Пролет идва засмяна,радва се всяка АВГУСТовска мама

  • 40 217
  • 727
# 375
Astined, на мен по-скоро ми е оправдание да не съм изкупила вече всичко. Още преди да забременея бях сигурна, че ще е момче, двама лекари го видяха и ми го показаха, но трябва нещо да ме спира.  Laughing
Виж целия пост
# 376
Elito, какво ще правиш до края на бременността Simple Smile Аз ако от сега започна, няма да спра да купувам до края, което означава, че ще купя много излишни неща  Mr. Green

Astined, една позната ми разказа как до 8 месец са и казвали момче, даже имала снимка на тестиси и пишле и накрая го видели, че е момиче  Joy Дано няма такива случаи при нас Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Не че ще го върна ако е момиче, но ще ходи първите 6м. със сини дрехи и тюркоазена количка   Laughing чувала съм и аз за такива късни 'открития', но в обратния вариянт.
Виж целия пост
# 378
Elito, какво ще правиш до края на бременността Simple Smile Аз ако от сега започна, няма да спра да купувам до края, което означава, че ще купя много излишни неща  Mr. Green

Astined, една позната ми разказа как до 8 месец са и казвали момче, даже имала снимка на тестиси и пишле и накрая го видели, че е момиче  Joy Дано няма такива случаи при нас Simple Smile

Някой може и да си мечтае за такъв случай Laughing , зависи кой какво иска
А аз се чудя как в наше време и с тази техника и с всичките му морфологии все още някой може да обърка пола.
Виж целия пост
# 379
Като сте се заговорили за магазини, да споделя. Днес имах път към "Штъркел" и реших да хвърля едно око. Останах потресена! Имаше десетина прашасали колички, две три прашасали креватчета и още толкова прашасали ванички. Да не коментирам, че абсолютно никой не ми обърна внимание.

По отношение на облеклото - аз си се обличам както преди, основно слим дънки (за големи коремчета), нося си обувките на токчета, на туниките им увеличих размера:). Като сме бременни, няма да се носим като повлекани, я! Нищо от "модата" за бременни не ми хваща окото, прекалено са ми мрачни цветовете. Чакам да се позатопли и да мина на рокли и сандали.

Тоничка, стискам ти палци!!!
Виж целия пост
# 380
Аз все пак разчитам, че на апарат на който разглеждаме сърцето на бебето и виждаме клапите, не би трябвало да е трудно да се види дали има пишле или друго Simple Smile За количка май ще купя червена има и синя от модела който харесвам и още се чудя. Нали червеното не е момичешко? Според мен е неутрален цвят....
Виж целия пост
# 381
Момичета , днес е много хубав празник- Благовещение!

Тоничка , стискам палци , мила! Hug
Писах по обед и накрая се оказа, че тока е спрял ooooh! Излязох на разходка и чак сега се прибирам. Заболя ме кръста и малко корема , ама то беше дълго ходене. Вчера пък гледах 2,3 км съм вървяла от Надежда до Малинов, че там е спирката от която се качвам. И това след 4 мес. лежане  Wink
Опитват се едни киселини да ме тормозят от 2-3 дни, аз се опитвам да не им обръщам внимание  Mr. Green Мислех, че ще ми се разминат тази бременност, понеже нямах от самото начало, но -не....

Ели за болничните с ЛКК е точно така. Частните МЦ имат право да си определят цена , съвсем законно си е. Трябва АГ или ЛЛ да те насочи къде има такава, която няма да е с висока цена. За ортопедична знам, че има на понеделник пазара в поликл. , но пак не е всеки ден. Има дни в която се плаща висока цена и дни , в които не се плаща  Crazy

И не на последно място - Благодаря ви за хубавите думи към мен! Hug Баткото е доста разочарован , че ще е момиче, братовчеда /най-малкия, че са общо трима/ и той. Таткото си вярва , че било момче  Mr. Green Само бабата, лелята и аз сме доволни  Mr. Green

за третата ФМ някой пита- аз си записах вече час. Д-р Михова каза, че според нея е задължителна за всички. Има неща , които не се виждат на 2-та. каза между 28-32г.с., като тези които са направили втората преди 22г.с. предпочита да я направят в 28.

val val браво за бебчето. За плацентата няма какво да направиш, освен да се пазиш повече и да полежаваш Hug
 
Виж целия пост
# 382
 Astined, ако още говориш за червения Муум имам приятелка със син на годинка, който е с такава количка. Цвета е много хубав и е такова червено, че става и за момче(2013). Не че те подстрекавам, но и в момента е на промоция, а син цвят вече няма никъде. Иначе има червено и черно комбинация от тая година.
Виж целия пост
# 383
Аз все пак разчитам, че на апарат на който разглеждаме сърцето на бебето и виждаме клапите, не би трябвало да е трудно да се види дали има пишле или друго Simple Smile За количка май ще купя червена има и синя от модела който харесвам и още се чудя. Нали червеното не е момичешко? Според мен е неутрален цвят....

 И аз съм се насочила към червено за момче, но в крайан сметка мисля да взема нещо изгодно в последния момент от продавалника. Предишната количка я купих нарочно синя за момиче Simple Smile Не мисля,ч е трябва да се робува толкова на цветовете. Simple Smile
Виж целия пост
# 384
ymemansi
само едно питане как се правят доставките от продавалник и имаш ли право да връщаш ако не е това което си очаквал  newsm78

друго да питам на повечето колички нали се перат тапицериите
Виж целия пост
# 385
Благодаря отново, обаче никой не се сети за мен и явно мъчението ще продължи утре. Потвърдиха съмнението за момче и май вече надеждите ми се изпариха. Първият път преди 9 години ме гледаха няколко лекари , дори най - добрата в нашия град , и всички казваха момиче. Но тогава нямаше толкова модерни апарати, и да е имало аз не съм знаела. Така че синът ми носи розово до голям.
Виж целия пост
# 386
и аз се записвам за темата...досега само четох и мисля че е  време и аз да се включа Grinning
Виж целия пост
# 387
ymemansi
само едно питане как се правят доставките от продавалник и имаш ли право да връщаш ако не е това което си очаквал  newsm78

друго да питам на повечето колички нали се перат тапицериите
Пелтешка за нещо по-голямо като количка Еконт. Те имат опция за преглед преди плащане. Иначе най-добре си е лично предаване, при което си отиваш директно да се видиш с продавача и си се разбирате на място.

За прането, моята количка беше Навингтън Кадет и се сваляше цяла та и се переше в пералня. Малката ми количка е АБЦ Гиро - нейният текстил не може да се сваля и съм я прала в банята с гъба и мокър парцал.
Виж целия пост
# 388
Тоничка  за контракциите включиха ли ти система?
Преди 9г. и за ФМ не се говореше. Аз научих от една колежка, която беше с проблеми и ми беше казала при кого да отида и кога/искаха по-късен месец/. Сега си гледах документите, ходила съм в 26г.с. Док го гледа поне половин час, но така беше застанало и не можа да види пола. А моя АГ беше известен с това, че пол не казва. Причината- беше объркал неговия втори син  Mr. Green
обаче аз си знаех , че е момченце, сега пък си имах предчувствие за момиче  Wink
Виж целия пост
# 389
[ Причината- беше объркал неговия втори син  Mr. Green
това е някак забавно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия