Автоимунен тиреоидит на Хашимото (33)

  • 76 657
  • 747
# 135
напълно е възможно да е имала предвид кортикостероиди, не отричам  Peace
Виж целия пост
# 136
а на теб от какво ти мина?
Виж целия пост
# 137
напълно е възможно да е имала предвид кортикостероиди, не отричам  Peace
Но може и имуновенин да е имала предвид. И двете се вливат при високи антитела.  Hug
Виж целия пост
# 138
да, аз за имуновенин по-скоро си помислих, тъй като и други лекари са ми го споменавали за антителата, но според мен с урбазон няма да има особен ефект, дано не съм права де  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 139
При мен Мат-267/34/ и ТСХ.1,1 от преди месец.
Виж целия пост
# 140
трада, на мен ли от какво ми мина  newsm78 от само себа си изчезнаха обривите, 3 месеца си живях с тях, пих какво ли не и нямаше ефект и един слънчев ден просто изчезнаха, тъкмо бях разбрала, че имам хашимото, явно се изплашиха  Laughing това в кръга на шегата  Wink
Виж целия пост
# 141
 Gugito, дано и аз така да се изплаша Laughing
Виж целия пост
# 142
аз ти пожелавам твоите по-бързо да си тръгнат  Hug аз така бях свикнала с моите, че ми липсваха направо като си отидоха  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 143
дано  Embarassed
Виж целия пост
# 144
Едно интересно проучване за вегетарианците и месоядните споделено от форумка WASP:
http://notrickszone.com/2014/03/30/university-of-graz-study-find … than-meat-lovers/

И една интересна статия на български:
http://abcblog.eu/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0% … 1%87%D0%B2%D0%B0/
Виж целия пост
# 145
От този линк си харесах това

Продават старо агнешко! Търговци пробутват на промоция размразена мръвка от миналата година.
http://abcblog.eu/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1% … 1%80%D0%BE%D0%B1/
Виж целия пост
# 146
Едно интересно проучване за вегетарианците и месоядните споделено от форумка WASP:
http://notrickszone.com/2014/03/30/university-of-graz-study-find … than-meat-lovers/

И една интересна статия на български:
http://abcblog.eu/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0% … 1%87%D0%B2%D0%B0/
Много интересно!
Виж целия пост
# 147
Да се похваля ТСХ 0,523  Grinning но хемоглобина ми е 116 ,при положение че си пия желязото !
Виж целия пост
# 148
Днес ми излязоха резултатите.
ТСХ ми е 1,89 - за месец и половина се е повишил от 1,64. А всъщност това е периода, в който започнах да пия еутирокс. Бременна съм в 13 г.с.  Как да си обясня това завишение  newsm78
И моят хемоглобин е паднал доста - от горна граница се е срутил до 129 - на долна граница. Да се притеснявам ли с тези резултати  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 149
Днес ми излязоха резултатите.
ТСХ ми е 1,89 - за месец и половина се е повишил от 1,64. А всъщност това е периода, в който започнах да пия еутирокс. Бременна съм в 13 г.с.  Как да си обясня това завишение  newsm78
И моят хемоглобин е паднал доста - от горна граница се е срутил до 129 - на долна граница. Да се притеснявам ли с тези резултати  Rolling Eyes
не

Да се похваля ТСХ 0,523  Grinning но хемоглобина ми е 116 ,при положение че си пия желязото !
и ти си екстра
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия