Новите ви книги - 16

  • 61 612
  • 746
# 405
Моите нови попълнения от панаира:



плюс Перла в мидата на Алесандро Д'авения, 2 книги за мъжът ми и 3 за малчо Simple Smile Много съм доволна!
Виж целия пост
# 406
Green_Eyed, много хубави книги си избрала.  Peace
Щях да падна от новата корица на "Денят на трифидите"  Joy , още се смея. Добре че съм я чела едно време и знам, че е страхотна книга, че с тази корица нямаше да ме привлече никога.

TheBlackWidow, ултра мега гига нетърпеливо те чакам да кажеш за "Mr Mercedes"

Тази "Петата жена" усещам, че ще я чета.




Виж целия пост
# 407
От намалението на Сиела

Искам и аз на панаир, но ще чакам само два месеца до тогава Crossing Arms
Виж целия пост
# 408
tochica11, аз по-скоро се зарадвах, че бях в София един ден преди Панаира. Иначе пак щеше да стане едно натрупване...  Laughing
Взех само на детето за 1 юни от книжарница. А ние ще си чакаме прекрасната Алея. Simple Smile



Исках на Панаира да оставя книги за училища в България, но не успях да ги предам, ще ги пратя тези дни. Ето информация, ако някой се интересува:

Скрит текст:
JCI Bulgaria, в партньорство с Асоциация "Българска книга" и Заедно в час / Teach for Bulgaria организират кампания за събиране на книги за училищните библиотеки под наслов "Книги за училище".

 (+) Какво ще се случи?
На "Пролетния базар на книгата 2014" ще можете да дарите книги за крайно нуждаещи се училища. Целта ни е да помогнем на учениците в малките населени места да имат на разположение наистина хубави книги, които да ги запалят по четенето.

 (+) Кога и къде ще се случи?
На Пролетния базар на книгата 2014, който ще се проведе в НДК от 3 до 8 юни, от 10:00 до 20:00 часа. Вашите книги можете да оставите на Информационния щанд, разположен на етаж 3 или в кутията, разположена на щанда на издателство "Жанет 45" на етаж 2.

 (+) Какви книги да се носят?
Книги за деца и юноши. Книги, които мислите, че са подходящ и за Вашето дете. Децата от училищата, на които ще дарим книгите, изключително много ще се зарадват на:
- Нови книги (издадени в България през последните 15 години);
- Детски енциклопедии, географски атласи, списания National Geographic;
- Фентъзи, фантастика, приключенски и детективски романи;
- Речници (правописни, по езици, синонимни, тълковни);
- Хари Потър. Има места в България, където децата мечтаят за Хари Потър;
- Книги-игри, детски книжки, приказки, книжки с картинки;
- Книги и учебни материали по английски език за начално/средно ниво;
- Друга литература, която бихте дали на своето дете (или юноша).

 (+) Какво ще се случи с книгите?
Ние ще ги дарим на училища в България, където няма хубави библиотеки и където децата, които искат да четат, нямат какво. Едновременно с това ще се опитаме да привлечен вниманието им към четенето чрез викторини, конкурси, четения, пиеси и други весели училищни занимания.
Виж целия пост
# 409
Svet август е любимият ми месец - празник на града, празник на Военноморските сили и ... Алеята!
Извинявам се за спама  Blush Ама нали става въпрос за събитие свързано с нови книги  Heart Eyes
Виж целия пост
# 410
Мона Лиза, тя ми е в САЩ в момента и ще стигна до нея след 2 месеца. Междувременно в темата за Кинг има вариант за ел. формат на английски.  Peace

   И подарък към тях
Виж целия пост
# 411
Ето и моя отчет от Панаира:

+ подарък към нея
Виж целия пост
# 412
Лу, много ще се радвам да чуя какво мислиш за новата книга на Алиенде - аз нали съм й фен и съвсем скоро смятам да се сдобия с романа Simple Smile.
Виж целия пост
# 413
+ Подарък книжка за ММ
Виж целия пост
# 414
_dexter_ , задължително ще споделя и на мен ми е много любопитно как ще се справи на полето на криминалния роман, а и анотацията звучи интригуващо. И аз съм и страшен фен - имам всичко нейно, излязло на български без детско-юношеските романи.

Но не знам кога ще стигна до нея, че съм се затрупала с книги, а още чета "Той пак е тук" от играта  Laughing
Виж целия пост
# 415
...
Тази "Петата жена" усещам, че ще я чета.

Задължително Wink

От намалението на Сиела

...
И аз исках да си я взема, но не стигнах до нея Tired
Сподели поне после Rolling Eyes
Виж целия пост
# 416
От намалението на Сиела

И аз исках да си я взема, но не стигнах до нея Tired
Сподели поне после Rolling Eyes
Peace
Написана е като сценарий - това ме изненада. Но ще си я прочета, няма как  Flutter
Виж целия пост
# 417
Виж целия пост
# 418

Много ще ти хареса! Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Всеки път като вляза в Хеликон я взимах и оставях обратно, този път реших да я занеса на касата.  Mr. Green

Сега чакам отзиви и за новата кримка на Алиенде и ще мина да взема и нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия