Дали е май, дали е зима - игра за книжки винаги ще има!

  • 29 512
  • 727
# 240
Гиговче, честито повишение! Браво, а и ти си много амбициозна дама  Heart Eyes
Някой път ми пиши на съобщение къде и какво работиш  Hug

Момичета, аз няма да успея да участвам, а писах, че се включвам...но ще ви следя и ще се радвам за всяка една от вас  Hug
Виж целия пост
# 241
Добро утро  Hug Хубава и успешна сряда ви желая , момичета  Hug

Гиговче , много хубава новина , винаги се радвам , когато хората преуспяват на работното място  Hug Честито !

Добре дошли на всички , които се включват в нашата размяна на подаръци , пускайте списъци смело , сред нас е супер приятно и комфортно  Hug
Виж целия пост
# 242
Eх, Кифче, много съжалявам, че няма да можеш да се включиш ....  Sad
Нищо, следващия път дано да успееш  Hug

Виж целия пост
# 243
Честито повишаване в йерархията Гигова  Simple Smile Hug
Хубаво е да се чуват такива новини!

Авлига,дано неприятните моменти се разредят и изчезнат  Hug

Киф,ако отсъствието е за хубав повод прощаваме ти  Wink Hug
Виж целия пост
# 244
Rain*   Hug, толкова мили момичета има в тази тема, дори и скоро си повтарях, че не може да е истина  Embarassed

Гигова, честито професионално израстване, нека ти носи удовлетворение и гордост.

Киф, надявам се пропуска за тази игра да не е по кофти причини, за следващата ще те очакваме с нетърпение, и да си на отчет в темата ни  Wink
Виж целия пост
# 245
Миж, ти приключи ли "Снежният човек" ?
Моят списък е на път да придобие окончателния си вид, затова ми трябва отговорът ти  Grinning
Виж целия пост
# 246
Не още, Кали... Само вечер попрочитам по 30-40 страници и още я влача  Confused
Интересна ми е и стилът на Несбьо ми допада! Няма ги онези повторения и зацикляния, които царят напоследък в повечето новоиздадени романи  Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Успях и аз да подредя списъка:

Непорочните самоубийства, Джефри Юдженидис
География на блаженството, Ерик Уайнър
Пролетен сняг, Мишима Юкио
Богът на дребните неща, Арундати Рой
Смъртта е непотвърден слух, Емир Костурица
Виж целия пост
# 248
Благодаря за подкрепата, момичета! Hug
Няма да унивам и ще се надявам всичко да приключи добре. Praynig
Честито повишение, Гигова! Браво на теб Simple Smile!
Много хубаво правите като вече публикувате списъците си Mr. Green. Така още неорентираните като мен по-бързо ще се справят. Мислех да включа 2 книги от предните си списъци, но сега май ме заинтригуваха и други заглавия  Thinking.
Виж целия пост
# 249
Къде се, бре?  Thinking
Запразнувахте ли вече?  Grinning

От моя списък ще се наложи да отпадне "Немезида"-та на Несбьо - оказа се, че няма нова допечатка, а е изчерпана  Tired
Какво ще слагам на нейно място акъла не ми побира  ooooh!
Добре че имам още една седмица  Grinning
Виж целия пост
# 250
Авлига,всичко ще бъде наред.Тук те подкрепяме изцяло. Hug
Киф,ще ми липсваш на играта,но пък дано да е за добро Praynig
Иначе виждам умълчали сте се нещо.Списъци ли мъдрите,сакове ли стягате за предстоящите почивни дни Party
Аз да ви разкажа смешна история,ама ще я сложа скритичка,че може някой да не му се чете Mr. Green
Скрит текст:
Сцена:Вечер.Слагам вечеря.Звъни ми телефона.
Аз:Моля?
Жена:Ало,г-жа Петкова?
Аз:Да,кажете!
Жена:Здравейте!Обажда се майката на Юлиян/дете,което отсъства повече от две седмици/.
Аз:Да,слушам ви.
Жената:Искам да ви попитам как работите сега по празниците?/за незнаещите работя в дг/
Аз:Сега,по празниците!Ами не работим!Почиваме!Празнуваме!Боядисваме яйца!
Жената:Че той Юли е малко болен.
Аз:Ами хубаво,като се излекувате,заповядайте във вторник живот и здраве на дг.
Жената:Да,благодаря!И приятно изкарване на празниците!
Благодарих горещо,затворих телефона и се хванах за главата.Къде е повредата?
Мижи,бива ли така?Не съм се включвала два дена и докато си публикувам ти пишеш заедно с мен!Това е от породата Hug
Виж целия пост
# 251
Наистина е пусто тук, не боядисвам яйца, в събота ще свърша тази работа. Днес се сдобих с две почти новородени котенца /дано оцелеят/. Голяма занимавка ще имам тези дни.  Къде сте останалите?!?
Виж целия пост
# 252
Ау,Деси!
Къде ги намери тези бебета?Пусни една снимчица да им се порадваме малко Praynig
Виж целия пост
# 253
Котенцаааа   Heart Eyes Hug Ние у дома сме гледали поне 2 пъти новородени/без майка им. Голяма играчка, занимавка, време, труд... в нета има доста информация как да се справиш, но каквото се сещам бих ти помогнала на лични, ако искаш  Peace

Аз покрай вас си харесах още книжки и записвам ли записвам  ooooh!

Виж целия пост
# 254
Приятеля ми преработва пластмасови отпадъци и дойдоха с боклуците /сигурно някой е искал да се отърве от тях/, поне късмета ги довя където трябва. по-късно ще ги снимам и ще кача снимка, не са още много хубави, но няма да ги къпя и т.н. че са много мънички. Утре ще мина да им взема специално мляко и хапчета за глисти, ако има работещ ветеринар може и през него да минем. Много сложно ми се струва масажа за изхождането им, ама нямам избор ще се помъча при следващото им хранене и каквото сабя покаже.
Merry. за масажа ми кажи колко време горе-долу го правиш след ядене?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия