Къде да си намеря половинка

  • 199 349
  • 3 976
# 420
ние от висене тук сме почнали да мислим еднакво. И аз си мислех, че искам like
Виж целия пост
# 421
Аз пък не искам like. Предпочитам да си го казваме.
Виж целия пост
# 422
За първи път мъж ми казва да облека нещо...

 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 423
За първи път мъж ми казва да облека нещо...

Ми..ше настинеш. После тряба да тичаме с чайчетата и салфетките. Дано поне у вас е топло Simple Smile))
Виж целия пост
# 424
знам, че ще прозвучи като най-разпространената свалка, ама....ако на снимката си си ти pluckmuckel, изглеждаш ми леко познат  Thinking
Виж целия пост
# 425
За първи път мъж ми казва да облека нещо...
Сама го каза , че мъжете по някога са " Тъпаци" Wink
Моля никой да не се обижда  bouquet
Виж целия пост
# 426
Поздравявам ви         http://www.youtube.com/watch?v=Ozf464o-F4g
Виж целия пост
# 427
А майкоооо, аз си викам, че ще бъде оценена моята загриженост, ама нейсе, пак ми се размина  Laughing

 stambuli - възможно е, няма да се учудя да сме се засичали някъде. Света е малък Simple Smile
Виж целия пост
# 428
За първи път мъж ми казва да облека нещо...
Сама го каза , че мъжете по някога са " Тъпаци" Wink
Моля никой да не се обижда  bouquet


Хайде да се разберем, че присъстващите правят изключение и да продължим да си казваме каквото си мислим.  Simple Smile
Виж целия пост
# 429
За първи път мъж ми казва да облека нещо...
Сама го каза , че мъжете по някога са " Тъпаци" Wink
Моля никой да не се обижда  bouquet


Хайде да се разберем, че присъстващите правят изключение и да продължим да си казваме каквото си мислим.  Simple Smile



И аз така викам , мъжете в темата са ни талисманчетата !
Виж целия пост
# 430
Майтапа настрана, лично аз ужасно трудно се обиждам така, че колкото по-отпуснат е разговора, толкова по-забавно мисля.
Виж целия пост
# 431
Аз също не се обиждам, освен, ако някой непременно не цели да го направи.
В общи разговори, когато има казано нещо негативно за някой, обикновено не се разпознавам. Това не означава, че не участвам и нямам мнение и няма да се изкажа.
И да накажа! Laughing
Виж целия пост
# 432
Аз наистина познавам един, който си хвърля чорапите в мивката за пране. Където стоят ведно с мръсните чинии. Накиснати.
ooooh! не, не мога да си го представя.
Виж целия пост
# 433
И аз така викам , мъжете в темата са ни талисманчетата !
напълно съм съгласна.

Pluckmuckel, и снимката и смелостта да я сложиш: approved.
Виж целия пост
# 434
Аз наистина познавам един, който си хвърля чорапите в мивката за пране. Където стоят ведно с мръсните чинии. Накиснати.
ooooh! не, не мога да си го представя.

Е какво толкова! Чак пък нещо неописуемо! Не виждам какво й е толкова на ситуацията!  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия