Пролет идва вече, радва й се ЯНУАРСКОТО човече! (52)

  • 63 161
  • 760
# 525
Аз също не съм кръщавала Лия. По-скоро, защото не мога да реша кой да я кръсти.

И ние така с Искрен.  Peace Не можем да изберем кръстник.

Дейзи, бивам. Растем усилено със Зелката. Днес имах главоболия с гинеколога, който ми води ЖК, ужасно се ядосах какви глупости ми наговори.  Sick ooooh!
Виж целия пост
# 526
Момичета, днес имах среща-гореща със страхотен млад мъж, на име Александър! Мерките му си ги бива-3660 гр и 51 см. С две думи, станах горда мама за втори път и съм много, ама мнооооого щастлива!  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря на всички ви за подкрапата и затова, че ме мислите и споделяте трепетите с мен! Много ви обичам и се радвам, че ви има! Hug

Секциото беше планово, мина много добре, въпреки ужасния ми страх от раждането този път!
Бебо е копие на батко си, респективно на татко си! Heart Eyes
Ех, колко ми е хубавооооо! Grinning

Елч, честито ви християнче, да ви е жива и здрава Дара и да е все така прекрасна! Heart Eyes

Между другото миналата седмица излизахме с приятели, които имат момиченце на 4 месеца. И каква беше изненадата ми, като ме попитаха дали искам да стана нейна кръстница!!! Разбира се, че приех веднага, голяма чест ми оказват, но наистина не го очаквах! Та наесен ще е голямото събитие. Тогава планирам и да кръстим Вики, че от доста време го отлагаме, ами се иска да го направим! Кръстник ще е нашия кум, та поне тази дилема ми отпада! А за бебето, живот и здраве ще го мислим понатам!

Тути, много се радвам, че отново ще ставаш леля! Hug
Виж целия пост
# 527
Какче честита ви радост. Да е жив и здрав малкият юнак! Бързо възстановяване на теб и по-малко ревност от страна на Виктор
Виж целия пост
# 528
Еха, какче, Честито! Да ви е жив и здрав малкия мъж и много радост да ви носи!  Heart Eyes

Бързо възстановяване на теб, радвам се, че всичко е минало леко, звучиш много добре, пу-пу! Още веднъж Честито!   bouquet  bouquet  bouquet

Елч, честито и на вас!   bouquet
Виж целия пост
# 529
Какче, честито   bouquet Да расте здрав и безгрижен и с батко му много да ви радват!
Виж целия пост
# 530
Какче, честит да ви е Александър!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 531
Какче, честито! Звучиш наистина свежо, нека малкият мъж много да ви радва, да плаче само мъничко и батко му много да помага и по-малко да ревнува.
Виж целия пост
# 532
Честито какче - много да ви радват и двамата юнаци.
Виж целия пост
# 533
Честито! Да ви е жив, здрав и много щастлив!
Виж целия пост
# 534
Ееее Какче честито мила,да ви е жив и здрав малкия юнак и много да се гордеете с него  Heart Eyes Hug Усмихна денят ми  Hug
 
Виж целия пост
# 535
охх Какче много много хубава новинааа!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да ти е здрав малкият Александър, много да се гушкате и много да си играе с батко! Моите вече почти не ме търсят, нон стоп си играят сами, гонят се с бутащи колички, рисуват, гледат филмчета  Flutter

Виж целия пост
# 536
Момичета, мнооого ви благодаря! Hug
Днес съм по-добре, пораздвижвам се! Пробваме да се кърмим, дано и този път да е успешно!
Виж целия пост
# 537
Какчееее, честит ти Александър! Да ви е жив и здрав, да е щастлив и с късмет в живота, всичко най-хубаво ви пожелавам в семейството!  Hug Стискам палци за кърменето, ако можем да помагаме с нещо, свиркай!  Peace
Виж целия пост
# 538
Какче, честит да ви е Александър! Да е жив и здрав, да расте щастливо и безгрижно дете!

Прочетох тази прекрасна новина рано, отивайки на работа и ми е много готино, радвам се много, че сте добре Какче, бързо възстановяване и прибиране вкъщи при бате и тати.

Елч, наистина си прекрасна бременна жена! Изглеждаш чудесно!
А снимките на Дара са много слънчеви и усмихнати! Да е жива и здрава, чудесна е!

Нощни, тъкмо щях да питам къде се изгуби, пиши, липсваш!

Пепита, какво стана с работата?
Виж целия пост
# 539
На мен Какче ми писа вчера в работата и като ревнах, колежката ме гледа и ми се чуди, та целия офис разбра хаха.
Елч, не искам мила моя да чувам за подобни твои терзания. Дръж се сериозно и си хапвай, бременна си, какви диети ми говориш. Като родиш ти обещавам да те вкарам във форма, като ядеш само полезни неща и не стоиш гладна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия