Къде да си намеря половинка

  • 199 349
  • 3 976
# 3 915

най-хубавите мигове от любовта са именно първите ,когато си влюбен
В тоя период й вервам на момата, че ми е верна, ама след това... Praynig Grinning
Виж целия пост
# 3 916
След това е както си го направиш
Виж целия пост
# 3 917
След това е както си го направиш

    202uu
Виж целия пост
# 3 918
Общо взето само влюбените женички не изневеряват.
За това си прав. След 10 години още го обичам.
Ти може да го обичаш, но не вярвам да си влюбена в него.

И двете щом се отнася до мъжа й.

Това в началото не е любов, а хлътване.
Виж целия пост
# 3 919
Обаче цялата тази тема е просмукана с внушението, че мъжете са неудачници, а видите ли, горките жени, нали, всичко им е наред...
Виж целия пост
# 3 920
не е вярно.
Виж целия пост
# 3 921
вярно е  Smile
Виж целия пост
# 3 922
  Тц-тц, ей, за пореден път се убеждавам, че мъжете сте все едни и същи. Laughing Като чуете от жена, че е щастлива с мъжа до себе си и нищо не ѝ липсва, веднага почвате да си фантазирате как и защо това не е така. Mr. Green
Е, как ще са едни и същи? Ние, жените едни и същи ли сме? newsm78
На всеки му липсва нещо... Peace

  Е, добре, ако мъжът ти е от тези, носещи на ръце жената до него и изпълняващи всяко нейно желание (да, има такива и те никак не са малко), как да ти даде сърце да му изневериш?! Аз лично не бих могла, а и в интерес на истината, не познавам жена, която би. Peace
Какво общо има сърцето с изневярата? Laughing
Виж целия пост
# 3 923
Аха, други анатомични части участват там, поне така съм чувал де.  tooth
Виж целия пост
# 3 924
Аха, други анатомични части участват там, поне така съм чувал де.  tooth
И аз така съм чувала. hahaha
Виж целия пост
# 3 925
Обаче цялата тази тема е просмукана с внушението, че мъжете са неудачници, а видите ли, горките жени, нали, всичко им е наред...
Обаче в тази тема не пишат само жени,
грешки допускат и двата пола в една връзка
и какво значи "мъжете са неудачници" ,а на жените всичко им е наред
абсолютна заблуда ,това е някакъв мит

Виж целия пост
# 3 926
Аха, други анатомични части участват там, поне така съм чувал де.  tooth
И аз така съм чувала. hahaha
Да, има и други части,но когато започнеш с тях да мислиш значи не си готов за сериозна връзка или не си намерил твоята половинка
Виж целия пост
# 3 927
Бря, Ванко, аз на тез  годин, шъмъуморш с остеопорозата, бря! Laughing Laughing Laughing

Днес броят на болните от остеопороза вече надхвърля 100 милиона и близо 80%  от тях са жени в менопауза  Joy
Виж целия пост
# 3 928
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

Ванко, ти така ли навъртя ?0? бройки? Wink

Явно си изтървала да напишеш една 2-ка и три 0-ли след нея
Виж целия пост
# 3 929
23.6% от участничките в темата са скрито влюбени във Ванко и тайничко си мечтаят да бъдат с него. Звездите ми го говорят.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия