Йоркширски териер- тема 6

  • 69 900
  • 732
# 615
здравейте вчера си взех една малка принцеса на име Амилия на 45 дена е  Heart Eyes предполага се че ще е със златиста козинка https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10489798 … 79716138210_n.jpg
Виж целия пост
# 616
Александра, честита принцеска, като малки са чернички, после им побелява козинката на главичката, а след това става златиста.  Снимката не ми се отваря.
Виж целия пост
# 617
А какво мислите за ограждения за кучета като това -
http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/537/3feb7d.jpg
Единственият шанс да задържа моето йорки е ако измисля нещо, в което да стои докато ме няма, защото няма кой вкъщи да се грижи за нея. А тя освен, че опищява целия блок, вече посяга на плетеното перде и всички плетеници в стаята. Всичко ще разръфа като порастне. Не мога да я оставям без надзор. Имаме и огромен килим, който не ми дават да махна, а вече започна да се омирисва от постоянното акане и пишкане върху него.  Confused
Виж целия пост
# 618
Здравейте, искам да попитам защо на моята хубавица козината на главата е леко побеляла(в корените ) и изглежда като плешива, на 2 месеца и 10 дена е, като я взехме не беше така, тя е от около месец с нас. А по тялото козината е гъста,  не мисля че пада защото я реша всеки ден и не намирам косми, малко ми  притеснено, защото дъщеря ми с нетърпение очаква да връзваме кукуригу  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 619
Момичета помагайте  Sad моя хубавец, като остане сам в къщи изпонаяжда всички кабели и мебели. Затрупала съм го с играчки,но той пак намери някой скрит кабел да изяде или някое ъгълче на мебелите. Страх ме е да не му стане нещо....а и забравих да спомена, че сме на 7 месеца. Някой, ако се е сблъскал с този проблем да даде съвет.A ето го и Арчи- http://prikachi.com/images/256/7476256e.jpg  http://prikachi.com/images.php?images/262/7476262b.jpg
Виж целия пост
# 620
Александра, много сладка Амелия Simple Smile За пръв път виждам бебе с толкова светла главичка Wink
Розичке, има едни кошове за детски играчки мрежести, много са елементарни и не са скъпи.
Скрит текст:
Ако намериш някой с по-широко дъно, за да има повече място за палето, ще е най-добре Simple Smile Не съм гледала бебета, но когато взимах бебето-йорки за майка ми, жената от която го взех ги гледаше в такъв. Вътре постели от едната страна пелена за еднократна употреба - ако не си започнала да я учиш, сега е момента. На пелената трябва да пишка, а да спи в другия край, там може да метнеш някаква хавлия или одеалце, може да сложиш и някоя плюшена играчка (моята Бея се гушеше с едно плюшено куче Simple Smile ) Бебетата имат нужда от топлинка, защото им липсва майка им. Това е и причината да скимти и "пищи", както си писала Simple Smile Още е мъничка, имай търпение и този период ще отмине до месец-два  Peace Пелени може да разположиш из стаята, за да не пишка на килима. Тъй като кучетата се ориентират по миризмата, като се изпишка на килима попий локвичката с пелената и така я постели, тя ще започне да си я намира самичка Simple Smile Гризкането се дължи на това, че й растат зъбки - и това е период, който минава. По-късно когато ги сменя пак ще търси да гризка Simple Smile Може да й вземеш някакви гумени играчки за целта, или има едни като наплетени въжета. За бълхите, гледам по-назад си питала, има една пудра, която е по-безобидна за малките кученца, от нея също бягат и измират бълхите. Ако имате и в къщи.. хм, незнам, там вече е сериозно, ще трябва някакъв препарат, с който да се напръска цялата къща.. ooooh!
Това се сещам да ти дам като съвет, от моя личен опит Simple Smile Успех и търпение!  Hug

Vanesanka, и при моята Бея имаше такъв период, цялата козинка се прошарва Simple Smile Така започва смяната на черните косми с по-светли, не е необичайно и притеснително Wink

estrela, сладур е Арчи Simple Smile И той сменя зъбки, ако съдим по възрастта. Незнам как да помогна за кабелите, освен да ги покривате с нещо, за да не ги дъвче - тиксо, изолирбенд, знам ли...  newsm78 У нас имаше само издъвкани первази на ламината и тук там скъсан тапет Laughing
Виж целия пост
# 621
Това с тапетите е позната история, и до ден днешен, когато е самичка Лола къса тапетите, ама скоро вече няма да остане нищо за късане. А щорите отдавна ги изръфа и ги дигнахме. Гумени играчки като и купим точно за 2-3 минути вече е скъсала парченце и се почва едно "Плюй", тя не иска, та затова вече избягвам да й купувам.
Виж целия пост
# 622
Мимченце, благодаря !
Само че този кош ще го накъса точно за 5 минути още сега когато няма зъбки- с нокти, пък за после да не говорим... Вариантът е да се скове кошара висока метър...
Много ме отчайвате всички с тези коментари за дъвченето. Аз съм единствената, която иска това куче вкъщи и ако нагризе само едно нещо, ще имам сериозни проблеми, а какво остава за всичко... Сега като я държа във висок леген и я пускам съвсем за кратко, не е успяла да изяде още нищо, а и няма зъби. Но после... С тоалетната сме много зле. Тя живее с убеждението, че килимът е тоалетната и подминава всички наредени памперси, вестници и покривала. Докато успея да я хвана, защото знам какво е намислила и вече е свършила белята. Няма как да дам килима за почистване, много е голям. Вариантът ако нямах куче беше да купя препарат за килими, но ако го почистя сега, както лиже всичко, може да се натрови ако го оближе и него.
През нощта ме буди по 10 пъти. Всеки път й слагам пластмасово 500мл. шише с гореща вода и наистина помага, а и си играе с него- /на Горна Баня е/, но то изстива бързо...
Виж целия пост
# 623
Аз имам въпрос за шинираните уши, аз я взех със вече шинирани и много се притеснявам, защото ги чеше. Дали защото я сърби отвътре ухото или защото не е свикнала и я дразнят? лекарят ми каза само да я наблюдавам дали си тръска главата и дали имат миризма, но за всеки случаи и записах час за понеделник  Simple Smile
Виж целия пост
# 624
rozi4kata относно препарата за почистване, аз използвам на екопромакс досега нито едно от моите животинки не е дала някаква реакция, а го ползвам 4 години, а за проблема с тоалетната понеже и аз много се притеснявах си взех котешка тоалетна ( но не тази на кристали) марката е VAN CAT  на 6,20 е изчаках да видя къде първо ще си свърши работата и там сложих тоалетната и вече 2 дена тя си знае   Sunglasses
Виж целия пост
# 625
rozi4kata относно препарата за почистване, аз използвам на екопромакс досега нито едно от моите животинки не е дала някаква реакция, а го ползвам 4 години, а за проблема с тоалетната понеже и аз много се притеснявах си взех котешка тоалетна ( но не тази на кристали) марката е VAN CAT  на 6,20 е изчаках да видя къде първо ще си свърши работата и там сложих тоалетната и вече 2 дена тя си знае   Sunglasses
Мерси !
На мен ми казаха, че ако купувам котешка тоалетна мога да използвам само легенчето, защото пясъка може да го яде. И май ще купя такова легенче, а вътре може примерно вестник да сложа. Този препарат има ли го по магазините?
Виж целия пост
# 626
мисля че не ето го сайта им http://www.ekopromax.com/index.php?page=products
а за тоалетната амилия все още не я е яла :Д тя е без мирис и много дребна
Виж целия пост
# 627
Забравих да кажа за всички, които скоро са си взели бебе. Кажете на ветеринаря ви да му види ушите за ушни кърлежи, защото при бебетата е доста често срещано. Обикновено с просто око се виждат черни боклученца (нещо като секрет), но може и нищо да не се вижда. Затова е хубаво да се види на микроскоп.

Иначе ние утре ще ходим за годишна ваксина, дано след това Тери да не ми е много сърдит. Mr. Green
Виж целия пост
# 628
Привет,
Кога се слага третата ваксина? Предлагат ми едно йорки , на 3 месеца , имало две ваксини...
Виж целия пост
# 629
Привет,
Кога се слага третата ваксина? Предлагат ми едно йорки , на 3 месеца , имало две ваксини...

На трети навършен месец трябва да се сложи Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия