. В тази връзка, Люби, дано продължиш да пишеш и тук и след раждането, въпреки, че темата е за големите деца...това важи и за другите, дето все пак се разписвате, в смисъл, не искам да замира темата, аз си влизам и си пиша, ама ако остана само аз, как ще се изписва темата.
Ми свикнала съм да си споделям тук, всъщност от целия форум в момента, само тук си пиша...
Тааа, Тоби, радвам се, че малчо е изкарал добре, а вашите там истории и аз не мога да ги правя честно казано, обаче, не ми звучи добре това, което пишеш
.За зъболекаря- как разбра, че трябва да го заведеш, той ли каза, че го боли зъбче или и някакви външни белези има по зъбчетата? Питам, защото на Йоето й ги оглеждам от време на време и видимо не виждам промени по тях, ама и не съм я водила от доста време при нашата зъболекарка.
Като казах за нея и се сетих, че и аз трябва да ходя да ми маха зъбния камък, че е много вече, чак ме болят зъбите, на които е най-много. Но когато реша да ходя, трябва този ден да не пия Синтрома, защото все пак тази интервенция предизвиква кървене и да не стане много
. И понеже това означава, че трябва задължително да го съгласувам с нея и да знам за този ден да не го пия и си карам засега така, пия си лекарството и отлагам...Мони- на Китен ще сме от 20 август. Имам още тази и две седмици до отпуската, ама вече броя дните. Много ми дойде юни и до средата на този месец
. Добре, че поне сега е по-спокойно. Днес едната колежка дойде хремава в офиса и шефката каза на бременните колежки да си ходят, та аз си останах сама, ми кеф
. Каквото има служебно го направих и сега си чета разни неща странични, дето преди все не ми оставаше време. Йоето иска да й сваля едни неща за оцветяване и други игрички с Анна и Елза от филмчето, линка го беше дала Дони във фейса и аз го запазих, за безплатно сваляне
.Люби- какво става, как си

Другото покрай нас е, че ще слагаме тази седмица най-накрая паркета в детската на Йоето и после да си пренесем обратно мебелите и да си стане пак нормално жилище, че сега още си е катун, всички мебели в хола
Липсва ми Йоето като съм тук на София, а явно и на нея така, защото като съм там, направо не се отлепя от мен
. Говорим си, разказвам й, четем, каквото й кажа, го прави, миличкото. Онзи ден ми вика: "Аз зная, мамо, че още пиеш Синтрома /запомила му е името на лекарството
.
Затова сега си решихме пак в това хотелче, поне му знам условията, а и ме удовлетворяват повече от тези, които бяха на Обзор. Само дано времето да е време, че с тези валежи, вече направо, не знам. Следя в Синоптик.бг прогнозата, но там я дават във времеви интервал до десет дни, най-много и засега са на 7 август
Само се моля да не се проточи много и дано не са много груби с мен дежурните..Най-много ще ми липсва Кари.