Новите ви книги - 16

  • 61 614
  • 746
# 390
Нара, чудесни книги! Първата и третата и аз ги бях загледала. Може някога да ги поискам за прочит!  Hug
Виж целия пост
# 391
Честити нови книжки, Нара  Hug
Не се притеснявай, ще ти дойде хъса за четене с такъв богат урожай   Flutter


Моите нови, от Панаира  Mr. Green Скромно, та скромно!  ooooh!
Повече за  него ще пиша в някоя от другите чат-теми.



Виж целия пост
# 392
И аз ходих до НДК, обаче се прибрах само с една книжка, защото нямах много време:


Миж, чела съм "Сянка". Спомням си, че ми допадна, типично скандинавска е - мъчна и потискаща, но съм забравила детайлите  Blush.
Виж целия пост
# 393
+1 за "Сянка".

Добра и мрачна  Peace
Виж целия пост
# 394


Не се сдържах - реших да се доверя на интуицията си  Wink
Виж целия пост
# 395
Всъщност "Сянка" ми беше препоръчана като "подобна" на "Петата жена"  Simple Smile
От отзивите ви предусещам, че не са ме подвели  Hug
Виж целия пост
# 396
И аз да се похваля каква едва се прибрах от панаира. С общо 15 книги, но 6 са за ММ  Mr. Green Основно се силих на намалените  Rolling Eyes

       
Виж целия пост
# 397
LofYou, би ли споделила какви са отстъпките на щандовете на Хермес, Ера и Бард (предполагам, че Бард е с традиционните 20%, но все пак да питам)?

Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 398
Green_Eyed
Веднага казвам  Wink Бард е с 20% като има доста книги отделени за по 5лв. основно от кралете на трилъра и любовни на Нора Робъртс и т.н. На Хермес също е 20% намалените книги бяха много малко според мен. Ера нямат точно написано намаление, но горе-долу е около 20-25%, примерно книгата която купих аз от 14лв беше на 11лв.
Виж целия пост
# 399
LofYou , би ли споделила после мнение за "Гласовете на сърцето" на Зендкер, че съм й хвърлила алчно око Crazy Благодаря Hug
Виж целия пост
# 400
Много благодаря, LofYou! Трябва да подготвя бюджета, че мъжът ми стриктно ме контролира по време на книжните панаири  Joy
Виж целия пост
# 401
Вчера дойде, но който бърза да види в темата за Кинг за ел. формат.

Виж целия пост
# 402
Гигова ще споделя, но няма да е скоро че трябва първо да се сдобия с първата "Да чуеш ритъма на сърцето"  Mr. Green

Виж целия пост
# 403
Моите покупки днес от Панаира  Simple Smile



Виж целия пост
# 404
моите придобивки от панаира  Simple Smile
имам цялата поредица "мечът на истината", фенка съм на гудкайнд






на Клайв Къслър и Джак дьо Брул Simple Smile



и още три техни книги, и една раничка детски книжка  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия