Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 450
Останалите ги пусни в групата във ФБ да си харесаме по нещо Simple Smile)
Виж целия пост
# 451
Останалите ги пусни в групата във ФБ да си харесаме по нещо Simple Smile)

Има на кой да ги дам, че и се радват.  Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Здравейте! Търся си официална рокля за сватба - строго елегантна ,но да не е много скъпа,някой може ли да ми даде предложения за такива магазини в София.Благодаря!   Wink
Виж целия пост
# 453
леле Вие като нападка сте го приели това питане  Shocked
По празниците се заговорихме на маса имаше и възрастни хора и поп и те ни посъветваха, че не е лошо да се "прочистват" такъв вид вещи и дрехи , защото можели да носят енергия от други хора която да не е положителна

и аз със съвсем най добри намерения се обърнах към Вас с този въпрос - да не би пък някой да го прави а аз да съм изостанала  Laughing

Аз също пазарувам от ВУ и някой от най хубавите дрехи и обувки са ми от там  bowuu
Виж целия пост
# 454
Трябваше първо да разкажеш историята откъде е продиктуван въпроса ти и тогава всичко щеше да си има разумно обяснение, вече не се учудвам, че сте го коментирали, в случай, че е имало поп на масата  Peace Извадено от контекста няма как да не бъде възприето странно  (и смешно) Crazy
Виж целия пост
# 455
Аз днес имах излизане и пътьом влязох в Мания,че не съм стъпвала там отдавна.И понеже гледах във ФБ снимките за новото им зареждане на дрехи и обувки  искам да отбележа,че на живо не изглеждат така "лъскави", особено обувките ,загледах два чифта,които харесах на снимка,имаха си и мръсно и захабено по тях...И да не съм капо ,от втори етаж си взех две блузки,изглеждат  чистак нови Simple Smile
С Мики Маус
 http://prikachi.com/images/858/7309858Y.jpg
сребристо сива,много секси моделче http://prikachi.com/images/859/7309859T.jpg
Виж целия пост
# 456
Мики Мауса е сладурска, колко излезе като цена - имаше днес по Дрин, такива тениски за 6лв, което за нова тениска ми се струва идеално...

А, и между другото, к'во разправя онази леля, с която си бъбреше днес на пазара  Joy
Виж целия пост
# 457
Мики мауса тежеше 110гр. и с 20% отстъпка от касов бон ми излезе към 2,60-2,70лв.И аз съм ги забелязала тези тениски на Дрин,има доста симпатични,и не са скъпи, но сега като се стопли и всяка втора мацка ще е с такава,и гледам да си намеря нещо дето не се продава масово Simple Smile
Значи пак шпионираш  Grinning И пак не се обади!
Виж целия пост
# 458
Обяснете по-подробно за тези нови тениски на Дрин, къде точно се продават?
За 15 годишна госпожица ще са ок, предполагам?
Виж целия пост
# 459
Охх мен ако питате, пак ми се ходи да се ровичкам, амаа финансите не са съгласни  smile3514
Виж целия пост
# 460
Охх мен ако питате, пак ми се ходи да се ровичкам, амаа финансите не са съгласни  smile3514

Точно заради финансите вече втори месец почти не влизам във ВУ. Ама нещо много ме хваща абстиненцията  Laughing
Виж целия пост
# 461
Не разбрах за какво са ви финанси, като дрехите излизат почти без пари?  Laughing
Виж целия пост
# 462
Абе без пари, без пари, ама едно 30-50 лв давам на месец за дрешоляци! Направих си експеримента да си записвам тези разходи и това показа накрая сметката. А реално нямам нужда от нищо! Нито някой друг от семейството. Затова причислявам това към маниите си и гледам да се ограничавам.
Виж целия пост
# 463
Киса , сега правим апартамент, и сещай се, че парите и без това недостигат  ooooh!
Виж целия пост
# 464
Киса , сега правим апартамент, и сещай се, че парите и без това недостигат  ooooh!

Е, всеки си има по нещо.

Моят гардероб пращи по шевовете, при все че сме трима.
На детето умаляват дрешките, пък и като пораства, иска да е по-модерна и ходя да търся нещо по-така.  Flutter
За себе си съм решила засега нищо да не купувам, докато не направя разбор на наличния гардероб. На ММ по-малко му купувам  Mr. Green, но и при него част от ризите вече не стават за нищо, а тениските ги прави на г*з за един сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия