Йоркширски териер- тема 6

  • 69 900
  • 732
# 630
1 месец след втората трябва да се сложи третата, а първата разходка е две седмици след нея (третата).
Виж целия пост
# 631
Благодаря Ви!А само да попитам , колко струва една ваксина ?

По- добре ли е да изчакам да има три ваксини   newsm78 - не заради цената , а да не би да даде странични ефекти и каквато съм абсолютно начинаеща....

Предлагат ми едно мъниче- било внос , цена около 600 лв... Добре ли е? По принцип бяха братче и сестриче, но женското са го купили и е останал младежа... bowuu
Виж целия пост
# 632
Благодаря Ви!А само да попитам , колко струва една ваксина ?

По- добре ли е да изчакам да има три ваксини   newsm78 - не заради цената , а да не би да даде странични ефекти и каквато съм абсолютно начинаеща....

Предлагат ми едно мъниче- било внос , цена около 600 лв... Добре ли е? По принцип бяха братче и сестриче, но женското са го купили и е останал младежа... bowuu
За цената не мога да ти кажа с точност, защото първите ваксини сме ги правили преди 3 години, но по спомен една беше около 20-30 лева. Не ми се вярва сега да са по-скъпи.
За второто не те разбрах много добре, но няма кой знае какви странични ефекти, 1-2 дни след ваксината кученцето само спи малко повече и това е.
За третия ти въпрос ще ти дам пример с моя Тери. Внос е от Словакия и го взехме за 700 лева от човек от Пловдив, който ми препоръчаха мои познати, които си бяха взели йорки от него и досега не е имал никакви проблеми със здравето. Разбира се, ти си решаваш от къде да си вземеш кученце, само трябва да се увериш, че е в добро здравословно състояние.
Виж целия пост
# 633
Благодаря ти! Аз точно това не знам-как да се убедя ,че е в добро здраве... Иначе и това е от Словакия, човека каза, че били с по-красиви черти уж...  Flutter
Виж целия пост
# 634
Marianik,кои ти предлага кучето?
Нашата Джесика също е от Словакия-един приятел ни я уреди от негов познат.Аз също не съм имала проблеми със здравето и.До сега не ми е боледувала въобще.Само като я взехме имаше бъХли  Crazy Laughing
Гледам че си от Варна и затова те питам Simple Smile
Виж целия пост
# 635
Благодаря ти! Аз точно това не знам-как да се убедя ,че е в добро здраве... Иначе и това е от Словакия, човека каза, че били с по-красиви черти уж...  Flutter

Това пък как го е установил, много ми е интересно? Кучетата от едно кучило са толкова различни, и от двама родители шампиони може да се роди бебе с не до там богата космена покривка, големи уши или обратна захапка. А камо ли да предвидиш какво ще стане кученце, чиито родители даже не си виждал? На мен само от едно такова обобщено твърдение би ми светнала червена лампа!
Виж целия пост
# 636
http://prikachi.com/images.php?images/203/7480203h.jpg ето я и Тара, вече вдигна ушичките, на 2 месеца и 15 дена е. Искам да попитам някой от вас да е ходил на море докато кученцето е било малко, ние ще ходим към края на август и много се чудим дали да я вземем
Виж целия пост
# 637
http://prikachi.com/images.php?images/203/7480203h.jpg ето я и Тара, вече вдигна ушичките, на 2 месеца и 15 дена е. Искам да попитам някой от вас да е ходил на море докато кученцето е било малко, ние ще ходим към края на август и много се чудим дали да я вземем
няколко страници назад сме писали, аз лично споделих и впечатления и снимки, както и други тук, прочетете....
Виж целия пост
# 638
Благодаря ти! Аз точно това не знам-как да се убедя ,че е в добро здраве... Иначе и това е от Словакия, човека каза, че били с по-красиви черти уж...  Flutter

Това пък как го е установил, много ми е интересно? Кучетата от едно кучило са толкова различни, и от двама родители шампиони може да се роди бебе с не до там богата космена покривка, големи уши или обратна захапка. А камо ли да предвидиш какво ще стане кученце, чиито родители даже не си виждал? На мен само от едно такова обобщено твърдение би ми светнала червена лампа!

Е , защо да ми светне , той имаше в предвид,че са типични йорки, а не мелези... А тези особенсоти , които си описала са изключения- може са случат навсякъде...
Виж целия пост
# 639
marianik ,не приемай думите ми като заяждане, не ми е това целта  Peace. Ти сама казваш, че кученцето е внос, а човека е прекупвач. Няма как да знае, че не е мелез. Той ти гарантира нещо, в което сам не е убеден. На това искам да ти обърна внимание. Купуването от борса винаги крие риск, който е за сметка на стопанина. И не само за ектериора, ами и в здравословен план.
Да, има много извадили късмет, но ако прочетеш предишните теми, ще видиш че има и опарени в това отношение. Прочети в нета за пупи фермите, разгледай клипчета как се гледат там животните и как се размножават и сама ще прецениш, дали може някой нещо да ти гарантира.
Във фейса има няколко групи за йоркита. В тях и в момента предлагат бебета. Аз лично, ако нямам средства да си взема куче от развъдник, бих си взела от такъв стопанин, който може да ми покаже и двамата родителя и да видя къде и как живеят кутретата.
Виж целия пост
# 640
Напълно подкрепям Зори
Виж целия пост
# 641
Благодаря ти Зори!   bouquet И аз предпочитам от стопанин , за да видя и родителите...  Ама натиска е голям- дъщеря ми всяка сутрин се събужда с един сън... Как й подарявам йорки...  Само за това говори.... Аз съм склонна да изчакам и проуча, едно че нямам и много парички ....  Sad ...
Ама тя от всичко се е отказала- не ми разрешава нищо да купувам ,за да има за кученце... Наистина ,като се замисля, ще бъде ужасно нещастна, ако се окаже болничко или недай си боже по-лошо...
Ох , къде ли е нашето йорки !!!
Съвсем се обърках...
 
Виж целия пост
# 642
Не знам дали изобщо някога ще се справя с възпитанието на моята пакостница. От вчера взех да я тупвам с вестник по дупето и да крещя НЕ, защото ака и пишка на килима. От днес сутринта се държи като питбулче - заръфва ми анцуга, ръмжи и не пуска. После и пердето и покривката. И пак я тупах по дупето, ама файда няма. Само дето се притеснявам да не стане злобна.  Sad
Виж целия пост
# 643
rozi4kata , махнете килима, аз махнах мокета и се научи само на памперс, но докато беше мокета си пишкаше където и падне.
Виж целия пост
# 644
rozi4kata , махнете килима, аз махнах мокета и се научи само на памперс, но докато беше мокета си пишкаше където и падне.
Баща ми не разрешава, няма да се съгласи. Освен това трябва да махна всички покривки, пердета, покривала и т.н., защото ще ги разкъса. Sad
Кабелите не знам как да скрия, имаме риби, не мога да ги оставя без нагревател и т.н....
По цяла нощ дивее, а през деня спи. Само че аз вече не издържам да не спя... Сигурно проблемът е, че през нощта и когато излизам от вкъщи, понеже ме е страх да не обезобрази стаята, а и да не се нарани, го слагам в един висок леген. И то се побърква, но не виждам друг вариант. Отчаях се.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия