Всичко за всички марки гел лакове - 4

  • 129 189
  • 734
# 480
Oт мен един маникюр с термо гел лак TC21 Bluesky върху розов гел -


И още един, само че този път върху ест. нокти с Bluesky Classic 505 и А55 на 2 пласта под декорацията-

Страхотни са  newsm10
Виж целия пост
# 481
Благодаря tara1991  bouquet

Ето и едно маникюрче с Bluesky Classic 504 + "5A" No.400
Виж целия пост
# 482
Много красиви!

Кажете ми, моля - някой, който ползва ГР - колко минути печете цвета? Консултантката ми каза 30 сек, обаче хич не изглеждаше компетентна и не й вярвам. Говоря за обикновена УВ лампа, не ЛЕД. 36 вата ми е лампата като на повечето тук. На Блускай пекох по 2 мин всеки слой и станаха супер.
Виж целия пост
# 483
Би трябвало и при тях да се пече по 2 мин, може би ти е казала 30 сек за ЛЕД лампа. Пробвай и ще разбереш Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Благодаря tara1991  bouquet

Ето и едно маникюрче с Bluesky Classic 504 + "5A" No.400

Супер са!
http://www.album.bg/lion_dess/?upload_done=1
Виж целия пост
# 485
Деси, уникално е моделчето, което си показала! Heart Eyes  bouquet

От мен Bluesky A84 + A47 ->


http://radi-d.blogspot.com/2014/06/mint-green-with-swirls.html

И комбинация между Bluesky A74 и Neon N08 ->
Виж целия пост
# 486
Уоу.... Ради, това последното е жестоко. Как правиш преливката?
Виж целия пост
# 487
Едни палмички и от мен с  Bluesky  A115  и 93

и Shellac tropix
Виж целия пост
# 488
Здравейте! Чета ви отдавна, а преди малко се регистрирах във форума. Искам да попитам откъде може да се купи инструмент за отстраняване на гел лак, например в Джъмбо има ли?  Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Здравейте! Чета ви отдавна, а преди малко се регистрирах във форума. Искам да попитам откъде може да се купи инструмент за отстраняване на гел лак, например в Джъмбо има ли?  Simple Smile
Добре дошла. Hug
Има в Джъмбо даже мисля, че видях няколко вида. Peace

Ваня, преливка с гел лак правя за пръв път. Първо сложих два пласта бял лак, за да придам плътност на цветовете и после нанесох до половината на нокътя жълтото и надолу веднага розовото, след което изпекох. Мислех, че ще стане с гъбка преливката, обаче стават много мехури, и ще остане на дупки след изпичане. Тук е момента и аз да питам тези, които правят преливки с гел лак- как точно ги правят? newsm78

iveta76 много свежи моделчета.  bouquet
Виж целия пост
# 490
Здравейте! Чета ви отдавна, а преди малко се регистрирах във форума. Искам да попитам откъде може да се купи инструмент за отстраняване на гел лак, например в Джъмбо има ли?  Simple Smile
Добре дошла. Hug
Има в Джъмбо даже мисля, че видях няколко вида. Peace

Ваня, преливка с гел лак правя за пръв път. Първо сложих два пласта бял лак, за да придам плътност на цветовете и после нанесох до половината на нокътя жълтото и надолу веднага розовото, след което изпекох. Мислех, че ще стане с гъбка преливката, обаче стават много мехури, и ще остане на дупки след изпичане. Тук е момента и аз да питам тези, които правят преливки с гел лак- как точно ги правят? newsm78

iveta76 много свежи моделчета.  bouquet
Да  и аз това се чудих от няколко дена как е най-добре да се направи преливка с гел лак,дойде ми на акъла,че трябва да има бял цвят отдолу,защото иначе няма да има плътност,няма да стане,обаче с тази гъба не знам точно какво ще стане,ще пробвам скоро на мостра,ще опитам... но между другото,Ради твоята преливка се е получила страшно добре! Simple Smile
Виж целия пост
# 491
хаха мерси, Деси. Hug С гъбата определено остават мехурчета въздух и не става. Бях гледала клипче за вертикално преливане- нанася се първо по- тъмния цвят на малко повече от половината нокът, изпича се, ако е нужно се повтаря, след което вече се почва нанасянето на по- светлия цвят, като се застъпва малко върху тъмния. Предполагам и хоризонталното ще да се прави на същия принцип newsm78

PS- намерих и въпросното клипче- http://youtu.be/rk4ONkynRyI
Виж целия пост
# 492
хаха мерси, Деси. Hug С гъбата определено остават мехурчета въздух и не става. Бях гледала клипче за вертикално преливане- нанася се първо по- тъмния цвят на малко повече от половината нокът, изпича се, ако е нужно се повтаря, след което вече се почва нанасянето на по- светлия цвят, като се застъпва малко върху тъмния. Предполагам и хоризонталното ще да се прави на същия принцип newsm78

PS- намерих и въпросното клипче- http://youtu.be/rk4ONkynRyI
По този начин хоризонтално няма да е удобно въобще,не ми се струва ,че е този начинът,при вертикално  да,но иначе не ми се вижда практично...ще потърся инфо по въпроса,ще се разбере Simple Smile)
аз по принцип преливка съм правила с цветни гелове и там използвам  просто четката за гел,ама трудно става...
Виж целия пост
# 493
Омбре с гел лак
https://www.youtube.com/watch?v=r5LQw3U9IIY
Виж целия пост
# 494
Здравейте. Темата е наистина много интересна. чета, ще много от вас използват блускай гел лак. Моля ви споделете как го сваляте. Пробвах няколко пъти, но е голяма мъка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия