в една друга тема.
Виж целия пост
# 234
Боже, от какъв зор ще вземеш такава дреха на някой Simple Smile туту имам предвид Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Боже, от какъв зор ще вземеш такава дреха на някой Simple Smile туту имам предвид Simple Smile

Ами за да го зарадваш, например  Mr. Green
Виж целия пост
# 236
Майките на момчета се познават  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 237
Те не биха им купили туту ли?  Laughing
Виж целия пост
# 238
 Joy hahaha
Те не биха им купили туту ли?  Laughing
Виж целия пост
# 239
Ако за мене става дума, имам две момичета..не познахте Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия