Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 258 002
  • 752
# 180
Пробвах с хартия за печене и с бяла принтерна хартия и гладене първо от лицевата, след това и от опаковата страна на тениската, но всеки път изрезката ми залепва за хартията  Thinking
Моля те, обясни по-подробно как се получи при теб  Praynig
Аз пробвах с хартия за печене и найлонки от хартиени кърпички. Памучната тениска, парчето найлон, хартията. Като ютията ми беше на памук и без пара. Натискам ютията за около 10сек., изчаквам малко да изстине, за да не залепва за хартията и махам хартията. Пробвах и  с джъмбо торбички - не залепнаха добре и се свиха и с някакви съвсем тънки 'шумолящи', които пък се разтопиха. За това казах, за мойта ютия, най-добре се получи с тия с надпис за рециклиране ldpe (04).
В статията пише, че трябва да са малки парчета, да се покриват от цялата ютия и плата да е памук.
Виж целия пост
# 181
Сега искам съвет как да си направя албум за снимки. Трябва да съхраня около 1000 снимки, а не ми се дават много пари за поне 5 албума  Embarassed. Единственото, което ми идва на ум е да направя папки с джобове и лист хартия вътре и хартиени ъгълчета за закрепване.
Аз имах много рисунки на щерката от яслата и градината, събирах ги в кашон. Накрая си купих малка ламинираща машина. Ламинирах всички рисунки +всички хартиени снимки Simple Smile
Виж целия пост
# 182
Пробвах с хартия за печене и с бяла принтерна хартия и гладене първо от лицевата, след това и от опаковата страна на тениската, но всеки път изрезката ми залепва за хартията  Thinking
Моля те, обясни по-подробно как се получи при теб  Praynig
Аз пробвах с хартия за печене и найлонки от хартиени кърпички. Памучната тениска, парчето найлон, хартията. Като ютията ми беше на памук и без пара. Натискам ютията за около 10сек., изчаквам малко да изстине, за да не залепва за хартията и махам хартията. Пробвах и  с джъмбо торбички - не залепнаха добре и се свиха и с някакви съвсем тънки 'шумолящи', които пък се разтопиха. За това казах, за мойта ютия, най-добре се получи с тия с надпис за рециклиране ldpe (04).
В статията пише, че трябва да са малки парчета, да се покриват от цялата ютия и плата да е памук.
каква ти е ютията,моята няма такава функция
Виж целия пост
# 183
Maria_Dr, и аз след близо час експерименти потвърждавам тоя опит Simple Smile

Има значение хартията за печене (!) - новата ми е
дебела и кафява, изрезката залепваше върху нея,  имах малък остатък от старото
руло - бяла полупрозрачна - с нея не залепва върху хартията, а върху тениската.
Ютията - на памук и без пара, за 10 сек. с натискане.
Торбичките - тънките се свиват, най-добре ми се получи с една на мултирама (лдпе 04).
Тениските - 100% памук без ликра / еластан.
Пробвах няколко пъти върху потник 95% памук, 5% еластан, тънките изрезки изобщо
не залепваха, от лдпе залепна, но при леко разпъване на тениската се отлепи.

Не ми се получи кой знае каква красота, но е забавна идея  Simple Smile

 
Виж целия пост
# 184
каква ти е ютията,моята няма такава функция
http://www.emag.bg/jutija-tefal-ultragliss-fv4492-pokritie-ultra … 2e0/pd/DM739BBBM/
на 3 точки (cotton), предпоследната мощност, парата на 0.  Пробвай на някое парцалче как ще е най-добре. Ако е по-слаба или найлона по-дебел, може по-дълго време да се натиска. На някои места четох да е на максимална  мощност. Явно си зависи от ютията.
Виж целия пост
# 185
моята е http://static-hetzner.mediasaturnrussia.ru/bunny/public/images/1 … 3/2/1000x1000.png
Виж целия пост
# 186
Копирам си мнението от "Въпроси всякакви", с молба за насоки, че там нещата зациклиха... Praynig

 
Цитат
Търся си светлосини ниски обувки с връзки в Пловдив. Обиколих неизброимо количество магазини, НЕИЗБРОИМО, за съжаление не намирам, затова реших, че може да си купя един модел от "Паоло Ботичели", чийто калъп страшно много харесах(има го в три бледи цвята), и да го нарисувам с някакъв вид боя за кожи. Затова се обръщам към вас за съвет за боя за кожи и с какви ефекти има, преди да отскоча до художествената книжарница, че и ми се иска да проуча техники и трикове за полагането на боята от нета преди да се впусна в тая задача.... Всякакви креативни съвети и идеи приемам, че върху кожа не съм се изявявала още и съм, меко казано, боязлива....

Дано сред вас има хора, които могат да ми помогнат и са правили нещо такова!  bouquet

Виж целия пост
# 187
Здравейте, записвам се да следя темата, защото тук има страхотни идеи! Смятам да изпробвам някои от тях. Поздрави
Виж целия пост
# 188
едно облаче за фибички http://hubavinki.blogspot.com/2014/07/blog-post.html

Скрит текст:
Виж целия пост
# 189
Много хубаво и идейно облаче Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Здравейте.Имате ли идеи как(къде) да използвам старите лакове за нокти.Имам много,а не ми се хвърлят.
Виж целия пост
# 191
Здравейте.Имате ли идеи как(къде) да използвам старите лакове за нокти.Имам много,а не ми се хвърлят.
Идейки:
http://ladyzone.bg/article/beauty-trikove/za-laka-za-nokti-praktichno.html
Виж целия пост
# 192
Аз съм си боядисвала обувки, но трябва по-голямо количество.
Виж целия пост
# 193
Благодяря,момичета.
Виж целия пост
# 194
Аз си мажа с лак бижутата, който съдържат никел, за да не се докосват до кожата. Полезно е главно за хора със склонност към дерматит или алергии. Не се бях замисляла, че по този начин може и да се разкрасят! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия