Пролет-лято-есен-зима и таз година почти отмина- ЯНУАРСКА раздумка

  • 59 275
  • 743
# 315
Куку, все пак се разписвате, макар и в силно ограничен състав Hug.
В тази връзка, Люби, дано продължиш да пишеш и тук и след раждането, въпреки, че темата е за големите деца...това важи и за другите, дето все пак се разписвате, в смисъл, не искам да замира темата, аз си влизам и си пиша, ама ако остана само аз, как ще се изписва темата.
Ми свикнала съм да си споделям тук, всъщност от целия форум в момента, само тук си пиша... Rolling Eyes.
Тааа, Тоби, радвам се, че малчо е изкарал добре, а вашите там истории и аз не мога да ги правя честно казано, обаче, не ми звучи добре това, което пишеш ooooh!.
За зъболекаря- как разбра, че трябва да го заведеш, той ли каза, че го боли зъбче или и някакви външни белези има по зъбчетата? Питам, защото на Йоето й ги оглеждам от време на време и видимо не виждам промени по тях, ама и не съм я водила от доста време при нашата зъболекарка.
Като казах за нея и се сетих, че и аз трябва да ходя да ми маха зъбния камък, че е много вече, чак ме болят зъбите, на които е най-много. Но когато реша да ходя, трябва този ден да не пия Синтрома, защото все пак тази интервенция предизвиква кървене и да не стане много Tired. И понеже това означава, че трябва задължително да го съгласувам с нея и да знам за този ден да не го пия и си карам засега така, пия си лекарството и отлагам...
Мони- на Китен ще сме от 20 август. Имам още тази и две седмици до отпуската, ама вече броя дните. Много ми дойде юни и до средата на този месец Tired.
Добре, че поне сега е по-спокойно. Днес едната колежка дойде хремава в офиса и шефката каза на бременните колежки да си ходят, та аз си останах сама, ми кеф Flutter. Каквото има служебно го направих и сега си чета разни неща странични, дето преди все не ми оставаше време. Йоето иска да й сваля едни неща за оцветяване и други игрички с Анна и Елза от филмчето, линка го беше дала Дони във фейса и аз го запазих, за безплатно сваляне Heart Eyes.
Люби- какво става, как си Praynig
Другото покрай нас е, че ще слагаме тази седмица най-накрая паркета в детската на Йоето и после да си пренесем обратно мебелите и да си стане пак нормално жилище, че сега още си е катун, всички мебели в хола Mr. Green. Бил на промоция до 31.07., та до тогава ще го вземем със Стани.
Липсва ми Йоето като съм тук на София, а явно и на нея така, защото като съм там, направо не се отлепя от мен Heart Eyes. Говорим си, разказвам й, четем, каквото й кажа, го прави, миличкото. Онзи ден ми вика: "Аз зная, мамо, че още пиеш Синтрома /запомила му е името на лекарството Shocked/. но не се бязпокой, това ти е за здравето" и ме прегърна. Ами направо ревнах с глас, какво повече да иска човек от детето си, според мен, няма какво. То ме обича и искам да съм здрава, друго не ми трябва Heart Eyes
Виж целия пост
# 316
Куку, все пак се разписвате, макар и в силно ограничен състав Hug.
В тази връзка, Люби, дано продължиш да пишеш и тук и след раждането, въпреки, че темата е за големите деца...това важи и за другите, дето все пак се разписвате, в смисъл, не искам да замира темата, аз си влизам и си пиша, ама ако остана само аз, как ще се изписва темата.

Е как иначе? И аз съм голям фен на тази тема. То си и личи - през пост е мой.  Laughing
Само се надявам да не досаждам с моите вълнения в момента и ще гледам да редуцирам мрънкането.
Иначе съм все така - утре пак на тонове и за мен вече е ясно, че денят ще е 01.08. Няма какво да се прави.
Много добре ти го е казало детето. И аз се изумявам понякога колко помнят и са умни. Например аз като изохкам моята пита: "Какво има мамо? Киселини или хемороиди?" Да се смееш ли, да плачеш ли? А днес като бяхме на разходка минава автобус. Тя ме пита: " Мамо, това 18-а линия ли е?" И аз гледам - тя е. Казавам: "Да, позна" И Кари: "Ами нали има едно и осем"
За отпуската - ще видиш бързо ще дойде. Не съм била в Китен, но ми е в списъка за по-натам.
Дони,  приятелката на Гого много забавна. А руският откъде му е? Нещо съм пропуснала.
Тоби, кофти е това с родата. Само мога да ти съчувствам. И вуйчо ми ни е отписал преди 15-20 години като семейство. И други познати така - близки роднини, а не си говорят.
Виж целия пост
# 317
Ралче,зъбчето го правихме преди 2 седмици,но имаше вариант да го заболи и така стана-сега е с арсен.И аз уж поглеждам,но все се случва така че е отчупено връхче и не се забелязва.
За имота -беше бащината къща на мама и брат и.Той цял живот си е живял там.Разведе се преди 30 години,уж не поддържаше връзка с децата си,но се оказа че все пак ги е търсил-така и трябва.Когато разбра че е болен от рак поиска от мама да  и припише дела си ,защото не иска да го остави на децата си.После реши,че искал къщата за него- да я ипотекира за да вземе заем и като умре да го изплащат децата му.Явно жената с която живееше и заради която всъщност се е развел си е поискала нещо.В крайна сметка ,ние сме се старали да поддържаме имота и да му помагаме с каквото можем.Латино история в която сме забъркани без да искаме,оказа се че обичал бившата си съпруга искал и прошка.Та с две думи объркахме плановете на много хора.Добре е хората да си казват какво искат на време!
Никой с нищо не досажда тук-пишете си каквото ви е на сърце Hug
Ивко  ,реши да го уча на буквите -вчера си играе нещо и чувам:Ч като челичка-падна голям смях така и не се научи да казва пчела.
Виж целия пост
# 318
Е, при Хриси години наред като беше Фчела  Hug
Люби, от Ну пагади - Ну заяяя, ну пагадииии  Laughing
Виж целия пост
# 319
Тоби наистина е цял сериал.
Рали и аз обичам да пиша.Проблема ми е ,че повече влизам от телефона а от там мн мразя да пиша.
Люби що да мрънкаш.Изобщо не пречиш на никой.Даже ми е кеф да те чета и даже малко благородно ти завиждам .
Рали и аз от събота оставам сама.Още по гадно ми е ,че и Фори го няма .Една тишина ужасс.Първите два дена почивка,ама после е толкова гадно.

Виж целия пост
# 320
Уффф, момичета, тази нощ не се наспах, от три часа съм будна и буквално ми се гади вече от умора, даже и кафето не ми действа Tired. Глава ме боли, а като капак май съм и в овулация, защото единия яйчник ще ме спука от болка Sick.
Люби, ето и аз се оплаквам Mr. Green.
Аз моля да пишете повече, ти се притесняваш да споделяш- каквото ти е на сърце, това ще споделяш, разбира се Hug.
Аз продължавам да си стискам палци- ето го къде е 01.08. Heart Eyes.
Иначе, за Китен, ми по-миналата година бяхме на Обзор, по не ми хареса, може би, защото тогава Йоето хвана вирус с разстройство и 3-4 дни си бяхме само в стаята... Crossing Arms Затова сега си решихме пак в това хотелче, поне му знам условията, а и ме удовлетворяват повече от тези, които бяха на Обзор. Само дано времето да е време, че с тези валежи, вече направо, не знам. Следя в Синоптик.бг прогнозата, но там я дават във времеви интервал до десет дни, най-много и засега са на 7 август Mr. Green.
Тоби- сега ми е по-ясна ситуацията, ама мнението не ми се променя. Наистина понякога хората сме ужасни...
Миличък Ивко с Челичка Heart Eyes, Йоето пък казва, че й е трудно да пише моето име, Ц не можела да пише, а нейното си го пише без никаква грешка, с хубаво оформени букви. А за мен нейното е по-трудно, защото има и Й...

Виж целия пост
# 321
Момичета здравейте,рядко влизам тук,но все сте помагали като имам нужда от съвет за моето палаво ЯНУАРЧЕ .Та откъде да започна----оня ден нещо се ударил в ДГ и сега му се клати едно зъбче отпред и  той милия не дава да го пипнат,щял да изчака самичко да падне и феята на зъбките да му донесе здраво ново зъбче-дотук добре,но си мисля че все пак трябва зъболекар-нали?После "милото"му държание ме изкарва извън релси понякога-бил вече голям и щял да прави каквото си иска...как ли не опитах,какво ли не му говорих..но...как да постъпя?иии най важното и най което ме безпокои е ...---понеже баща му пътува и не  си е вкъщи сина ми страшно много се обвърза със дядо си,понеже той го кара и прибира от ДГ,и иска постоянно да е с него,говори като него,харесва неща които той харесва.....това дали се дължи на липсата на баща му или е период?????Внушил си е че много му се карам заради малката му сестра и че все той е виновен а тя не,.......Спирам дотук....надявам се да помагате с идеи и съвети как да постъпя...
Виж целия пост
# 322
Еели според мене му липсва баща му и явно замества с дядото.Щом той се занимава с него ,сигурно се чувства сигурен с него.А и може би ревнува от сестра си.Може би трябва да прекарате малко време само  двамата.Знам ли....
Моника вчера беше толкова непослушна.Цял ден само се инати.май не се наспа сутринта.В събота ще и слагат пломбата.Направо съм учудена колко е послушна н азъболекар.Като помня аз как мразех да ходя.
Рали на морето времето е уж хубаво.На мене не ми пречи какво ще е .Само да се махна малко
от тука.
Ралче вие на Орешашкия панаир ходите ли?Може да се видиме там.
Люби как си?
Виж целия пост
# 323
mmoonnii  играем си двамата,говорим си,но искам и сестра  му да участва в това...като се карам НИКОГА не казвам-ти си голям тя е малка,не го обвинявам ако малката заплаче за някоя пакост между тях си.....
Виж целия пост
# 324
Ели, нормално е да чувства дядо си близък в момента, защото той го носи и взема от ДГ и изкарват повече време двамата. Няма нищо лошо според мен. А за ревността, не мога да помогна - ние тепърва ще се сблъскваме с нея.

Момичета, моля за силно стиснати палци и позитивната ви енергия, защото утре ще ме приемат в родилно отделение за предизвикване на раждането. Много ме е страх, моята лекарка не е на смяна. Каза да се обадя като тръгнат нещата и тя ще дойде. До тогава ще съм в ръчичките на двама от не много харесваните лекари, но няма какво да направя. Не мога да очаквам от нея да стои до мен от сутрин до вечер и да ми държи ръката.  Cry Само се моля да не се проточи много и дано не са много груби с мен дежурните..Най-много ще ми липсва Кари.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 325
Люби- с теб и бебчо съм мислено, стискам силно палци, изпращам ви най-позитивната си енергия и ще се помоля за вас Hug Praynig Praynig Praynig.
Бъди до колкото е възможно по-спокойна и не изпадай в паника, защото бебето усеща всичко.
Ще чакам новини...
Виж целия пост
# 326
люби  Hug
Виж целия пост
# 327
Люби,  Hug Всичко ще мине по мед и масло - ще видиш, не отивай със страх. Съвсем скоро ще си видиш второто съкровище Hug

Кали, прекрасни новини! Честито!
Виж целия пост
# 328
Люби-всичко ще е на ред! Praynig  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Виж целия пост
# 329
Люби HugСтискам палци да мине леко!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия