Дали е май, дали е зима - игра за книжки винаги ще има!

  • 29 512
  • 727
# 285
Вив, много скромничко списъченце  Crazy

Моят окончателен ще го публикувам тези дни. Нали едната на Несбьо ми отпада, та се чудя коя да сложа на нейно място  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 286
.Доколкото те разбирам ти искаш изданието на Унискорп,което е всъщност оригиналната версия на книгата от преди 1944г.
Моля те,може и в скрит текст,драсни ми малко инфо за тази четирилогия.И по-точно голяма ли е разликата между различните издания през различните години.

Сливче, аз имам другите три книги от четирилогията, те са от това издателство, затова искам и четвъртата да е такава, да са от един вид кориците им. Не държа толкова на съдържанието. Чела съм четирилогията два пъти, от библиотеката съм вземала книгите, те бяха по-стари, не знам дали има разлика с тези книги, които аз имам. Но едва ли  е толкова голяма разликата, ако я има. Просто четирилогията си заслужава да се прочете. Обожавам книгата "Дъщерята на Калояна".
 Две от книгите ми подари Незито в предишната ни игра. Такава голяма изненада ми направи. НезиHeart Eyes!
Виж целия пост
# 287
Ама наистина скромничко списъченце  Embarassed Ама не мога да измисля, не че няма книги, които не искам да прочета, но пък не ме блазнят да ги имам ...  Embarassed
С тоя Киндъл се разглезих  Whistling

Ще помисля, но ако не измисля, не е ли достатъчно?  Embarassed
Виж целия пост
# 288
1."Дневникът на Мая "-Исабел Алиенде
2."Стоунър"-Джон Уилямс
3."Невидимият мост"-Джули Оринджър
4."Трилогия Бьорндал"-Тригве Гюлбрансен

Това е моя списък засега,ако се сетя още нещо ,ще добавя.
Не са подредени в зависимост от желанието.  Wink
Виж целия пост
# 289
Нелчо, моля те, кажи коя беше хубавата книга на Боян Биолчев, която чете наскоро. Мисля, че и Лу също я споменаваше. Благодаря ти  Hug.
Виж целия пост
# 290
Вени, прочети я, че ще ми е много интересно как ще  я коментираш.  Hug

 

 http://www.helikon.bg/books/42/-%D0%90%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D … D0%B5_118191.html
Виж целия пост
# 291
Нели, в момента чета "Забравената градина" на Мортън и съм повече от сигурна, че това е твой тип книга. Хубаво е, че си я включила в списъка си  Peace

Моят списък в момента е същия по обем като този на Вив  Laughing
Отивам да чета едно ревю от mijjjka сега, та дано вкарам още едно заглавие.
Сигурно ще съм една от последните, която ще си публикува списъка  Embarassed
Нелко, да ме чакаш! Ще го пусна на 25-ти  Laughing  Hug
Виж целия пост
# 292
Вени, прочети я, че ще ми е много интересно как ще  я коментираш.  Hug
Много ти благодаря  Hug! Аз искам да я сложа в списъка си за играта. И да я прочета, разбира се  Grinning!
Виж целия пост
# 293
Кали, ще те чакам, дори срока мога да удължа заради теб.  Hug

 А като видях на Незито списъка се сетих, че щях да включвам в моя списък и Трилогията Бьорндал.  ooooh! Сега не ми се променя. Освен да допълня, но списъкът така набъбва. Но нали ще я  чета от библиотеката, ще преглътна липсата в списъка.

 "Забравената градина"
отдавна ми е сред книгите, които искам да прочета. Имам "Отминали времена", но не съм я чела. Като имам книги, които са лично мои, повечето остават непрочетени. Нечестно  е спрямо тях, но така правя...
Виж целия пост
# 294
Аз като виден фен на Кейт Мортън, ще кажа, че най-новата и "Пазителка на тайните" за мен е най-добрата и. Прочела съм я за 3 дни, а е над 400 страници и не престава да изненадва буквално до последната страница  Crazy

Нели, какво ще кажеш за книгата на Биолчев?  Laughing

В момента довършвам "После" на Розамънд Лъптън и също е разкошна. Тежка, държи за гърлото непрекъснато. Като я приключа (остават ми 100-ина страници) ще споделя дали ми харесва повече от "Сестра". Но мисълта ми е, че си заслужава да бъде включена в списъка с желани книги  Laughing
Виж целия пост
# 295


Нели, какво ще кажеш за книгата на Биолчев?  Laughing



 Умрях от смях. Направо си беше смехотерапия. Мъжът ми пък щеше да се напикае като я чете. Уж казва, че са глупости, пък се хили и цвили.  Joy
Виж целия пост
# 296
Ей, знаете ли как имам нужда от смехотерапия! Ще взема да си я поръчам утре, пък в списъка да вмъкна Розамънд Лъптън, че тъкмо си докарах петте бройки  hahaha.
Виж целия пост
# 297
Нели, радвам се, че ви е харесала, обичам, когато улуча с препоръката за книга.  Laughing

Биолчев има страшен дар слово и вкус към разказа, като ни преподаваше на неговите лекции винаги идваха страшно много студенти, дори и не от нашата специалност и аулата се пръскаше по шевовете.

Когато ни поздравяваше в първи курс по случай старта на учебната година, започна с лафа: "Скъпи колеги, може да си мислите, че вашата специалност не е престижна, но грешите, това все пак е най-древната професия"  Joy Joy

Сигурна съм, че ако в такъв стил бяха написани учебниците по история, почти всички щяха да са отличници  Laughing
Виж целия пост
# 298
Леле, Луууу!!!! Защо сега така с новата на Кейт!  #Cussing out
А аз да я нямам ...
Много я харесвам тази Кейтка, благодаря че сподели Лу!  Hug

Нелчо, може ли да включиш Биолчев към моя списък  Embarassed Щом е смехотерапия - искам я!  Embarassed Боже как тъпо прозвуча  Joy
Виж целия пост
# 299
Нели,същата книга която търсиш/''Йоан Асен 2''/ със същата корица и издателство тук,ако искаш разгледай:
http://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=209266 … BD%20%D0%86%D0%86

Много книги съм открила тук,включително и учебници  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия