Ако трябва да говоря за себе си аз си имам две деца , които да обгрижвам. Искам едно просто нещо , на мъжа до мен да му пука за мен, да се усещам слаба жена с него!
), какво е това цупене? Тук е женски форум и малцината мъже сме в бърлогата на лъвиците, от заяждане, караници и сърдене няма абсолютно никакъв смисъл, бъди си весел и оптимистичен, както предполагам си в реалния живот, и се дръж нормално и зряло, инак прайдът ще те разкъса. Знаеш, че лъвиците ходят на лов, докато лъвовете се изтягаме на (дивана) припек, и са добри в това.
), какво е това цупене? Тук е женски форум и малцината мъже сме в бърлогата на лъвиците, от заяждане, караници и сърдене няма абсолютно никакъв смисъл, бъди си весел и оптимистичен, както предполагам си в реалния живот, и се дръж нормално и зряло, инак прайдът ще те разкъса. Знаеш, че лъвиците ходят на лов, докато лъвовете се изтягаме на (дивана) припек, и са добри в това.








Препоръчани теми