Пролет идва вече, радва й се ЯНУАРСКОТО човече! (52)

  • 63 161
  • 760
# 540
Здравейте  Hug

Ехххх колко е хубаво да прочетеш подобни новини!
Какче, честит ви Александър. Нека е жив и здрав и да бъде орисан с много късмет! Бързо възстановяване на теб и спокойно посрещане на бебчето у дома!

Елч, прекрасна моя, стига глупости си мислила. Изглеждаш много, много добре. Нали не очакваш, че ще си стоиш без корем, а бебето ще големее. Минавала си по този път и знаеш как стават нещата. А и с отслабването вече си наясно, така че, не му мисли. Грижи се да сте наред, пък за другото ще мислиш по-късно!
А за кръщенето нямам думи - всички сте просто невероятни!!!

Аз не мога да се застоявам - минавам за минутка две, прочитам по малко от тук оттам и то в почивките докато уча, пиша или работя. Равносметката до тук - минаха 7 изпита , всички успешно и отлично взети, остават 5. Мобилизирала съм се и за сега все още не съм се сгромолясала, но очаквам това да се случи преди или след последният изпит, който е меко казано ужасен, защото е при една преподавателка, която  Sick ...... А за там имам и тепърва да пиша курсова работа, която не знам от кои пръсти ще си смуча....

Емили  Hug

Нощни
, пак ли глупости са ръсили.... и акъл?
Виж целия пост
# 541
ех, какче, честит ти мъж със страхотни мерки! да е много здрав, щастлив, талантлив и всичко много да се обичате! Simple Smile

ох, люба, мен точно моментът след раждането ме притеснява. като помня каква безформена каша ще стана и колко трябва да почакам, за да мога да спортувам и да си сваля килцата. ужас, ужас! абе айде стига съм мрънкала, то се е видяло, че съм торте и трябва да се примиря Simple Smile

бубе, дебна те кога ще кажеш, че са свършили изпитите, да знаеш! Sunglasses
Виж целия пост
# 542
КАКЧЕ  много се радвам!!! Честито, жив, здрав и много щастлив да расте Александър!  Hug newsm51 smile3525

Много се радвам, в последно време, колкото пъти поглеждам във форума и само хубави новини виждам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 543
КАКЧЕ, голямо ЧЕСТИТО за малкия Александър! Да сте много, много здрави и щастливи и да го нацелуваш:)
Виж целия пост
# 544
 Heart Eyes Йеее, Какче честит ти Александър! Живи, здрави и много щастливи да сте всички заедно! Страхотна новина Hug Heart Eyes

Все надниквам в темичката и чакам Какче да се похвали...е,дочаках Laughing Надявам се и другите бременни да са добре Hug

Ние сме добре - работа,ясла, у-ще /каката ни ходи по програма успех още на у-ще/ и общо взето всеки си е по задачки.
Чета ви всекидневно,да знаете....ама все не остава време за писане Confused А и един мързел ме е хванал Embarassed  Crazy

Иначе от есента Буба ще е в градината, която исках и имахме като първо желание. Приеха ни,записахме се, че даже и на родителска среща ходих - запознах се с госпожите,свестни ми се видяха,дано да се чувства добре малката там Hug

Ходи ми се на море вече Heart Eyes, хич не ми се работи, ама няма как, ще трябва още месец да почакам до отпуската Whistling

Прегръщам ви мацки Hug Целувки Heart Eyes
Виж целия пост
# 545
Какче, честита ви радост Александър, да е много здрав и щастлив, на теб бързо възстановяване, а на баткото леко свикване с новия член на семейството.

По-назад сте писали за колелета. Нашето е 16ка на Драг(Ръш) кара го, няма проблем, само е леко по-тежко и затрудненията са на баирите, но и там ще свикне.

Ние сме добре общо взето. Дребната и тя ще е на градина от септември, много ми е тъпо, че са разделени с нейното приятелче, ама.....Sad

Виж целия пост
# 546
Какче,честита радост!Живи и здрави да сте цялото семейство!

Все чета и не пиша,но днес не се стърпях  Embarassed Ние сме ок,малкото е на ясла,но вече втора седмица си е вкъщи болна,с вирус,ще правим снимка ,че нещо все още кашли гадно,а на слушалка не се чува нищо
Виж целия пост
# 547
Момичета, още веднъж много  Hug и ви благодаря за подкрепата! Heart Eyes

Ние с бебо сме добре, вече се кърмиме, момчето има завиден апетит. Като цяло е спокоен, хапва и спинка, но и Вики беше така в началото, а после... ooooh!
Но не спирам да се надявам, че е възможно и да ми се падне кротко бебе! Mr. Green Ха, дано!

Бонболина, влизай по-често, но се и отчитай! Hug Бързо оздравяване на малката! Hug
Виж целия пост
# 548
какче, браво на вас, много хубаво че вече се кърмите  Heart Eyes
да ти кажа, поне ри нас е така, децата изобща не си приличат, а и вторите обикновено понеже растат един вид в конкурентна среда ли, копират за всичко големите и някак са по-оправни от големите...

понеже наскоро се обсъждаше с какво играят децата, срам ме е да кажа каква е последната мания на Ивайла, а то е да играе на игри лаптопа и на телефона на батко си, нещо което прави и в момента  ooooh! ужас и е като зомбирана, принудихме се да изключваме лаптопа от контакта  ooooh!
Виж целия пост
# 549
адис, само да те успокоя, че не сте единствени. дара има лаптоп още от миналата година. в началото играеше много, сега вече й мина, но цъка едни детски игрички и чат=пат играе и на моята стратегическа игра във фейсбук (за мой срам само пуска едни снимки на принцове и принцеси). иначе и на телефона ми си пуска интернета, влиза си в you tube, абе ужас, ама така е, в такова време живеят.

какче, стискам палци да си имаш все така кротко момченце! иначе да знаеш, че аз и вико винаги като голямо ангелче съм го виждала Simple Smile
Виж целия пост
# 550
Аааа, за Вики мога да кажа, че е залепен за майка си и се тръшка и ги манипулира като иска нещо.
Какче, дано Алекс е ангелче, но с щурия си батко ...... Не знам
Виж целия пост
# 551
Какче при мен така стана, след Калин нинджата дойде Мишко мечо добродушко, абсолютно различни са във всяко едно отношение.

Ей така се катери Grinning

Виж целия пост
# 552
КАКЧЕ  честита радост!!! Жив, здрав и  щастлив да расте Александър! 
Виж целия пост
# 553
Ехооо - къде сте момичета ? Как сте всички?

Ние сме ..........пу-пу - нищо няма да казвам  Party

При нас определено ако Нати се беше родил първи, щях доста да се поколебая за второ  Mr. Green

Позитивен ден от нас.
Виж целия пост
# 554
Еха... Форумът вече не прилича на себе си...Не мога да се оправя с този му вид.
Как сте, нещо ни замира темата. Почнаха ли отпуските, мислите ли за почивка?
Аз по цял ден в работата само за море мисля и дали ще ми дадат отпуска, че съм още в изпитателен срок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия