Къде да си намеря половинка

  • 199 352
  • 3 976
# 3 855
Мен ако някой ме гледа вторачено половин час, ще се уплаша, честно казано.

Особено ако е жена викаш. Grinning
Виж целия пост
# 3 856
Всички си намериха половинки и тая тема умря.
Виж целия пост
# 3 857
Всички си намериха половинки и тая тема умря.

Просто хората или са в отпуска, или са на работа, или си оправят щетите от вчера.
Виж целия пост
# 3 858
Несериозна работа, вижда се колко им тряя половинка, колко е приоритетно.  Laughing
Виж целия пост
# 3 859
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.
Виж целия пост
# 3 860
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

   Ваньо, Ваньо... ooooh! Внимавай с тези свалячески практики, да не отнесеш някоя звучна плесница. Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 3 861
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.
Тъй-тъй. И като гепиш някоя и ти фрасне един десен прав к'во ще правиш?
Виж целия пост
# 3 862
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.
Този номер може да се хареса на някоя тинейджърка,но иначе не върви
Виж целия пост
# 3 863
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

Ванко, ти така ли навъртя ?0? бройки? Wink
Виж целия пост
# 3 864
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.
Тъй-тъй. И като гепиш някоя и ти фрасне един десен прав к'во ще правиш?
Като се освести, ш се фръцне и няма да я покани да се извини. А ако наблизо е приятелят на мацката, няма да се размине само с това.  Mr. Green
Боже, отде им хрумват такива шашави идеи?!
Виж целия пост
# 3 865
Бря, Ванко, аз на тез  годин, шъмъуморш с остеопорозата, бря! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 3 866
Ванко99 е на прав път, я колко му се вързаха да му се обясняват.  Laughing
Виж целия пост
# 3 867
23.6% от участничките в темата са скрито влюбени във Ванко и тайничко си мечтаят да бъдат с него. Звездите ми го говорят.
Виж целия пост
# 3 868
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

Да бе, знаеш ли кво ще му се случи на човека. Никак няма да ми е приятно някакъв да си сложи ръцете някъде по мене уж, пък и да ме опипа.
Виж целия пост
# 3 869
Никак няма да ми е приятно някакъв да си сложи ръцете някъде по мене уж, пък и да ме опипа.

Винаги има пръв път джесика.  newsm53

 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия