Къде да си намеря половинка

  • 199 349
  • 3 976
# 300
Аз пък не съм съгласна, ако познавам двама свестни хора, що да не ги запозная. Не ги карам да влизат във връзка, това те ще си решат.

Малко е деликатна темата.Нямам добър опит със сватосването,затова съм предубедена Simple Smile
Иначе това е добър вариант за запознанство Wink
Виж целия пост
# 301
Между другото, въпроса ти е много подвеждащ, знаеш ли? Не мога да разбера какво питаш. Как да намериш доживотен партньор или как да си хванеш свястно гадже? Щото за първото никой не може да ти помогне, но за второто можем да бутнем едно рамо.
на дребно мисля аз. за сега бих искала да си намеря някой, с който да ни е приятно да си прекарваме заедно времето. ако пък се случи така че да гаджосване и мъжът е свестен - направо съм урарила в 10ката. а това за доживотен партньор - мога само да го пожелая и на мене и на другите, но гаранция никъде няма какво ще се случи

Виж сега, аз се ръководя по много простички правила: Обстановка, условия и общи интереси.
Има една група от хора които наричам "Адекватни." За съжаление тези хора са доста малък брой което респективно означава, че няма да ги срещаш всеки ден. Веднъж в месеца може да не видиш такъв човек. Но такива хора се усещат от километри. Не знам, има нещо. Аз поне ги помирисвам отдалеч. То се вижда, в поведението, в облеклото, в говора. Просто покрай такъв човек ми е адски комфортно и разговора тече спокойно, все едно сме добри приятели. В повечето случаи се чувствам неудобно и се чудя какво да кажа, ноо понякога диалога върви толкова плавно, че един час може да мине за секунди. Това определено поне при мен е аларма, че човека има потенциал и..вече си знаеш. Няма да ти давам акъли за свалки.
Виж целия пост
# 302
Аз пък не съм съгласна, ако познавам двама свестни хора, що да не ги запозная. Не ги карам да влизат във връзка, това те ще си решат.

Малко е деликатна темата.Нямам добър опит със сватосването,затова съм предубедена Simple Smile
Иначе това е добър вариант за запознанство Wink

Принципно съм съгласен с MissMasterpiece, но никак не обичам да се бъркам в отношенията между хората. Понеже аз ги запознавам и после се почва - кажи той какъв е, ама той не е баш такъв, ама той знаеш ли какво направи и ставам психолог на връзката
Виж целия пост
# 303
Между другото, въпроса ти е много подвеждащ, знаеш ли? Не мога да разбера какво питаш. Как да намериш доживотен партньор или как да си хванеш свястно гадже? Щото за първото никой не може да ти помогне, но за второто можем да бутнем едно рамо.
на дребно мисля аз. за сега бих искала да си намеря някой, с който да ни е приятно да си прекарваме заедно времето. ако пък се случи така че да гаджосване и мъжът е свестен - направо съм урарила в 10ката. а това за доживотен партньор - мога само да го пожелая и на мене и на другите, но гаранция никъде няма какво ще се случи

Да де,то това е трудното,че все по-рядко можеш да срещнеш такива "адекватни" хора.Не знам за вас,но на мен мноого отдавна не ми се е случвало,да се заприказвам с мъж и да не искам да си тръгна.Ух,къде се объркаха нещата? newsm78

Виж сега, аз се ръководя по много простички правила: Обстановка, условия и общи интереси.
Има една група от хора които наричам "Адекватни." За съжаление тези хора са доста малък брой което респективно означава, че няма да ги срещаш всеки ден. Веднъж в месеца може да не видиш такъв човек. Но такива хора се усещат от километри. Не знам, има нещо. Аз поне ги помирисвам отдалеч. То се вижда, в поведението, в облеклото, в говора. Просто покрай такъв човек ми е адски комфортно и разговора тече спокойно, все едно сме добри приятели. В повечето случаи се чувствам неудобно и се чудя какво да кажа, ноо понякога диалога върви толкова плавно, че един час може да мине за секунди. Това определено поне при мен е аларма, че човека има потенциал и..вече си знаеш. Няма да ти давам акъли за свалки.
Виж целия пост
# 304
Уфффф,тия цитати,обърках ги! Laughing
Четете между редовете Laughing


Виж целия пост
# 305
Нищо не се е объркало, просто хората се променят с годините и е трудно да намериш сродна душа си мисля аз.
Виж целия пост
# 306
Нищо не се е объркало, просто хората се променят с годините и е трудно да намериш сродна душа си мисля аз.

Всъщност май да,това е причината.Но как да направиш компромис с неща,за които знаеш,че не можеш да свикнеш и няма да си удовлетворен?Емиии,ще си кютаме така,пък каквото стане Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Нищо не се е объркало, просто хората се променят с годините и е трудно да намериш сродна душа си мисля аз.

Всъщност май да,това е причината.Но как да направиш компромис с неща,за които знаеш,че не можеш да свикнеш и няма да си удовлетворен?Емиии,ще си кютаме така,пък каквото стане Simple Smile

Ааа, компромис да не съм чул. Избрал съм да се заровя в работа основно, че да не мисля за глупости и майната му на останалото. Достатъчно поразии има за правене на този свят Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Нищо не се е объркало, просто хората се променят с годините и е трудно да намериш сродна душа си мисля аз.

Всъщност май да,това е причината.Но как да направиш компромис с неща,за които знаеш,че не можеш да свикнеш и няма да си удовлетворен?Емиии,ще си кютаме така,пък каквото стане Simple Smile

Ааа, компромис да не съм чул. Избрал съм да се заровя в работа основно, че да не мисля за глупости и майната му на останалото. Достатъчно поразии има за правене на този свят Simple Smile



Както казва една моя много любима героиня  Бриджет Джоунс"I choose vodka and Chaka Kahan" Laughing
Виж целия пост
# 309
Е, с Бриджит Джоунс не можа да ме уцелиш, че не харесвам филма, но за водката съм твърдо за Simple Smile и Шака Кан може да го сменим с нещо малко по хард.
Виж целия пост
# 310
Е, с Бриджит Джоунс не можа да ме уцелиш, че не харесвам филма, но за водката съм твърдо за Simple Smile и Шака Кан може да го сменим с нещо малко по хард.

Сменяй с квото ти душа сака Wink
Мир да има в душите само! Simple Smile
Виж целия пост
# 311
Хех, стига с тоя мир, нещо е твърде спокойно в последно време
Виж целия пост
# 312
Хех, стига с тоя мир, нещо е твърде спокойно в последно време

Затишие пред буря е  Wink
Виж целия пост
# 313
Не знам дали да се притеснявам или да се радвам вече
Виж целия пост
# 314
това със заравянето в работа не си е работа  Naughty
че и на работа се обсъжда кой как си е прекарал вечерта или уикенда с половинката и с децата, и с роднините.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия