Дали е май, дали е зима - игра за книжки винаги ще има!

  • 29 511
  • 727
# 225
mijjjka, честно казано отсрещния човек не знам къде ще го носи, дали въобще ще го носи в себе си и т.н. Спрях се на рубин, защото е един от камъните на зодията, защото го чувствам много специален, а камъкът някога е символизирал това топли чувства, страст и т.н., защото е лидерски камък, и защото при избор на камък усетих "магичното" чувство той да е...така или иначе, ако не намеря или не мога да си го позволя, мисля че бих се спряла на гранат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 226
Авлига мила, не знам какво има, но пожелавам всичко лошо да те остави и повече да нямаш близки срещи с лекари и лаборатории Hug Heart Eyes Peace Желая ти здраве на теб и на семейството и наминавай по често Peace  Не че напоследък аз много идвам, но много работа ме е налегнала, пък и нали съм повишена Crazy

Извинявам се,че се намесвам, но ако е за портмоне, най-добре е камъче цитрин да се носи  Wink
Аз от години си нося години едно цитринче + три монетки, вързани по специален фън-шуйски начин, подарък от приятелка от форума  Heart Eyes
Портмонето не ми е оставало празно  Grinning
Миж Heart Eyes и аз искам такъв фън-шуй smile3521 newsm51
Цитрин казваш, още утре ще си потърся Laughing, че ми трабват сега едни за нещо Whistling Crazy Party
Виж целия пост
# 227
Пу,пу,Миж,да не ти е уроки Hug
Гигова,честито повишение HugТо,лесно няма,ама дано е оправдано.
И списъка набъбва.Нелчо,ще ти се отвори работа.
Виж целия пост
# 228
Сливче, мерси Hug
Оправдано е Wink
Ама ми се увеличиха задълженията, но нищо, аз съм работохолик и не ми пречи, пък и си го заслужих Wink
Важното е да сме здрави!!!
Виж целия пост
# 229
Браво, момичета! Ей такива работи ми харесва да чувам  Hug.

Авлига, и от мен скорошно оздравяване!

Деси, до юни все се надявам да успея да мина през Земята и хората. Ще ти пиша, когато я свърша таз работа.
Виж целия пост
# 230
Честито и от мен, Гиговче!!!  Grinning
Чудесна новина  Hug
Виж целия пост
# 231
Добра Ви вечер, момичета!

Идвам да се запиша в играта. Имам си и готов списък. След обстоен преглед на темата останах с впечтление, че тук са се завързали едни наистина добри приятелства. Много се радвам, че има място, на което да споделим любовта си към книгите, да се похвалим с някой успех, да се оплачем от някой неуспех, да поклюкарстваме. Аз не съм много редовна в писането, но Ви чета всяка вечер и мога да кажа, че всички Ви познавам задочно и имам изградено мнение за Вас. Хайде, останете със здраве хах Hug Пускам си списъка и обещавам да съм по-редовна Simple Smile

1. Тангра и неговият син- Кармен Мишу
2. Силна като смъртта- Ги дьо Мопасан
3. Пържени зелени домати- Фани Флаг
4. Индийската принцеса- Хавиер Моро
5. Зимна приказка в Ню Йорк- Марк Хелприн
Виж целия пост
# 232
Вени   Hug Hug Hug

katerinkka не може така, поне по едно "Наздраве!" влизай да казваш вечер  Wink
Виж целия пост
# 233
katerinkka, добре дошла  Hug! Много правилно си ни усетила, пиши винаги, когато имаш настроение и давай да минаваме на "ти"  Hug.
Виж целия пост
# 234

Напоследък само ви чета, не успявам да се включвам. .............Направо не знам как всичко това ми се стовари на главата Confused...

Авлига, дано лошото да остане зад гърба ти.  Hug Не унивай, тук си при свои, споделяй, за да ти олеква поне.

katerinkka, добре дошла!  Hug Записах те в дневника вече.  smile3523

Гигова, гордея се с теб!  newsm74
Виж целия пост
# 235
Благодаря ви момичета, много съм щастлива! А и ми е приятно като се радвате с мен и за мен, защото си ви обичам Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
И аз благодаря за топлото посрещане Simple Smile
Деси, ще си взема бележка Naughtyхах
Виж целия пост
# 237
Не мога да го повярвам, но със страшен зор съставих списъка с желани книги, явно доста съм успяла да наваксам от към книгокупуване  Laughing

Моите са:

1. Мед, маслини, октопод - Кристофър Бакън
2. Сделката - Дъглас Кенеди
3. Боровинков пай и солени целувки - Мери Симсис
4. Той пак е тук - Тимур Вермес
5. География на блаженството - Ерик Уайнър

Виж целия пост
# 238
Този боровинков пай и аз си го харесах, ама не ми се ще да е прекалено лигава и сладникава история. Не си падам по такива и не я включих.... Някой нагоре беше включил пържените зелени домати, има я книжката в мейлбукса, ако я иска в електронен вариант.. Сега видях, че е katerinka. Също има и Зимна приказка в Ню Йорк   Hug

Едит: Сега видях, че доматите нещо не ги намирам. А съм сигурна, че ги имаше  newsm78
Виж целия пост
# 239
Деси, днес ще се опитам да мина през магазинчето на "Земята и хората".

Гигова честито повишение!!   bouquet

Авлига  Hug

Виждам, че доста често се среща из списъците "Тангра и неговият син".  Laughing
Аз продължавам да нямам идея за 3 от 5-те книги.. Ама до 25-ти има още време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия