Къде да си намеря половинка

  • 199 357
  • 3 976
# 315
Ааа, е тя моята работа е малко по-различна. Много пътувам та идеално уплътнявам времето.
Виж целия пост
# 316
и шефът на моята фирма - пътувал много с работата и чак след 50 си намерил половинка, след като спрял да живее по самолетите и хотелите
Виж целия пост
# 317
и шефът на моята фирма - пътувал много с работата и чак след 50 си намерил половинка, след като спрял да живее по самолетите и хотелите

е сега, той половинка може и да не иска заради студените й крака, ама ...бива ли така обнадеждаващо да му говориш  #2gunfire
Виж целия пост
# 318
Мм, лошото е, че е права обаче. Подозирам, че последната ми връзка след 5 години се разпадна точно по тази причина.
Виж целия пост
# 319
извинявам се  - просто дадох пример с истински случай, за който се сетих веднага. иначе това със студените крака - направо изби рибата. утре с кафето сутринта - пак ще си прочета това манифесто, че да се посмея пак  Sunglasses
Виж целия пост
# 320
Имам познати, били съученици, харесвали се, ама ги било срам, говоря преди 30 и кусур години. Той станал моряк във Варна, тя в едно малко градче акушерка. Срещат се, когато са на 50 и кусур години. Нито тя създала семейство, нито той. Вече не ги било срам и си признали, та има хепи енд, ама...защо толкова години самота.
Просто една житейска история...не правете така!
Виж целия пост
# 321
Голди, няма какво да се извиняваш, някои факти не могат да се променят.
stambuli, сега се замислих, че преди години май е било доста по-лесно да намериш свестен човек за себе си, но задръжките са били основен фактор. Сега няма задръжки, но пък и свестните хора останаха малко. Светът се движи все по-бързо и се налага да бъдем доста активни мисля..не знам, вече и аз се обърках
Виж целия пост
# 322
Голди, няма какво да се извиняваш, някои факти не могат да се променят.
stambuli, сега се замислих, че преди години май е било доста по-лесно да намериш свестен човек за себе си, но задръжките са били основен фактор. Сега няма задръжки, но пък и свестните хора останаха малко. Светът се движи все по-бързо и се налага да бъдем доста активни мисля..не знам, вече и аз се обърках

не знам защо така сме се променили,  за съжаление към липса на ценности, аз обаче вярвам, че има и ценностни хора и ние ще срещнем точно тях Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Е поне от цялата работа ти си позитивна, че и ние да намажем нещо покрай теб Simple Smile
Виж целия пост
# 324
разгледах ги 3challenge ама май не са за мене. аз не съм от умните дето ще създават компания. просто имам късмета да попадна на готини шефове и да имам готина работа. а менторите - някои от тях са хем готини, хем необвързани, ама са ми и във фейсбука и сме джъст френдс. но идеята за професионално насочени събития е добра.
Виж целия пост
# 325
Е поне от цялата работа ти си позитивна, че и ние да намажем нещо покрай теб Simple Smile

казах само, че ще срещнем, но кога не се знае   Mr. Green
Виж целия пост
# 326
ха дано преди 50 и кусур. не че бързам ама Wink
Виж целия пост
# 327
Голди, от цялата галимация сега изясни ли ти се нещо или още ти е пълна мъгла Simple Smile)))
Виж целия пост
# 328
Чрез обява във вестника също е вариант Grinning
Виж целия пост
# 329
Чрез обява във вестника също е вариант Grinning


 rotfImbo ама много искрено ме разсмя. пропуснала си да кажеш кой вестник е най-надежден, може би Държавен вестник, ама пак да питам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия