Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 480
Леле, прочетох ментови дъВки  Mr. Green
Виж целия пост
# 481
Дойде време да покажа част от последните ми находки, доста са обикновени, но много им се радвам
черна блуза с кожени рамене гръб розова тениска бледорозова тениска с апликация розов потник детайл още един розов потник бледорозова тениска светло синя блузка сива тениска синьо-бяла блузка бяла тениска с апликация тази тениска блести много деликатно и е с ефектно деколте малко оранж Simple Smile розово-кафяв потник черна тениска (показах я по-рано без манекен) синя туника лилаво-розова туника с интересен гръб гръб бяла тениска
Виж целия пост
# 482
От разпродажбата в ЗЗ си взех едно покривало за леглото, около 4лв и нещо ми излезе:

http://media.snimka.bg/s1/3459/033161273.jpg

И една къса пола си взех, но се пере в момента. Днес от Манията се обзаведох с това потниче за 2,6лв:

http://media.snimka.bg/s1/3459/033161272.jpg
Виж целия пост
# 483
Малко Сладко Коте, сивата тениска и синята туника ми харесаха най-много ...

Виж целия пост
# 484
ухх как искам да попадна на такива ментови дънки или като черната пола /поне си намерих такава до коляното на райе /
Виж целия пост
# 485
Много хубави находки виждам на тази и предната страница! Simple Smile
Кари Брадшоу,имаше едни ментови дънки/не дъвки Grinning /в Бултекс на Кап.Райчо,но бяха малък размер, нещо като  XS/S, еластични бяха,но нямаше да се побера,иначе да съм ги прилапала Grinning
И аз съм на ментова вълна днес:
шифонена туника http://prikachi.com/images/669/7314669D.jpg
кецове http://prikachi.com/images/661/7314661D.jpg
дантелен шал http://prikachi.com/images/667/7314667G.jpg
 http://prikachi.com/images/662/7314662N.jpg
Дали ще е удачно да си ги нося така в комплект кецовете и ризата в комбинация с коланче и накъсани дънки?...Или става прекалено ментово?
Виж целия пост
# 486
много са хубави,честито Crazy
не знаех за този ментов цвят,но много ми допада Heart Eyes
Виж целия пост
# 487
Разкошни са ментовите неща  Heart Eyes
Виж целия пост
# 488
Много хубави находки виждам на тази и предната страница! Simple Smile
Кари Брадшоу,имаше едни ментови дънки/не дъвки Grinning /в Бултекс на Кап.Райчо,но бяха малък размер, нещо като  XS/S, еластични бяха,но нямаше да се побера,иначе да съм ги прилапала Grinning
И аз съм на ментова вълна днес:
шифонена туника http://prikachi.com/images/669/7314669D.jpg
кецове http://prikachi.com/images/661/7314661D.jpg
дантелен шал http://prikachi.com/images/667/7314667G.jpg
 http://prikachi.com/images/662/7314662N.jpg
Дали ще е удачно да си ги нося така в комплект кецовете и ризата в комбинация с коланче и накъсани дънки?...Или става прекалено ментово?

На мен би ми харесало. Simple Smile Може и без коланче, запасана,върху тениска, с шалче...каквото се сетиш.
Виж целия пост
# 489
teda, страхотни са ментовите находки, тези кецове къде ги намери, както и ризата ... много, много хубави ...  Heart Eyes Тази седмица май това е цвета и аз точно изпрах моята риза и измислих с какво ще я нося отзад, че нали прозира ...

А за въпроса ти - мисля, че ще са си супер заедно, но дотам с ментовото по теб ако ще ги носиш тях двете ... чудни са ...
Виж целия пост
# 490
Благодаря,момичета!И аз много го харесвам този цвят,но  рядко се намират дрехи в ментово.
Моринга,всички неща са от два Мъпета под Валентина.
Ти хубаво си измислила с какво ще носиш ризката,ама дай и на мен идея,при мен всичко прозрачно : -)Не че ме е срам да ми се вижда сютюена,ама все пак Grinning
Виж целия пост
# 491
Сетих се, че имам един бански с по-тъмен подобен цвят и мисля, че ще се получи добре, понеже банският отдавна го нося само така като декоративен елемент от дадената комбинация от дрехи ... като го наглася, ще се снимам и ще ти покажа как стои ... иначе в темата за "Модни консултации" - попитах за идеи и момичетата дадоха доста добри, ако искаш влез да видиш, може и на теб да ти свърши работа някоя ...
Виж целия пост
# 492
 Страхотни туника и кецове. Ще са супер с  boyfriend/ леко накъсани дънки или дънкови шорти. Peace
Виж целия пост
# 493

 newsm10
Виж целия пост
# 494
можеш отдолу да сложиш фино бяло потниче...аз също не съм фен така на прозрачното при сутиена
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия