Къде да си намеря половинка

  • 199 375
  • 3 976
# 435
сигурно съм попадала до сега само на готини мъже, т.к. това наистина не мога да си го представя какъв акъл трябва да имаш, за да го направиш.
Виж целия пост
# 436
Аз наистина познавам един, който си хвърля чорапите в мивката за пране. Където стоят ведно с мръсните чинии. Накиснати.
ooooh! не, не мога да си го представя.
а представи си обратното де ... чиниите метнати в пералнята при чорапите.  hahaha
кое е за предпочитане ?  Joy
Виж целия пост
# 437
Е какво толкова! Чак пък нещо неописуемо! Не виждам какво й е толкова на ситуацията!  Joy

И аз не виждам. Жената кисне чинии, вместо да ги измие, мъжът си цопва там чорапите за компания. Лика-прилика са си.
Виж целия пост
# 438
сигурно за това не съм имала такъв мъж. като не кисна чиниите, и мъже които си хвърлят чорапите при чиниите не ме намират. друг тип жени си търсят те. такива дето да им накиснат чорапите в мивката.  Shocked за да се омешат миризмата от чорапите и мазнината от тиганите и да придадат особен вкус и мирис на салатата по късно  Whistling
Виж целия пост
# 439
сигурно за това не съм имала такъв мъж. като не кисна чиниите, и мъже които си хвърлят чорапите при чиниите не ме намират. друг тип жени си търсят те. такива дето да им накиснат чорапите в мивката.  Shocked за да се омешат миризмата от чорапите и мазнината от тиганите и да придадат особен вкус и мирис на салатата по късно  Whistling

Представих си го визуално-ароматно Sick
Виж целия пост
# 440
Ей, хора! Аз се шегувах.  Simple Smile

Всичко това, което пишете сега, вече е писано подобно или същото в страница-две напред. Казах го с изключително висока доза ирония.
И даже предложих да не правим темата от красива - мръсна. Сигурна съм, че такива хора съществуват и си се намират, но явлението не е масово.
Виж целия пост
# 441
Аз пък не разбирам защо се гнусите толкова от мъжките чорапи. Значи можете да правите разни тралала неща с притежателя им, но не и да му пипнете чорапите, даже и да си помислите за тях, защото ви призлява. Много странно.
Виж целия пост
# 442
Аз пък не разбирам защо се гнусите толкова от мъжките чорапи. Значи можете да правите разни разнообразни неща с притежателя им, но не и да му пипнете чорапите, даже и да си помислите за тях, защото ви призлява. Много странно.

Жасмин-че , това пък къде го прочете?
Нищо мъжко не ми е чуждо! hahaha hahaha
Виж целия пост
# 443
чорапите  не са проблем. или поне аз така си мисля. но не съм и попадала на мъж, който да не може да уцели коша за дрехи, така че не съм добър пример.
Виж целия пост
# 444
Шегувам се.  Laughing
Ама като си представих мазните тигани и мръсни чинии и чорапите в тях, честно казано, не мога да определя кое е по-мръсното. Според мен, тиганите. На моя би му призляло да му накисна чорапите в някоя мазнотия, ще получи инфаркт, какъвто е подреден.  Joy
Виж целия пост
# 445
И аз така викам , мъжете в темата са ни талисманчетата !
напълно съм съгласна.

Pluckmuckel, и снимката и смелостта да я сложиш: approved.

Ммм, защо пък смелост?
Като стана дума, теб няма ли да те видим?
Виж целия пост
# 446
то и аз да видя нещо такова - ще избягам с 300 км /ч
Виж целия пост
# 447
Затова ползвайте миялна машина.  Grinning
Виж целия пост
# 448
тя пере  Flutter
Виж целия пост
# 449
За да перем чорапи в нея ли??????

Скрит текст:
От опит знам, че тава или тиган не се измиват добре в миялната. Първо трябва да се понакиснат малко в мивката, да се пооправят ръчно и тогава евентуално в машината за миене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия