Пролет идва засмяна,радва се всяка АВГУСТовска мама

  • 40 220
  • 727
# 360
xxxyyy и аз сега така правя, но ми се искаше от коланите за бременни за по-голяма сигурност. Докато намеря остава този вариянт Simple Smile
Ох при нас времето се развали и днес цял ден съм вкъщи Sad Вие какво гледате или се занимавате в тези дни, че на мен ми е голяма скука и се чудя само какво да хапна, което вече е проблем Grinning
Виж целия пост
# 361
Да по касата е, но е в медицински център не знам има ли общо това, би бло неприятно ако от фонда не ми ги покриват, но не мисля защото болничния ще е с конкретна причина, няма да е по желание.

Обаче аз съм малко възмутена #Crazy newsm78 #2gunfire и не мога да се стърпя да не попитам и вас, дали ви харесва този парцал и съвсем в ред ли са с парите?! Разглеждам дрехи за бременни, ми извинявам се ето защо се купува от ХМ, Уаикики и т.н.

http://mama-bebe.com/shop/productv/3896/pola-machkan-efekt-tsvya … ya-razmer-xl.html
Много се посмях  Joy Joy
venci_anto стискам палци всичко да е наред
Виж целия пост
# 362
Elito, така ми се излизаше днеска.... Сутринта като ходих до МД времето беше супер и си викам днеска ще има разходки. И гледай какво стана... Цял ден чета някакви неща в интернет, вече се побърквам. Мислех да изчистя днеска, ама и водата спряха... Оня ден казах на мъжа да ми скрие таблета, че с това бебе само се ровя и чета разни неща  Mr. Green
Виж целия пост
# 363
Здравейте, момичета   bouquet
Днес бях на ФМ и казаха, че с бебчо всичко е наред  Simple Smile Отново потвърдиха, че е момиченце и с термин 13.08 (на ЖК го водят 5.08, но изчислено по ПМЦ, което в моя случай не важи). Малката не спря да рита и мърда, даже лекарката се учуди колко е бърза в движенията си  Laughing
Само накрая малко ме стреснаха, защото плацентата ми била превия и то доста ниско разположена, та това озчавало, че ако не се вдигне ще се наложи секцио  Shocked, а и можело да доведе до кървене, преждевременно раждане и разни други проблеми с напредване на бременността!  Cry Все пак, лекарката каза, че няма да ме кара само да лежа, но на мен сега ми е притеснено дали пък не трябва да почивам повече...
Съжалявам за дългия пост, но особено като прочетох повече за тази превия и направо...   Cry добре, че поне бебчо е добре и се забавлява в корема ми  Heart Eyes
Виж целия пост
# 364
аз съм си забранила да чета вече ...чета само вас не си пълня главата с излишна информация която само да ме филмира допълнително...и да ви кажа си живея по-спокойно Wink

момичета вие как сте с консумацията на вода? Аз се плаща от себе си пи по 3 литра на ден Tired
Виж целия пост
# 365
Pelteshka, аз не чета лоши и негативни неща. По принцип съм положително настроен човек. Ама си чета разни статийки, гледам сайтове с детски дрешки и разни бебешки неща, които ще купувам. Онобенно когато го няма мъжа ми и времето е лошо и не става за излизане... И аз пия много вода, просто ми се пие, не се наливам насила.

Val val, не съм запозната, но съм чувала че до края плацентата може да сев дигне. Не е гаранция, че ще остане така.
Виж целия пост
# 366
хххууу, аз имам чувството, че всичко бебешко е изчетено и готово! Всички интернет и стационарни магазини са прегледани(вчера и леглото намерих, но сама нямаше как да го взема) и вече не знам до края какво ще правя. Миналата седмица бях по цял ден навън-разходки в морската, обяди на вън. Сега така затворена е ужасно, но то в това време освен в Мола, където не обичам много да стоя, няма къде. Как мина днес прегледа, успя ли да си издействаш едно гледане на бебо в бонус? Simple Smile
val val, щом доки не ти е забранила движенията не се притеснявай. Ако имаше и най-малкото притеснение щеше да вземе мерки.
Pelteshka, и аз пия много вода от самото начало на бременността и може би затова вече не ми прави впечатление.
Виж целия пост
# 367
И аз съм свикнала като е хубаво времето да сме на вън. Ние и вечер излизаме често, и такива мрачни дни ме депресират. Нямаше как да си издействам видеозон, след като се чувствам до ре  Mr. Green Нормално мина при Снежито. Не може да му намери сърцето на моето палаво бебе  Mr. Green обиколи няколко пъти корема докато го чуе Simple Smile И дадох кръв и урина и това беше Simple Smile Да знаеш, че кантара им не е верен ахахаха всеки път и го казвам, аз се шашкам там като се меря и после в нас се успокоявам  Simple Smile
Къде си хареса легло?
Виж целия пост
# 368
Опитвам да не се притеснявам, но много ми се иска плацентата да се вдигне, а ми казаха, че след 20 седмица било по-малко вероятно това да стане и сега се чудя как да я подпомогна. Вече за другото (това че е превия) не разбрах дали може да се промени, но май не.
Виж целия пост
# 369
хххууу, в магазин 'Слънце' на Владислав. Вече като го видях и на живо ми хареса и ще е то ми остана само скрин да си поръчам при дърводелеца, че от готовите нищо не ми хареса като размери и вид и май съм готова. Вече може да идва август и раждам.
Виж целия пост
# 370
Аз сега реших да се разходя до Лидл, че ми е на 30 минути и направо изплезих език и на връщане изчаках автобуса  Embarassed май от тоя нисък хемоглобин, казват, че и много бързо се уморяваш. Днес не съм в кондиция,а  отидох за килимче за гимнастика, но били свършили, че една приятелка от Германия ми прати диск с йога за бременни и още не мога да се наканя да я почна ама май и без килимче ще мина. За дрехите си признавам, че съм си фен на HM, още от като бях в германия и ги нямаше тук. Купувам основно намалени неща все пак, но миналата година дънките ми не бяха от тях и бяха бая скъпи, но пък само в тях се харесах и се прежалих.

Иначе наистина мисля, че имам вече страх да ходя сама на прегледи и все ми минава през ума, че бях сама миналата година. Сега само нося изследвания сама, за другите мъжа с мен, а последния път кумата, само и само да не съм сама. За 9-ти мъжо е инструктиран да взима отпуска.
Виж целия пост
# 371
Val val, ако се вдигне няма да е превия. Плацента превия е ниска плацента, която запушва родовия канал. Ако се вдигне на горе няма да е превия. Те лекарите много неща казват ама нищо не се знае. Почивай си и всичко ще е наред. А и в крайна сметка и секцио да се наложи, важно е бебчо да е добре. И аз много искам нормално раждане ама не се знае нищо до после. Най малкото няма да се обърне бебето и айдеее секцио. Така, че не го мисли от сега Simple Smile

Elito, всичко друго ли имаш вече   #Crazy Малее, аз нищо нес ъм купувала, ама започна ли сега, какво ще правя последните месеци... Simple Smile ще изчакам оше около месец
Виж целия пост
# 372
Дрехи имам вече мнооооого. Количка, легло, скрин, вана, а даже и чаршафи съм ги избрала с точност до десените. Шишета,  стерилизатори и всякакви неща свързани с тях ММ трябва да ги е поръчал днес при дистрибутора. Трябва само да отидем заедно до магазина да ги вземем, че сама големи покупки не мога да правя. Тази седмица той имаше работа, другата ще имаме гости, но след това отивам вече на истинския пазар, а и тъкмо да ми мине прегледа на 01.04 и за трети път да чуя, че е мъж и ще ми е по-спокойно с мъжките цветове. Да не ходя после да подменям само  Laughing
Виж целия пост
# 373
Вие имате ли съмнения още за пола. Мен си ми показа лекарката пишлето и аз хич и не се съмнявам за мъж Simple Smile но пък мисля да наблягам на по -неутрални цветове, а и обичам много зеленото, защото все пак тая надежда за следващо момиче.
Виж целия пост
# 374
Вие имате ли съмнения още за пола. Мен си ми показа лекарката пишлето и аз хич и не се съмнявам за мъж Simple Smile но пък мисля да наблягам на по -неутрални цветове, а и обичам много зеленото, защото все пак тая надежда за следващо момиче.

Asti аз така за всеки случай на моята щерка купувах сини неща и сега ще ми свършат работа Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия