Пролет идва вече, радва й се ЯНУАРСКОТО човече! (52)

  • 63 161
  • 760
# 510
Зоринка брои до 10 на български и англ. и толкова. Но честно казано не сме се и упражнявали. А ТВ понеже ни е доста ограничена, изключвам варианта да попива от там. Иначе рецитира на изуст 11 куплета стихотворение за едно зайче, което не иска да си мие зъбките и то без изобщо да сме го учили целенасочено, просто имаме книжката и аз им я чета чат пат.
Въпреки това смятам, че за 1ва група им е рано за сметки. Да учат цифрички и две патенца, три зайчета да, но чак за изваждане и събиране мисля, че ще имат възможност да се разгърнат по-нататък. Simple Smile

Ей, много бебешко ми е напоследък! Ето днес ме зарадваха с три бебенца - един приятел в Щатите се сдоби с момченце, а на наши приятели тук в Плд им се родиха близначета момченце и момиченце.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 511
Бубиии, звучи супер. Нека са здравички.

Аз чакам Какче да роди. Правя й проверки на Вайбър хаха.
Ние сме при свеки, за да вземем Лия и искам да ви кажа, че е много добра и разбрана. Вече бера плодовете от строгото възпитание. В един момент мислех, че няма да има ефект
Виж целия пост
# 512
Къде сте момичета? Как сте?

Чакаме всички и стискаме палци на какче.

Буби - да са им живи и здрави бебчетата и много да ги радват.

Люба - поздравления.

Хубав ден момичета.
Виж целия пост
# 513
Буби, да са живи и здрави бебчовците! Това са хубави новини.

Люба, браво за Лия.

Фея,  Hug

Бубееее, къде си мила?

Аз днес бях на работа, като отминалата  седмица беше кошмарна. На малко да си подам молбата за напускане, не че не го обмислям вече...Кога работодателите ще се научат да уважават подчинените си, а не да ги изцеждат и третират като нищожества? Сори, че не е по темата, ама... #2gunfire съм бясна.

Сега обаче отивам навън с любимите ми... Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 514
Еми, навсякъде е така, не се отчайвай. Релалкирай с любимите и не им го предавай.
Виж целия пост
# 515
Елч, казвай как мина вчера? Дара как прие церемонията? Честито християнче още веднъж, да ви е жива и здрава малката принцеса!  Heart Eyes

Нашето бебе вчера много плака в църквата, но тя е на 1г и вече много разбира какво става, стресна се от попа и такива ревове бяха... Simple Smile Ние бяхме без деца и ни беше много широко около врата, браво на баба им, че така добре се справя и с двамата, Господ здраве да й дава. Simple Smile

Еми, знам много добре за какво говориш. Ако имаш по-добри опции, не се колебай. Но се опитай преди всичко да не приемаш нещата много навътре, защото не си заслужава нито една похабена нервна клетка. Теглиш една голяма майна и така.  Hug
Виж целия пост
# 516
Привет.

Елч, честито ви християнче .

Още някой мисля ,че  беше споделил да им предстои, не помня кой беше  Embarassed

И ние вчера бяхме на кръщене на едно съседско момченце (на 11мес.) Той не плака при церемонията и за емоциите, които му се струпаха милото беше сравнително спокоен. Хубаво нещо са това празненствата.

Къде се изгубихте всички? Хубав ден от нас.
Виж целия пост
# 517
Привет и от мен  Hug

И Нелката може да брои до 10,но ако иска да опише чувствата си с цифри- 6-та е върха  Laughing Разпознава някои цветове,лилавото и е любимо и от Умизуми е научила и някои геометрични фигури.Тя е още в ясла и там не ги учат на нищо друго освен -песни и стихчета.Сега е на вълна Пипи дългото чорапче и по цял ден си я припява  Grinning

Елч честито ви християнче  Hug Heart Eyes

Еми  Hug

И аз да се похваля,брат ми отново ще става баща,ще си имаме още едно бебче  Heart Eyes А аз съм една щастлива леля
Виж целия пост
# 518
Елч, честито християнче! Чакам  с нетърпение да разкажеш.

Тути, чудесна новина!

Благодаря момичета, аз силно си наложих да не се впрягам и дълго време удържах, но последния случай беше наистина гаден. Ядосвам се, че съм зависима от тая работа заради парите, докато не намеря друга. А тук трудно се намира работа.

Виж целия пост
# 519
Еми  Hug
Елч, честито! Изглеждаш прекрасна бременна.

Тути, щастливка
Виж целия пост
# 520
ЕмиHug
Елч, честито ти християнче и годишнина, прекрасни сте!
tuty1, честито, страхотна новина.

Моите и двете не са кръстени. Каката онзи ден ме пита защо не сме я кръстили, казах и, че това ще е неин избор и ако иска ще я заведем да я кръстим. Тя реши, че не е сигурна какво иска и е по-добре да изчака засега.

Аз може и да не пиша, но ви чета. Дребната е в Плевен при баба си и в къщи е много тихо  Simple Smile
Виж целия пост
# 521
Аз също не съм кръщавала Лия. По-скоро, защото не мога да реша кой да я кръсти.

Виж целия пост
# 522
Да се разпиша и аз, че отдавна не съм го правила Simple Smile 

Засега нищо ново около нас.

Елч, честито ви християнче!

Какче кога ще е секциото? Избрахте ли дата?
Виж целия пост
# 523
На родителската среща в детската градина ни казаха че всеки ден имат програма. Забравила съм как беше, но беше нещо от рода на понеделник - български език, вторник - околен свят, сряда - конструиране и моделиране и т.н, а втория срок имали и математика. Казаха, че само звучи сложно, иначе всичко е под формата на игра и децата не разбират, че учат.
Явно се занимават доста сериозно. Дария нищо не ми разказва, но преди няколко дни играем с бебето. Имаме една любима игра, в която се говори и се гали по лицето - "гъста, гъста горичка, под горичката пътечка, под пътечката два бора и т.н." и завършва с "гъди гъди". И двамата много я обичат и се заливат от смях. И Дария ме пита "В гъста гъста горичка кой е героят? Главата ли?"  Shocked А днес я питам дали ще слагаме диадемата и тя ми отговаря "да, само че не искам както предния път, когато правя цифрата на числото едно и тя да ми пада и да трябва да я слагам в гардеробчето"  и аз пак Shocked

Елч, къде си?
Къде ги гледате тези снимки? Във Фейса ли? Трябва да ви пусна по една покана за приятелство.

Емили, успокои ли се вече  Hug

Какче, съчувствам ти. Миналата година по това време аз бях така и нямах търпение да родя, а взех че преносих. Добре поне, че беше хладно тази година.

Нощни, ти как си?
Виж целия пост
# 524
здравейте, мацки! аз се позагубих, ама голяма лудница беше с това кръщене. то не бяха едни бели дрехи, пък обувки, пък всичко ужасно безвкусно. ужас!

иначе самото кръщене мина страхотно, но друго си е кръстницата да е психолог де Laughing беше подготвила Дара прекрасно. Тя знаеше какво ще се случи и през цялото време се усмихваше и се радваше, няма една снимка, на която да е дори сериозна, а камо ли намвръщена, на всички се усмихва! Беше просто супер! Оказа се, че случайно съм избрала и хубава дата - 50-ница, рожденият ден на църквата:-) А попът беше един млад, благ, усмихнат, мм вика "този поп ще ме накара пак да вляза в църква" Simple Smile

дейзи, във фейсбук  качих снимки, да Simple Smile
люба, мерси за комплимента, но аз съм много депресирана. вече съм на диета и се чувствам като слон, много ми е криво Sad

емили, дръж фронта! теб отдавна те тормозят и би ми се искало да ти кажа майната й на финансовата зависимост, ама пусто трябва да се живее Sad

тути, прекрасни новини за брат ти! да са живи и здрави всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия