Дали е май, дали е зима - игра за книжки винаги ще има!

  • 29 511
  • 727
# 300


Нелчо, може ли да включиш Биолчев към моя списък  Embarassed Щом е смехотерапия - искам я!  Embarassed Боже как тъпо прозвуча  Joy

 Включих  и Амазонката, Виви!  Hug Промени правете смело и без притеснение, всичко отбелязвам.  Peace

Лу, много ми е интересно да прочета за Биолчев. Когато прочетох книгата и я коментирах във "В момента чета...", питах дали някой може да каже две-три думи за Биолчев, но се включи само едно момиче. Ти ако искаш, можеш да пишеш още, ще чета с интерес. Доста книги прочетох на екс от Б.Б.  Mr. Green
Виж целия пост
# 301
Леле, Луууу!!!! Защо сега така с новата на Кейт!  #Cussing out
А аз да я нямам ...
Много я харесвам тази Кейтка, благодаря че сподели Лу!  Hug


Ама Вив, аз мислех, че я знаеш новата и книга - тя излезе преди около месец и нещо  Laughing
Нищо, тъкмо сега има какво да очакваш, жестока е просто  Party
Виж целия пост
# 302
Нели,същата книга която търсиш/''Йоан Асен 2''/ със същата корица и издателство тук,ако искаш разгледай:
http://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=209266 … BD%20%D0%86%D0%86

Много книги съм открила тук,включително и учебници  Peace

Исе, сега се сетих, че тук я бях намерила. Обаче тази цена дето са я сложили, тогава прецених че не бих им я дала. Та аз ще имам и доставка, а книгата не  е нова, тя струва толкова като нов екземпляр. Преиграват търговците, бях се ядосала, затова не я поръчах. Но пък ще мисля. А може да излезе някъде на по-приемлива цена. Благодаря ти!  Hug
Виж целия пост
# 303
Аз имам новата на Мортън, скъп  подарък ми е от Бубето  Heart Eyes. За мой срам още не съм я чела, но както Нели писа, това често се случва със собствените ми книги, защото все гледам да привърша първо с тези, които съм заела.
Виви, знаеш, че можеш да разчиташ на мен, ако искаш да я прочетеш.
Виж целия пост
# 304
Венкааа  Hug златна си   Hug
Много ти благодаря, както винаги си насреща  Hug
Виж целия пост
# 305
Кейт Мортън е част от любимата ми форумска колекция книги, защото я открих по препоръки от тукашните ни теми, а пък две от книгите са ми подарък (едната ми е от теб, ако помниш  Heart Eyes).
Виви, одеве се отплеснах, но исках да ти кажа, че имам и Мария Стюарт, пък и в читанка е достъпна, ако решиш да я разхождаш на Киндъл  Wink.
Виж целия пост
# 306
Кейт Мортън я гледах оня ден в книжарница и се чууууудих ли, чудих. Най-интересното беше, че беше при историческите и това ме отказа. Има ли всъщност нещо историческо, освен че прескача от години на години в самия роман? Защото по резюмето не оставя такова впечатление  newsm78
Виж целия пост
# 307
Лу,ще чакам окончателни отзиви за "После" на Розамънд Лъптън . "Сестра" ми беше харесала.  Peace
Виж целия пост
# 308
Merry, Кейт Мортън не е исторически романист в никакъв случай.

Обикновено част от историите и се развиват по време на Втората световна война, но войната е просто фон на действието. Не я отхвърляй само заради това.

Нези, непременно ще пиша  Laughing
Виж целия пост
# 309
Лу, благодаря! Ще си я сложа и нея в списъка "Ще се чете..". Но ме объркаха, че беше в Историческите..  Hug
Виж целия пост
# 310
О Мерка, от книгите на Кейт имам само "Отминали времена". Не е от на- силните, но не е лоша. Ако искаш- пращам ти я веднага за прочит  Hug
Лу  Hug
Как до не я знам новата й Laughing  ... но не бя чела отзив досега и ти с твоя ме обля в емоции, а той пък и тооолкова положителен ... Hug
Виж целия пост
# 311
От маса на маса и не мога да стигна до форума  Mr. Green Здравейте момичета  Hug

И аз съм готова с моя списък:

"Бди над мен" -  Даниела Сасердоти
"Дъщерята на Сиена" - Марина Фиорато
"Невидимият мост" - Джули Оринджър
"Нощите на османската принцеса" - Линда Лафърти
"С дъх на чаени листа" -  Хана Тъниклиф
"Пържени зелени домати" - Фани Флаг


Скрит текст:
Виж целия пост
# 312
Момичета, аз за съжаление отпадам този път от играта. Не само, че не мога да си напиша списъка, но не мога и да прочета темата. Много неща се случват около мен в момента и въобще не мога да се съсредоточа в книгите.
Което не значи, че за вбъдеще няма да участвам,разбира се  Simple Smile.
Виж целия пост
# 313
Ооо, Вив, много ще се радвам да я прочета  Hug
Виж целия пост
# 314
Ооо, Вив, много ще се радвам да я прочета  Hug

Мерчо  Hug
Не се подготвяй за нещо велико, защото не е  Wink Точно тази  Laughing
Но ако обичаш замъци, мистика, родови тайни, ще ти допадне  Heart Eyes

А и тамън да не почнеш с Кейт от най-хубавите й, та да има какво да те очарова за в бъдеще  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия