Къде да си намеря половинка

  • 199 350
  • 3 976
# 285
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка! Ама водка. В хладилника Simple Smile

....ракия, нали?!? Wink Peace

Их, много бързо се редактира, докато цъкна и се разбра истината!!! Grinning

Пхаха, чек че тука се хиля с глас. Златното сърце тъкмо се зарадва за мен Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка! Ама водка. В хладилника Simple Smile

и сега ще ми кажеш, че не ти се иска да я споделиш с някого, а ти е по-вкусно да си пиеш сам  smile3534
Да не помислиш сега, че искам и аз   hahaha
Виж целия пост
# 287
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка! Ама водка. В хладилника Simple Smile

и сега ще ми кажеш, че не ти се иска да я споделиш с някого, а ти е по-вкусно да си пиеш сам  smile3534
Да не помислиш сега, че искам и аз   hahaha

Виж сега, аз не съм стиснат, с удоволствие ще споделя с теб бутилката нооо при условие, че носиш мезето. А и да знаеш, че не държа на пиене така, че може да се наложи да ме носиш
Виж целия пост
# 288
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка! Ама водка. В хладилника Simple Smile

и сега ще ми кажеш, че не ти се иска да я споделиш с някого, а ти е по-вкусно да си пиеш сам  smile3534
Да не помислиш сега, че искам и аз   hahaha

Виж сега, аз не съм стиснат, с удоволствие ще споделя с теб бутилката нооо при условие, че носиш мезето. А и да знаеш, че не държа на пиене така, че може да се наложи да ме носиш

Сгооодихме ги,сгооодихме ги! Laughing
Виж целия пост
# 289
 Laughing Laughing Laughing

Ракията прави чудеса Heart Eyes
Виж целия пост
# 290
Е кат не носиш на пиене, върни го в хладилника. Аз ще взема мезето, нямаш проблем
Виж целия пост
# 291
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка!

много си бърз. преди 1 час си нямаше, не си търсеше и сега хоп - вече си намери. сподели как стават тия работи че и ние простосмъртните да се поучиме

Между другото, въпроса ти е много подвеждащ, знаеш ли? Не мога да разбера какво питаш. Как да намериш доживотен партньор или как да си хванеш свястно гадже? Щото за първото никой не може да ти помогне, но за второто можем да бутнем едно рамо.
Виж целия пост
# 292
Е кат не носиш на пиене, върни го в хладилника. Аз ще взема мезето, нямаш проблем

Е не става без пиене. Как инак ще ти кажа: "ти мене увжааааш ли ма?"
Виж целия пост
# 293
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка!

много си бърз. преди 1 час си нямаше, не си търсеше и сега хоп - вече си намери. сподели как стават тия работи че и ние простосмъртните да се поучиме

Между другото, въпроса ти е много подвеждащ, знаеш ли? Не мога да разбера какво питаш. Как да намериш доживотен партньор или как да си хванеш свястно гадже? Щото за първото никой не може да ти помогне, но за второто можем да бутнем едно рамо.


и аз не разбрах...себе си ли предлагаш или ще ни търсиш някои приятели  smile3533

Виж целия пост
# 294
 stambuli - ах, ти колко си подлаааа  Mr. Green  ми исках да споделя един гайд. А ти защо питаш?  Twisted Evil
Виж целия пост
# 295
ми любопитна съм
Виж целия пост
# 296
Приятели не предлагам, никак не обичам да го играя сватовник, че после аз го отнасям..
Виж целия пост
# 297
Между другото, въпроса ти е много подвеждащ, знаеш ли? Не мога да разбера какво питаш. Как да намериш доживотен партньор или как да си хванеш свястно гадже? Щото за първото никой не може да ти помогне, но за второто можем да бутнем едно рамо.
на дребно мисля аз. за сега бих искала да си намеря някой, с който да ни е приятно да си прекарваме времето заедно. ако пък се случи така че да се гаджосаме и мъжът е свестен - направо все едно съм уцелила 10ката. а това за доживотен партньор - мога само да го пожелая и на мене и на другите, но гаранции няма
Виж целия пост
# 298
Приятели не предлагам, никак не обичам да го играя сватовник, че после аз го отнасям..

Винаги посредника е Ако!Правилна стратегия имаш Laughing
Виж целия пост
# 299
Аз пък не съм съгласна, ако познавам двама свестни хора, що да не ги запозная. Не ги карам да влизат във връзка, това те ще си решат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия