Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 525
tedka, аз пак да повторя,  пробвай я с бяло потниче от долу :

Виж целия пост
# 526
 Carrie Bradshaw^   Стани ми роднина!  Innocent и ми купувай разни работи, моля!
Аз много ще помагам вкъщи 1dishes  1ironing wash hang newsm79 newsm75  food002
 Шегувам се, но откровенно казано е много мило, че купуваш за всички!
Виж целия пост
# 527
Хумана в София утре ли са с ново зареждане?
Да - "Алабин", "Пиротска", "Сливница" и "Левски".
"Младост" и "Стамболийски" са заредили в петък (9.5).
Виж целия пост
# 528
мерси
Виж целия пост
# 529
tedka, аз пак да повторя,  пробвай я с бяло потниче от долу :

Голяма драма, голямо нещо - по-добре се отърви от нея !
Виж целия пост
# 530
Мерсаж, девойки!
Киса, много ми е далече това Владиславово, уви Hug
Някъде из центъра, да мога да стигна с количката
Кари, СБА на Колев къде е? newsm78
Виж целия пост
# 531
И ние ходихме до ЗЗ Краснодар, имаше и не лоши неща, но си трябва разглеждане. Туники хубави няма, рокли също. Тениски имаше не лоши, както и тънки панталони.
Аз си взех едно тънко плетиво с пайети на Веро Мода и две тениски, едната на Манго, а другата не помня каква беше. Ето ги какви са покупките, в пералнята са вече, после снимки.
На ЗЗ Бр. Миладинови е 8 лв, но ето там мога да кажа, че нямаше абсолютно нищо.

http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=77330780
http://images.asos-media.com/inv/media/3/1/4/9/1279413/cream/image1xl.jpg
Виж целия пост
# 532
Ellah, разписа се и ти с ментово за тази седмица  Crazy  и тениската с Бамби е много атуална, харесват ми и двете ...
Виж целия пост
# 533
много ми хареса ментовата блузка с пайети Crazy
Виж целия пост
# 534
Благодаря момичетааа.
Хахахахахах да, само аз не бях. Обичам го като цвят, но рядко намирам нещо, което хем да е номера ми хем да ми хареса.
Една приятелка я видя Бамби. От анимационните, които са актуални наистина с Бамби ми харесват най-много. Екипите на Шанел с Мики Маус също не са лоши, но доста пайетести. Тя пък си взе бяла с неонови лъскави черепи. Не я намирам никъде онлайн, много свежа беше. С Елвис имаше една готина. Общо взето хубави тениски имаше в ЗЗ Laughing
А невероятна туника в ментово имаше в една ВУ на Ст. поща. По спомен 44 номер. Grinning
Виж целия пост
# 535
вече ще издирвам дрешки само в този цвят...нямам такава Sad
Виж целия пост
# 536
Мерсаж, девойки!
Киса, много ми е далече това Владиславово, уви Hug
Някъде из центъра, да мога да стигна с количката
Кари, СБА на Колев къде е? newsm78

В района на Ген. Колев и Царевец. В същата сграда има голяма аптека Манолова, магазин за паркети, за компютри, книжарница, едно време там беше офисът на Орифлейм. Сети ли се?
Виж целия пост
# 537
Ellah,много са хубави!  
Аз вече реших,че моята ментова ризка ще я нося "до скъсване" Grinning
Показала съм как съм я съчетала в темата за модни консултации.
Виж целия пост
# 538
В събота от Хуманата си накупих доста неща беше на 1.00лв ще кача снимки като изсъхнат.
Виж целия пост
# 539
Отчитам се с ментов чаршаф и коланче. Цветовете са по-ярки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия