Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 540
Да се завърна при вас ... Simple Smile Нямам реални снимки че ми дойде къс този един почивен ден... но ето с какво се сдобих в събота от Мания в Младост 4....

http://images.rubyshoesdayhebdenbridge.co.uk/images/products/zoo … 2930-53157800.jpg

http://www.planetshoes.com/mmplanet/Images/4998/4998_560_detail.jpg

Почти като нови са... дадох повечко парички като за 2ра употреба, но... на фона на реалните им цени и имайки предвид качеството .... много се радвам за удара.... Simple Smile

И едни чехли, пак естествени от всякъде, но не намерих нищо в нета - matas...

Малкия намаза тениска с МакКуин Светкавицата за левче и обувки с поне 2 номера по-големи, ама не бяха за изпускане - gymboree, естествена кожа, мекички...

Знам че трябват реални снимки иначе не важи Wink... скоро ....


Виж целия пост
# 541
Мерсаж, девойки!
Киса, много ми е далече това Владиславово, уви Hug
Някъде из центъра, да мога да стигна с количката
Кари, СБА на Колев къде е? newsm78

В района на Ген. Колев и Царевец. В същата сграда има голяма аптека Манолова, магазин за паркети, за компютри, книжарница, едно време там беше офисът на Орифлейм. Сети ли се?

Там има втора употреба ли?
Виж целия пост
# 542
Малко Сладко Коте, мисля, че подобавящо сложи край на седмицата на ментовото в темата - с ментов чаршаф - мащабно модерна  Crazy Супер свеж е ...
Виж целия пост
# 543
това с ментата Simple Smile да не е предизвикателството на темата ....
Виж целия пост
# 544
MaryJane, Киса го е обяснила много точно, мога да добавя , че там е и ОВК , ако ти говори нещо, точно под ОМВ -то. Там е втора само на пердета, завивки, възглавнички.

ivzas, ами като видя нещо, което ще е подходящо за моите хора, пък няма как да дойдат, и го взимам...оказва се за сега, че окото ми е точно и винаги им стават точно  Embarassed

Забравих да вмъкна, че тогава си намерих и тъмно синя блуза с дълъг ръкав, такава плетена с широки дупки, точно за летните вечери с потник отдолу, от много време си търсех и съм доволна... снимки утре, като изсъхнат от прането  Simple Smile
Виж целия пост
# 545
Carrie Bradshaw^ newsm20

Лазурит - много готини обувки!!

Аз да си призная започвам сериозно да се пристрастявам към втората употреба. Миналата седмица ходихме на разходка в Банкя, а аз само вторите им употреби виждам. За момента е контролируемо положението, но не знам до кога  #Crazy
Виж целия пост
# 546
Преди малко бяхме във въпросния магазин за пердета- взехме си за спалнята 3м, ушито готово-31 лв..много сме доволни с МП,защото е точно това,което търсехме. И продавачката е супер любезна Simple Smile
Виж целия пост
# 547
Преди малко бяхме във въпросния магазин за пердета- взехме си за спалнята 3м, ушито готово-31 лв..много сме доволни с МП,защото е точно това,което търсехме. И продавачката е супер любезна Simple Smile

Много пари, бе.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 548
от днес един шал с малко" ментови" елементи  Laughing https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/t34.0-1 … 03c808e0423e4f4fc  от Шик ,за 2,60лв.

в Шик-а на Хр.Ботев имаше огромна опашка от чакащи преди отваряне, яки мъже окупирали вратите,а след това и щендерите,много  досадно и неспокойно...повъртях се малко,но всичко бяха "опоскали",гледат фирмени дрехи да избират,а погледите им едни хищни Twisted Evil
Виж целия пост
# 549
Киса , такова перде подобно бяхме гледали при нормални цени 25лв. на метър и щеше да ни излезе 75 лв минимум /тъй като е 3 метра/ без зашиването горе лентата за кукички, която шивачката взима още около 10лв... 31лв вместо 85лв според мен си е много добре за ново /тъй като се оказа и че не е използвано  Party / и качествено перде  Sunglasses
Виж целия пост
# 550
Я го снимай и ще преценим.  Mr. Green
Виж целия пост
# 551
Doli, ама много хубав този шал  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Carrie Bradshaw^ , аз също мисля, че е много, обаче и осъзнавам на фона на това колко струва в днешно време да ти направят едно перде ... наистина разликата е огромна, чакаме снимков материал, ако може закачено на прозореца - най-добре  Praynig
Виж целия пост
# 552
На прозореца ще ви го покажа след време, че още не е дошъл ред да го сложим... Довечера преди 10 няма да е при мен, така че утре заедно с дрешките Wink

Просто са много скъпи иначе, така че за нас тази цена дойде супер
Виж целия пост
# 553
Кари, честито ти перденце! Разбрах къде е, мисля че съм го мяркала. Остава и да се разходя до там smile3508 Искам да взема за кухнята на моите родители нещо свежо. Прозорецът е голям обаче, дано намеря подходящо.
Виж целия пост
# 554
Аз търся големи кадифени завеси, или някакви подобни непрозрачни, но в Шик-шик на Хр.Ботев не съм мяркала, а по другите магазини рядко има завеси изобщо. Кога беше зареждането на гореспоменатия магазин, че отдавна не съм го преслушвала?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия