Пролет идва засмяна,радва се всяка АВГУСТовска мама

  • 40 217
  • 727
# 390
защото и аз съм си набелязала някои неща от продавалника конкретно количка защото е стар модел и я няма нова...та да видим ще има разходка с ММ по магазините макар, че гадината се дърпа не виждал смисъл  да се обикаляме толкова рано и да съм се ориентирала какво искам от нета...мъжка му работа   Crossing Arms как да му обясня, че е друго Око да види  
толкова чуеднки дали да е легло голямо с механизъм люлка и ли да взема една кошара на няколко нива на първо време Thinking  все пак ми е важно какво мисли и той
сега като се сетя за разговора от снощи пак се ядосвам  Tired
Виж целия пост
# 391

толкова чуеднки дали да е легло голямо с механизъм люлка и ли да взема една кошара на няколко нива на първо време Thinking   И aз имaм тaзи дилемa  newsm12
Виж целия пост
# 392
Моя мъж пък само ме подстрекава да ходим и тази събота и неделя той ме нави. Харесала съм модела Jane Muum Matrix и е намален....има го в червено, синьо и виолетово. Чуденето беше между синьо и червено, а мъжо каза каквото си реша, иначе и той хареса модела много и се съгласихме, че ако на 9-ти всичко е Ок отиваме да я купим, че да не свършат Simple Smile Че промоцията е до изчерпване на количествата:) Все един от двата цвета се надявам да има....
Виж целия пост
# 393
зак да му обясня, че е друго Око да види  


Друго си е наистина.

Обиколи, огледай, може да следиш темата за колички и накрая като купуваш нещо, да имаш и лични впечатления.

Аз за креватче не съм се чудела изобщо. Някак тези големите със скринове и чекмеджета и механизми по тях не ми харесват. Купихме най обикновена кошара на две нива от някакъв български производител ДИБО. Сега ако трябваше да купя пак такъв тип щях да взема, но може би от ИКЕА.
Другото, което се оказа прекрасно в избора ми беше размера. Повечето са 60/120, а ние взехме 70/140 защото мъжа ми са едра рода от по 2 метра и това се оказа много добър избор. Детето ми се роди голямо (56 см) и когато спеше в по-малките кощари при гостувания, бсе се мъчеше с размера Simple Smile

След година вече се премести на юнушеско легло, на което понякога сме спали и тримата. Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Да бях на системи, уговорката беше след системата да ме вкарат пак за още един опит, обаче ме забравиха. Искаха доцент Димитрова да ми я направи. Изтръпнах когато вкараха иглата и тъкмо да изсмукат течността лекарката извика: обадете се на доцентката да дойде веднага. Помислих, че са наболи бебето. Чак после ми обяаниха, че се е разположил
Близо до иглата и не смеят да рискуват
Виж целия пост
# 395
Милата, представям си как си се притеснила. Важното е, че са реагирали. Ще стискам палци утре всичко да мине добре  Hug Praynig Praynig
Виж целия пост
# 396
При мен май едното се очертава да е мъж  Crazy Второто засега е срамежливо и не се показа  Mr. Green
Виж целия пост
# 397
Тоничка, представям си как си се притеснила! Дано до утре се успокоиш и да я направят най-накрая пустата АЦ, че да излязат резултатите и да се успокоиш! Hug
tanq8, честити сини гащи! Party

И аз купих легълце, много съм доволна, че намерих такова, каквото ни трябва (няма много място в спалнята, затова трябваше да е с дължина около 100 см.):
http://direct.asda.com/george/george-home/kinder-valley-kai-comp … 2,default,pd.html

В общи линии няма какво да купувам вече, само дребни неща. Party
Виж целия пост
# 398
Тоничка дано утре имате успех Hug Hug Hug
И мен заради контракции-съвсем незначителни 2 дена непрекъснато ме държаха на системи.Ама не съжелявам.Малко беше депресиращо но си заслужаваше,съвсем се успокои тумбака.Сега си обясних ходенето до тоалетната-то сигурно е било заради контракциите Sad Sad Sad.Дано повече не се повтори.Днес мъжа ми взе болничния, почти до края на април е.После ще видим ако съм добре ще се върна на работа,не ми се стои от сега вкъщи, пък и ме осигуряват на минимален осигурителен праг,тоест едни болнични ще взема, направо не ми се мисли Sad Sad Sad.Но в крайна сметка, каквото такова.Човек знае и две и двеста.Изненадаха ме че ще ми дадат количка,и кош и дрешки, което е добре.Само че не знам какво е количката.Виждала съм я един път количката.Ако не ми хареса тогава ще купуваме нова.
Аз все още имам съмнение за пола(да ме пита някой защо), все си мисля че ще ни изненада някой младеж, ама да видим.А моят мъж заради новината ,че ще е момиче е на седмото небе.Сияе целия.Даже вече я усети бебка, и направо засия, чак на доктора се похвали Wink Wink
Ели и аз се чудя какво да правя, а съм само от няколко дена вкъщи.И с това гадно време, и това лежане.По нататъка може да се чудим заедно какво да правим.Важи разбира се и за всички варненски мами. Hug Hug Hug Hug
Айде до скоро
Виж целия пост
# 399
Много е хубаво креватчето, и аз много обичам бяло. И на мен ми се ще по- бързо да минава всичко, та и аз да се зарадвам и да купя нещо на дребосъчко.  Все още съм със свито сърце, макар че днес докато го гледаха казаха, че няма вид на болно бебе, но не може да се каже на 100 процента, тъй като съм забременяла много бързо след лечетерапията и това може да ми изиграе лоша шега. Също така ми каза да не се настройвам за втори син, а да приема, че за сега съм само с един. Много жестоко ми прозвуча, но пък е реалистично.
Виж целия пост
# 400
Това наистина звучи жестоко, Тоничка. Sad Според мен - по-скоро мисли положително и се настрой, че всичко ще е наред и бебчо ще е здрав! Hug
Виж целия пост
# 401
Тоничка, стискам палци утре да е твоя ден и след това резултатите да са успокояващи!

Моят преглед днес мина, всичко с малкото е наред, изненадата беше, когато док каза - " Не виждам нищо между краката, май ще е момиче"  Laughing свиквам с мисълта след като на ФМ ни казаха момче, моля сменете ми щъркела на първа страничка с розов (за сега  Wink)!
Виж целия пост
# 402
Добро утро!
Сега говорих с НОИ и наистина срока си до 15, а после жалба. Бих подала жалба като не си вършат работата, но ме е страх дали нещо не могат после да ме прецакат с някои други документи. Някой знае ли закона вече пази ли ни, или трябва да излезем отпуск за бременност и майчинство и какво зависи от работодателя и счетоводителя докато сме майчинство?
Хайде последно питах и спирам да го мисля!

Ох мен съвсем ме е хванало безсънието, а сутрин бебо ми помага като ме подритва. Аз вече се чувствам изморена и мислех, че като минат неразположенията и тумбитата още не са огромни(точно периода 5-6м), ще има сън, но уви-криви ми излязоха сметките  Laughing
Както са ти писали закона защитава бременни и майки с деца до 3 г, а в НОИ събират пари и вече глобяват жестоко фирмите така че няма да е в техен интерес да мотат, дори да има неизправност има строг срок, в който трябва да я отстранят. А и в БГ закона винаги е в полза на майката и бременната жена така че да не се стига до там ама да си вършат работата като хората.
Гледам, че пазарувате упорито аз съм супер доволна от Детска борса Диана и Ники много неща съм вземала за малкия от там, част от бельото си го шият на място и е хубаво, другите неща ги внасят, до колкото знам са основен вносител на Карамел а аз съм им голям фен и цените са им много добри. На място има и доста добър избор и цените си струват.
Моя бебок днес много активен, рита супер готино, до сега не го бях усещала така силно. Много ми е сладко.
Виж целия пост
# 403
Здравейте, момичета. Искам да помоля за email на проф. Кременски / ако някоя му е писала/. Имам притеснения по повод резултатите от втория БХС и бих искала да ги изкоментирам с него.
Виж целия пост
# 404
kremensk@yahoo.com  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия