Съгласна съм с това. Не знам на колко години си,но ако си под 27-28 не ти трябва. И няма нужда да я търсиш тя ще те намери. /Поне при хората около мен така стана/







Искам да кажа,че не ти трябват сайтове за запознанства,там в момента можеш да намериш само психопати. Излизай и на подходящото място и време ще стане ,колкото и банално до звучи.

Искам да кажа,че не ти трябват сайтове за запознанства,там в момента можеш да намериш само психопати. Излизай и на подходящото място и време ще стане ,колкото и банално до звучи. 

Искам да кажа,че не ти трябват сайтове за запознанства,там в момента можеш да намериш само психопати. Излизай и на подходящото място и време ще стане ,колкото и банално до звучи. 
До ден днешен се сещам с усмивка.От забавната страна на нещата всичко е доста по-лесно.

Препоръчани теми