Перник-25

  • 146 486
  • 766
# 420
То като че ли има срок на годност 20 дена и ше се развали ако останат няколко бутилки   Mr. Green
Виж целия пост
# 421
Здравейте!
Някой може ли да ми каже лични впечатления от църквата в Мошино - Св. пророк Илия. Интересува ме по-конкретно кръщенетата как са - ритуалът хубав ли е, добро ли е отношението към дечицата, колко струва и т.н. каквато и информация да ми дадете ще ми е от полза.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 422
Съвсем скоро бяхме на кръщене там - храмът е хубав, но малко свещеникът се "вживява" повече-някаква интонация вкарва в пеенето, с която сигурно иска да е оригинален - според мен не му се получава.Но добре мина де.

Имам въпрос - може ли да ми препоръчате добър кожен лекар(става въпрос за проблем с бенка на кожата), имаше добра такава специалистка-алерголожка, но за съжаление не е вече между нас, и затова търся друг?И евентуално в София, ако сте доволни от него.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 423
Здравейте! Живея от няколко месеца в Перник и не познавам града особено. Есента ще си имам бебче. Живея в кв. Изток. Интересува ме дали има наоколо паркове, градинки за разходка?
 Мерси предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 424
Около 5 лева беше миналата година Саво-то в Кауфланд.  newsm78  Тази гадина не съм купувала, че покрай бебчето нямахме време да пълним басейна. Странното е, че в Билла има за плесен, но не и точно това.  Thinking
Виж целия пост
# 425
Здравейте,
предстои ми връщане на работа януари догодина и търся жена за гледане на малкия,когато се разболее и нямам възможност да го дледам.По възможност да е от района на кв.Изток и да има опит с деца,непушач.Ако имате информация и най-добре лични впечатления ще съм благодарна.
Slunchgledka в Изток градинки колкото искаш,но парк за съжаление няма.На мен лично зад гимназията на пазара градинкта най ми харесва,сенчесто е и винаги има много дечица Simple Smile
Лек ден!
Виж целия пост
# 426
Някой може ли да ми даде информация къде в центъра има пункт на Детска кухня Хер бебе?
Виж целия пост
# 427
Румяна 88, видях във фейсбука, че в магазин Моето бебе срещу кауфланд,  където беше търговията Блик предлагат детска кухня на Вълшебник и Хер бебе. 

Simple Smile
Виж целия пост
# 428
Мами здравейте ! Как минава лято при вас и дечицата? Имам така да го нарека градински въпрос. Таткото ни има фирма и се води управител. От градината искат бележка, че родителите работят, а за самоосигуряващи се копия от годишна данъчна декларация.Бихте ли ми помогнали от  къде да вземем тази декларация от НАП или пък счетоводителката на мъжа да я напише. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 429
Kaleq, таткото ви не си ли пази копие на данъчната декларация, която е подал за предходната година? Аз винаги си запазвам копие на това, което подавам в НАП. В краен случай, мисля, че може да се вземе копие от НАП  Peace
Виж целия пост
# 430
Ми Светле пази си ама може ли така, мислех, че трябва нещо с мокър печат да е , аа добре тогава благодаря. Ма също се питам що им е в детската тази декларация, тя не е ли за други цели цццц малии.  newsm78
Виж целия пост
# 431
Ми Светле пази си ама може ли така, мислех, че трябва нещо с мокър печат да е , аа добре тогава благодаря. Ма също се питам що им е в детската тази декларация, тя не е ли за други цели цццц малии.  newsm78
За пръв път чувам за такова нещо. В коя градина го искат това и детето за първи път ли тази година ще посещава ДГ? На мен не са ми искали такива бележки никога
Виж целия пост
# 432
Ми Светле пази си ама може ли така, мислех, че трябва нещо с мокър печат да е , аа добре тогава благодаря. Ма също се питам що им е в детската тази декларация, тя не е ли за други цели цццц малии.  newsm78
За пръв път чувам за такова нещо. В коя градина го искат това и детето за първи път ли тази година ще посещава ДГ? На мен не са ми искали такива бележки никога

С декларацията доказва, че не е безработен в случая. А дали я искат с входящия номер от НАП, вече трябва да се пита конкретно. Нашият татко е самоосигуряващ се и също представяхме копие от последна годишна данъчна декларация, при записването в детската градина, но беше отдавна и не помня в какъв точно вид.
Виж целия пост
# 433
Да за първи път ще го записвам на градина, детската е в кв. Тева, да трябва да е документ, с който се доказва, че таткото работи ама няма ли друг вид бележка, а данъчна декларация  newsm78
Виж целия пост
# 434
Да за първи път ще го записвам на градина, детската е в кв. Тева, да трябва да е документ, с който се доказва, че таткото работи ама няма ли друг вид бележка, а данъчна декларация  newsm78

Той как е назначен за управител? Или е посочил в учредителния акт, че той ще е управител, или е с договор за управление, не вярвам да е назначен на трудов договор. Ако е последното - издава се служебна бележка от фирмата, но в другите случаи според мен данъчната декларация е документът  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия