Пролет идва засмяна,радва се всяка АВГУСТовска мама

  • 40 217
  • 727
# 330

Искам да питам момичетата от Пловдив - като отидох последния път за болничен и ми взеха 30 лв. за лекарска комисия! В Медлайн. И акушерката спомена, че мога да ходя на друго място ако искам, но тогава нито знаех къде, нито нищо. Пък и ми беше денят за болничен и се притеснявах да не пропусна нещо. Отделно, чеме е страх да карам и си хващам един близък да ме води...Та въпроса ми е, знаете ли, като ми издадат там болничен къде и в какъв срок да отида за ЛКК, че да не плащам и как точное процедурата?
[/quote]

И аз това се питам, за мен не е много уместно, но и на мен по ЖК лекарката ми каза, че ще ми вземат 40 лева за ЛКК за дългият болничен, следя се в медицински център, в който лекарката ме взима по ЖК. А и дали така ще е всеки месец или еднократно? Аз ще си ги възтановя но вероятно първият път само осигуряваа ме работодателя във фонд БГ ЗДраве, но не мисля че за втори и поледващ ще ми го покриват.
Виж целия пост
# 331
Тогава най- накрая се свързах с клиника "Марковс", но там имаха час само за д-р Диляна Атанасова. Само се надявам да е добра. Нищо не съм чувала за нея.

Имам чс при нея във вторник 01,04,2014 ще ти пиша отзиви, според лекарката която ще ме изражда е много добра, на листа с предстоящи неща за бременността ми беше написала нея или Марков, за него разбира се местата били заети от декември, не виждам смисъл да се вайкам дали ще е при него, като там апаратурата е добра, и повечето оператори също са свестни и гледат всичко обстойно, виж аз не попитах колко е самата процедура време и пари?
Виж целия пост
# 332
Тогава най- накрая се свързах с клиника "Марковс", но там имаха час само за д-р Диляна Атанасова. Само се надявам да е добра. Нищо не съм чувала за нея.

Имам чс при нея във вторник 01,04,2014 ще ти пиша отзиви, според лекарката която ще ме изражда е много добра, на листа с предстоящи неща за бременността ми беше написала нея или Марков, за него разбира се местата били заети от декември, не виждам смисъл да се вайкам дали ще е при него, като там апаратурата е добра, и повечето оператори също са свестни и гледат всичко обстойно, виж аз не попитах колко е самата процедура време и пари?

Аз съм ходила при Марков, но и за Атанасова чъм чувала че е страхотна.
Виж целия пост
# 333
Антония, успех с АЦ!  Hug
tanq8, честити сини гащи!  Simple Smile
Асти, питаше за желязото, аз го имам към ФК, но е малка доза(30мг в капсула), не съм забелязала нищо, а ги пия още преди бремеността!  Simple Smile
Виж целия пост
# 334
но не мисля че за втори и поледващ ще ми го покриват.

Щом ти взимат,ще ти взимат за всеки болничен тази сума.ЖК то по касата ли е?Ако да,поне да ти взимат 3 по 2.90 лв
Виж целия пост
# 335
Да по касата е, но е в медицински център не знам има ли общо това, би бло неприятно ако от фонда не ми ги покриват, но не мисля защото болничния ще е с конкретна причина, няма да е по желание.

Обаче аз съм малко възмутена #Crazy newsm78 #2gunfire и не мога да се стърпя да не попитам и вас, дали ви харесва този парцал и съвсем в ред ли са с парите?! Разглеждам дрехи за бременни, ми извинявам се ето защо се купува от ХМ, Уаикики и т.н.

http://mama-bebe.com/shop/productv/3896/pola-machkan-efekt-tsvya … ya-razmer-xl.html
Виж целия пост
# 336

Обаче аз съм малко възмутена #Crazy newsm78 #2gunfire и не мога да се стърпя да не попитам и вас, дали ви харесва този парцал и съвсем в ред ли са с парите?! Разглеждам дрехи за бременни, ми извинявам се ето защо се купува от ХМ, Уаикики и т.н.

http://mama-bebe.com/shop/productv/3896/pola-machkan-efekt-tsvya … ya-razmer-xl.html

Е що какво им е много са симпатични...явно имаш проблем с модните тенденции към днешна дата  smile3532
Виж целия пост
# 337

Обаче аз съм малко възмутена #Crazy newsm78 #2gunfire и не мога да се стърпя да не попитам и вас, дали ви харесва този парцал и съвсем в ред ли са с парите?! Разглеждам дрехи за бременни, ми извинявам се ето защо се купува от ХМ, Уаикики и т.н.

http://mama-bebe.com/shop/productv/3896/pola-machkan-efekt-tsvya … ya-razmer-xl.html

Е що какво им е много са симпатични...явно имаш проблем с модните тенденции към днешна дата  smile3532

Ти нали... надявам се не си сериозна Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 338
И аз си взех клин на H&M, много ми е удобен и трикото е хубаво
Виж целия пост
# 339
Тогава най- накрая се свързах с клиника "Марковс", но там имаха час само за д-р Диляна Атанасова. Само се надявам да е добра. Нищо не съм чувала за нея.

Имам чс при нея във вторник 01,04,2014 ще ти пиша отзиви, според лекарката която ще ме изражда е много добра, на листа с предстоящи неща за бременността ми беше написала нея или Марков, за него разбира се местата били заети от декември, не виждам смисъл да се вайкам дали ще е при него, като там апаратурата е добра, и повечето оператори също са свестни и гледат всичко обстойно, виж аз не попитах колко е самата процедура време и пари?

Аз съм ходила при Марков, но и за Атанасова чъм чувала че е страхотна.
Благодаря момичета - Monikqe и ymemansi, за успокоителните думи. Monikqe ще чакам инфо от теб Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Нищо не стана. Палавника не спря да мърда, в момента  в който вкараха иглата, той се настани до нея и не пожела да се измести. Сега съм на системи и ако се укроти пак наново. Иначе не ме боля
Виж целия пост
# 341

Обаче аз съм малко възмутена #Crazy newsm78 #2gunfire и не мога да се стърпя да не попитам и вас, дали ви харесва този парцал и съвсем в ред ли са с парите?! Разглеждам дрехи за бременни, ми извинявам се ето защо се купува от ХМ, Уаикики и т.н.

http://mama-bebe.com/shop/productv/3896/pola-machkan-efekt-tsvya … ya-razmer-xl.html

Е що какво им е много са симпатични...явно имаш проблем с модните тенденции към днешна дата  smile3532

Ти нали... надявам се не си сериозна Joy Joy Joy

Кой знае кои стилист на висшата китайска мода го е измислил, а ти с такова отношение към труда на неуморния китаец  Crossing Arms  Wink
разбира се, че се шегувам...ти как мислиш
Виж целия пост
# 342
Нищо не стана. Палавника не спря да мърда, в момента  в който вкараха иглата, той се настани до нея и не пожела да се измести. Сега съм на системи и ако се укроти пак наново. Иначе не ме боля

дано всичко е наред  Praynig Hug
Виж целия пост
# 343

Обаче аз съм малко възмутена #Crazy newsm78 #2gunfire и не мога да се стърпя да не попитам и вас, дали ви харесва този парцал и съвсем в ред ли са с парите?! Разглеждам дрехи за бременни, ми извинявам се ето защо се купува от ХМ, Уаикики и т.н.

http://mama-bebe.com/shop/productv/3896/pola-machkan-efekt-tsvya … ya-razmer-xl.html



Е що какво им е много са симпатични...явно имаш проблем с модните тенденции към днешна дата  smile3532

Ти нали... надявам се не си сериозна Joy Joy Joy

Кой знае кои стилист на висшата китайска мода го е измислил, а ти с такова отношение към труда на неуморния китаец  Crossing Arms  Wink
разбира се, че се шегувам...ти как мислиш


Така, така си и помислих Joy ама искаме да се купува от бг фирми, няма да стане.
Виж целия пост
# 344
Нищо не стана. Палавника не спря да мърда, в момента  в който вкараха иглата, той се настани до нея и не пожела да се измести. Сега съм на системи и ако се укроти пак наново. Иначе не ме боля

Ако не е тайна, защо се налага АЦ при теб?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия