Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 465
Обяснете по-подробно за тези нови тениски на Дрин, къде точно се продават?
За 15 годишна госпожица ще са ок, предполагам?
Магазинчетата,където се продават тези тениски са близо до двата Мъпет маг-а на Дрин.Ако тръгнеш от светофара след Колхозния нагоре по улицата,или ако идваш откъм бул.Владислав /от светофара до пицария  "Формула"  надолу по Дрин-и от двете страни на улицата са,има изкарани отвън манекени  с тениски и клинове.Няма как да ги пропуснеш.И цени се виждат.
Виж целия пост
# 466
охх и аз трябва да го направя този разбор, но това ще е живот и здраве, като почнем да пренасяме багажа от гардероба от квартирата в апартамента, та да видя какво ще нося, какво не, че най-после успях да хвърля почти всички излишни кг и си влизам в старите неносени дрехи  Whistling
Виж целия пост
# 467
Момичета от Варна може да си вземете код за безплатна тениска или потник от страницата на Мания във Фейсбук за този вторник Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Здравейте момичета,

Разписвам се с покупките ми от празниците
http://prikachi.com/images.php?images/696/7312696K.jpg - дантелена рокличка  Gina Tricot.
http://prikachi.com/images.php?images/704/7312704i.jpg  - ефирна туника/рокля TOPSHOP. Много ме изкефи, макар че не съм сигурна как бих я носила
http://prikachi.com/images.php?images/709/7312709r.jpg - чисто нова дантелена поличка  TRF.
Първата рокля е от ЗигЗаг, другите две от Мания в деня на зареждане. Излязоха ми към 12 лв, зала А.
Виж целия пост
# 469
Супер са всичките нещица.Туниката на TOPSHOP аз бих я носила с накъсани скини дънки, ако не е много дълга.
Виж целия пост
# 470
Страхотни са и трите и супер актуални  Heart Eyes
Виж целия пост
# 471
Аз не ги виждам, има пак пробем с вашето ми прикачи.ком.  Tired
Виж целия пост
# 472
И аз имам някой много добри находки от последните дни, засега само това ще покажа, блузката и жилетката са от Мания. Манекенката много не иска да я снимам, затова открадната снимка:
Скрит текст:

И блуза и пола пак от там, но не се виждат в цялата си прелест.
Скрит текст:
Довечера още.
Виж целия пост
# 473
Много артистично сте й комбинирали дрехите на манекенката, много са сладки  Heart Eyes - все едно е някоя писателка или художничка ...
Виж целия пост
# 474
Хе хе, мерси. Тя е художничка, като майка си, на такава се изживява и такава мечтае да стане. Simple Smile)
Стайлингът си е нейн. (Не обичам такива думи чуждици като стайлинг, ама не знам с каква да я заменя.)
Виж целия пост
# 475

Браво на нея.  Peace

Прескочих на разходка до Хуманата. Явно в района са спрели тока, вътре сума ти народ /1 лв/, нищо не се вижда, някой довечера ще открие неочаквани дефекти по находките си.  Mr. Green
Виж целия пост
# 476
Включвам се с едно потниче, много тъничко и шарено, с бял панталон ще се носи май. Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 477
Много е хубаво - със сив, червен/прасковен или черен панталон или дънки също ще е супер ...
Виж целия пост
# 478
Или с такава пола.
Виж целия пост
# 479
Или с ментови дънки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия