Къде да си намеря половинка

  • 199 347
  • 3 976
# 360
arino, хайде идвай, ще се позабавляваме
Виж целия пост
# 361
писала съм им - в понеделник-вторник ще знам дали ще дойдат.
Виж целия пост
# 362
писала съм им - в понеделник-вторник ще знам дали ще дойдат.

 smile3508 май ставаме все повече...надявам се купонът да е весел
Чудя се кого да навия още  hahaha
Виж целия пост
# 363
писала съм им - в понеделник-вторник ще знам дали ще дойдат.

 smile3508 май ставаме все повече...надявам се купонът да е весел
Чудя се кого да навия още  hahaha
еее много сте ми далече значи... тюх!
Виж целия пост
# 364
Виж сега, аз се ръководя по много простички правила: Обстановка, условия и общи интереси.
Има една група от хора които наричам "Адекватни." За съжаление тези хора са доста малък брой което респективно означава, че няма да ги срещаш всеки ден. Веднъж в месеца може да не видиш такъв човек. Но такива хора се усещат от километри. Не знам, има нещо. Аз поне ги помирисвам отдалеч. То се вижда, в поведението, в облеклото, в говора. Просто покрай такъв човек ми е адски комфортно и разговора тече спокойно, все едно сме добри приятели. В повечето случаи се чувствам неудобно и се чудя какво да кажа, ноо понякога диалога върви толкова плавно, че един час може да мине за секунди. Това определено поне при мен е аларма, че човека има потенциал и..вече си знаеш. Няма да ти давам акъли за свалки.

Ето едно адекватно изказване.  Simple Smile
Кеф ми е, че има хора, които мислят така.
Виж целия пост
# 365
Я кажете пак за това парти, че аз нещо съм пропуснала? Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Ето едно адекватно изказване.  Simple Smile
Кеф ми е, че има хора, които мислят така.
съгласна съм. направо да се размечтаеш да ти се случи.
Виж целия пост
# 367
Я кажете пак за това парти, че аз нещо съм пропуснала? Simple Smile

писах ти на лични
Виж целия пост
# 368

Ето едно адекватно изказване.  Simple Smile
Кеф ми е, че има хора, които мислят така.

Благодаря, радвам се, че има хора с които все още се разбирам Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Pluckmuckel, мисля че е време да си пуснеш снимката!  Wink
Виж целия пост
# 370
Pluckmuckel, мисля че е време да си пуснеш снимката!  Wink

Изобщо, от тук нататък никакви постове без снимка, предлагам аз. Laughing
Виж целия пост
# 371
Pluckmuckel, мисля че е време да си пуснеш снимката!  Wink
Pluckmuckel, накрая май ще те дърпат от 100 страни , къде ти трябваше в женски форум да пишеш хихих
Виж целия пост
# 372
По специална молба на  stambuli - 10 бързи съвета как да си свалите мъж.

Въпреки, че това беше много забавно описание, отказвам да повярвам, че мъжете са толкова просто устроени Laughing . Поне не всички.
Виж целия пост
# 373
Ооо, всъщност наистина сме ужасно просто устроени.
Ама защо само аз, таковата, снимка? Ами вие? ааа Simple Smile)
Виж целия пост
# 374
Щот си 1 и си мъж !!! Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия