Дали е май, дали е зима - игра за книжки винаги ще има!

  • 29 511
  • 727
# 195
По пощата ги пращаме като малък препоръчан пакет /упоменаваш, че е "Печатно"/, с картичка, разкриваща личността на изпращача /ника му  Laughing /, може и малко подаръче към книжката - шоколад, кутия бонбони, мартенички, както беше последната игра...
Но не е задължително  Hug

Щеше да има една лична среща като видях адреса на Рейн  Whistling
През две преки е от мен  Joy Но това е друга тема................  Laughing
Виж целия пост
# 196
Много приятно звучи  Laughing

Моите подаръци сигурно ще бъдат разкрасително-козметични, но ще помисля обстойно  Laughing
Виж целия пост
# 197
 Мижжж, точно за теб и Рейн се сетих като пишех поста си.  Simple Smile

 Както казва Кали, няма случайни неща.

 Лу,  Hug!
Виж целия пост
# 198
Добре дошли на новите момичета , чувствайте се удобно като у дома си , надявам се да ви е приятно сред нас  Hug

Аз имам едно въпросче , то хубаво сега за 24 май ще ни е размяната на подаръци , но след това кога ще бъде другата размяна ? Някой има ли предложения ?  newsm78
Виж целия пост
# 199
nara86 , настройвай се за тази игра, бе, нетърпеливке.  Laughing
Виж целия пост
# 200
Нара, нетърпеливке такава..................  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 201
nara86 , настройвай се за тази игра, бе, нетърпеливке.  Laughing

Нели , аз съм се настроила , като пружинка, даже и втория допълнителен подарък съм измислила към основния подарък вече  newsm68 Но ми се искаше да знам долу  - горе кога пак ще има игра , да не е чак за Коледа , че ще побелеем и остареем от чакане  hahaha newsm68
Виж целия пост
# 202
nara86 , настройвай се за тази игра, бе, нетърпеливке.  Laughing

Нели , аз съм се настроила , като пружинка, даже и втория допълнителен подарък съм измислила към основния подарък вече  newsm68 Но ми се искаше да знам долу  - горе кога пак ще има игра , да не е чак за Коледа , че ще побелеем и остареем от чакане  hahaha newsm68

Не ми се подигравайте , много ми е хубаво тук  Joy smile3508
Виж целия пост
# 203
 Наричка, `подигравката` ми е придружена със силна прегръдка за теб. Ако всички участват с такова желание и хъс, играта ще просъществува.  Peace
Виж целия пост
# 204
Хрумна ми хрумка  Wink
Искате ли да си направим албумче с подаръците, които сме получавали в различните игри?  Simple Smile
Ще сложим линка на първа страница, за да е лесен за намиране. Какво мислите?   Hug
Виж целия пост
# 205
 Мижжж, това съм го мислила, но не го предложих, защото аз не мога да го направя.  Embarassed

 Иначе има теми, в които си правят подаръци  и си имат албуми. Имат си  и парола, а може и да са видими албумите им.
Виж целия пост
# 206
Знам , Нели , че всичко е в кръга на шегата , аз съм с огромно чувство за хумор така , че не бих се обидила за нищо  Hug Hug Hug Дано повече момичета да се съберем и често често да си прави подаръци  Wink

Мижче , аз съм съгласна със снимков материал да се документират книжните ни красоти  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 207
Мижжж, това съм го мислила, но не го предложих, защото аз не мога да го направя.  Embarassed

 Иначе има теми, в които си правят подаръци  и си имат албуми. Имат си  и парола, а може и да са видими албумите им.

Аз мога да го направя в snimka.bg ако искате?
Или пък Нара може да се заеме като най-нетърпелива  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 208
Мижжж, това съм го мислила, но не го предложих, защото аз не мога да го направя.  Embarassed

 Иначе има теми, в които си правят подаръци  и си имат албуми. Имат си  и парола, а може и да са видими албумите им.

Аз мога да го направя в snimka.bg ако искате?
Или пък Нара може да се заеме като най-нетърпелива  Mr. Green  Hug

Миж , не те чувам , не те чууууувааааам  Laughing Сериозно , тази част ми е тъмна Индия , кое как се прави , доверявам се на по - опитните от мен. Виж как като политик си измих ръцете набързо  hahaha Joy Joy Joy Joy 
Чудя се на моето другарче дали да не му подаря и лекциите си по Икономически анализ , да си чете до края на годината и да ме споменава  Joy Joy
Виж целия пост
# 209
Аааа Нара, дано не съм ти другарче /в най-добрия смисъл/ този предмет го учих миналия семестър и не искам да и да чувам повече за него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия