Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 258 002
  • 752
# 420
Здравейте, напоследък май съм за тук.
Направих си органайзер за чорапи и тоалетна за котето, съвсем импровизирано, както и една драскалка за коте. Мисля да продължа с котешка катерушка /скоро си взехме писанка и е много мъничка и дивичка още/. А мъжО ще прави на малката къщичка за птици. Искам да майсторя, за тук съм!
Пусни снимки, когато можеш и на котака също Simple Smile
Виж целия пост
# 421
Ама не са ми хубави, нямат естетична стойност. Но, добре, ще избера по-добрите!

Иначе още от първа страница се влюбих в идеята за престилка от стари ризи. МъжО има поне няколко излишни, а синът иска да му купя престилка /увлича се по готвенето/, аз също искам да си купя, а ако си вземем, и дребната ще поиска, та с една дума ми трябват 3.
На мен и на малкия ще направя от ризите на мъжа ми, а на дребната ще направя от стара риза на големия. Ще е супер!

Обичам екологията в частта й Reduce Reuse Recycle.
Виж целия пост
# 422
Нощна птица, в Пинтерест има много идеи за направа на неща за домашните любимци Peace Та може и от там да почерпиш идеи за котето.

Аз сега съм в процес на подбиране на бурканчета и бутилки с интересни форми Mr. Green Ще ги боядисвам отвътре и ще ги ползвам като вази или за съхранение на разни неща като моливи, химикали и т.н. Peace

А като заговорих за Пинтерест. Ако някоя от вас си развива профила там, прави си разни интересни колекции от типа на "Направи си сам" да речем може да сподели Peace
Виж целия пост
# 423
Зизy, каква боя ще ползваш?
И това е интересно https://www.youtube.com/watch?v=RWZJayEU3NI
Виж целия пост
# 424
Този клип и аз го гледах днес. Хареса ми Peace
За бурканите ще ползвам акрилни бои на Лорка Арт. Пише, че са устойчиви на миене (не знам дали и с другите акрилни бои е така, защото последно съм пипвала бои в училище преди доста години Mr. Green). Асортимента им не е особено богат, но със смесване ще постигна желаните цветове. Ще взема и прозрачен медиум пак от там за да съм сигурна, че ще хване добре на стъклото Peace

Виж целия пост
# 425
Аз пък си мислех, че само с боя ще е достатъчно newsm78Успех и да покажеш творенията после Simple Smile
Виж целия пост
# 426
Много е възможно и само с боя да стане ама за да се презастраховам ще сложа и медиум преди това Peace
Ще покажа аз, само да си намеря хубави бурканчета и да имам време да поръчам боите Mr. Green
Виж целия пост
# 427
дайте идея за нещо, в което да си съхранявам чорапите, сега използвам едно цветно кашонче/кутия?
Виж целия пост
# 428
Може пак да си ползваш кутията, но да си направиш и такива отделения от друга кутия
http://crazydeals.bg/files/deals/2016/06/08/id15000/c38dd3e904ba … 61ff00a_small.jpg
Виж целия пост
# 429
Цвете.
Виж целия пост
# 430
Имам правоъгълна тава, която вече е надрана и не става за готвене. Иска ми се да я преправя (да я облепя) с нещо и да я ползвам за плодове. Имате ли идея с какво би станало? Thinking
Виж целия пост
# 431
С фолио за стъкло дали ще стане?
Виж целия пост
# 432
Мммм, може би. Интересна идея. bouquet
Чудех се дали да не пробвам с декупаж, пък каквото стане. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 433
Ще стане с декупаж...
Може да я налепиш и с малки речни камъчета или коркови тапи  Thinking
Виж целия пост
# 434
Имам декупажно лепило, ще купя и едно Ц200 и ще видя кой вариант ще измисля. Simple Smile
Ще споделя крайния резултат, ако се получи добре. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия