Дали е май, дали е зима - игра за книжки винаги ще има!

  • 29 510
  • 727
# 180
Добре дошли на новите попълнения  Hug
Увеличаваме се !
Атмосферта е приятна момичета!
Виж целия пост
# 181
Основно правило е:
1.Забавлявай се!
Виж целия пост
# 182
Здравейте и от мен момичета  Hug Гледам, че приемате и нови попълнения и си мисля дали да не се включа и аз при вас  Embarassed Още от миналата игра ви следя и благодарение на вас списъка ми с книжки нарасна главоломно  Mr. Green
Виж целия пост
# 183
А,не!Щом вече си влязла в темата,Лофче,никакво излизане.
Разбира се,че ще се включиш.И после повярвай няма отключване.  bouquetНяма какво да го мислиш,освен списъка с желани заглавия.Ще бъдеш зарадвана и то много.
Виж целия пост
# 184
Вив, Лу, LofYou, толкова се радвам да ви видя в тази тема !!!
Емоциите тук са неповторими и изобщо не се колебайте за участие.
Виж целия пост
# 185
Подкрепям Слив - който веднъж се е записал, няма "отпис" после  tooth
Само при изключителни случаи, по уважителни причини и с извинителна бележка  Naughty

До другия петък, 25 април, трябва да сте си направили списъците, че после почва веселбата  Party

 Hug
Виж целия пост
# 186
Абе много яко бе, що досега не сте свиркали за заплесите!?! М?

Ей сега като трябва да измисля книжки, само за една се сещам, а иначе са ми големи желанията  Joy

Мижи, благодаря ти, че ми сигнализира  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 187
И аз благодаря за топлото посрещане  Hug

Заемам се да си правя списък  smile3523
Виж целия пост
# 188
Ами тя Нелчо предлагаше да сигнализираме из темите, но после решихме да не се натрапваме /нали сме добре възпитани и деликатни  Mr. Green /. Нищо, важното е, че сте тук сега  Hug

Вив, виж списъците на другите, може да ти дойдат идеи, разгледай и книжните сайтове ...  Hug

Имаше и обединен списък с желанията за миналата игра... Но къде ли беше...  newsm78
Виж целия пост
# 189
Вив, аз пък си мислех, че нещо не ти допада идеята и затова не си се включила досега.
Не смеех и аз да натрапвам....
Вярно колко сме тактични, та чак в сянка оставаме  Laughing
Хубаво е, че си тук вече  Hug
Виж целия пост
# 190
Ама вие никъде не "рекламирате", добре че Миж пусна линк към темата в Новите книги  Laughing
Виж целия пост
# 191
Ама вие никъде не "рекламирате", добре че Миж пусна линк към темата в Новите книги  Laughing

Лу, и аз от там видях. Знам, че по Коледа се организираше такава игра, но тогава ми предстоеше пътуване и нямаше как да се справя със сроковете. Ако има още време пишете ме и мен  Laughing
Виж целия пост
# 192
 Добър ден! Аз съм вашта класна.  bowuu Драго ми е,че има членове в нашия отбор.  Hug

 Момичета, аз мисля, че който се рови из литературните теми, е попадал на нашата тема, затова  и не съм си представяла, че  е в сянка и има някой, който не е чувал за нея.
 Момичетата, които сега се включват, са ми познати като никове и сте редовни читателки. Може да се самонакажете за сериозния пропуск.  Mr. Green

 Вече разбрахте, че се прави списък от 5 /може 4 или 6/ желани заглавия  и се публикува тук списъкът. Аз после правя едни магии и пращам лични съобщения.  Simple Smile

 Дано да участвате в играта!  Hug
Виж целия пост
# 193
Драго ми е, г-жо Класна  bowuu

Имам логистично-организационен въпрос: книгите изненади по поща ли ги пращате, по куриер или лично предаване ако сте от един и същи град?  Laughing
Виж целия пост
# 194
Драго ми е, г-жо Класна  bowuu

Имам логистично-организационен въпрос: книгите изненади по поща ли ги пращате, по куриер или лично предаване ако сте от един и същи град?  Laughing


 Пращаме по пощата, който иска, ползва Еконт, Спиди, но май повечето с Бг пощи работим. А може  и по куриер да се прати, не  е проблем.
 Лични срещи досега не е имало. Изненада трябва да е. До последно не знаем кое е нашето другарче. Научаваме като прочетем името на пакета. Много тръпка има в цялата игра.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия