Рецепти за домашни пюрета и каши

  • 687 702
  • 1 374
# 930
ohlalaa ,аз я правя с масло. Слагам и малко прясно мляко,отскоро почнах да й го въвеждам.
Но ако държиш да има АМ, мисля че може да я направиш крем супата и след като я свалиш от котлона да добавиш малко АМ.
 Hug
Виж целия пост
# 931
запис и ще ви чета,че ми е “тъмна индия“.
Виж целия пост
# 932
Здравейте, искам да давам на малкия извара , ще се радвам  да споделите някакви рецепти с нея  bouquet
Виж целия пост
# 933
Здравейте, искам да давам на малкия извара , ще се радвам  да споделите някакви рецепти с нея  bouquet
попара за закуска и с каша елда , и с печени чушчици и жълтък на манджичка!
Виж целия пост
# 934
   Някой правил ли е каша от купешко оризово брашно? Като с домашното ли се процедира, накисва ли се от предната вечер или не е нужно newsm78
Виж целия пост
# 935
записче  bouquet
Виж целия пост
# 936
Здравейте, искам да давам на малкия извара , ще се радвам  да споделите някакви рецепти с нея  bouquet

Извара с плод става много вкусно.
Виж целия пост
# 937
мами сигурно сте коментирали,но с малката нямам мн време да ви чета изцяло Blush.Искам да ви питам как е най-добре да замразя дом.ябълки?
Виж целия пост
# 938
аз скоро питах за ориза,но пак да питам-какъв ориз да купя,с който да правя пюретата на малката?ако  е бял-какъв да е-в магазина има много видове???
Виж целия пост
# 939
мами сигурно сте коментирали,но с малката нямам мн време да ви чета изцяло Blush.Искам да ви питам как е най-добре да замразя дом.ябълки?

Аз лично замразявам до 4-5 дози примерно смес ябълка-круша. Но ги правя на пара, пасирам и слагам в контейнерчета.
Ти колко дом. ябълки искаш да замразиш?

Нико, аз взимам от този, който ползвам за готвене и за нас. Но също и кафяв ориз, който ще дам по-натам. Peace
Виж целия пост
# 940
друг въпрос -на кои картофи викате сладък картоф?
сега пресните картофи могат ли да се правят на пюрета?
Виж целия пост
# 941
http://en.wikipedia.org/wiki/Sweet_potato -  това е сладък картоф, скролни по-надолу да видиш снимката. Няма много общо с обикновения картоф, като вкус е сладък.

Пресни картофи не бих правила на пюре, мисля че може да съдържат доста нитрати, но дано и друг се включи с мнение. Thinking
Виж целия пост
# 942
Картофи на пюре не се замразяват - променя се вкуса и стават лепкави и гумени. А и няма абсолютно никакъв смисъл - има през цялото време на годината. Идеята на замразяването е да замразиш пресни плодове, когато им е сезона за тогава когато няма.
Виж целия пост
# 943
Картофи на пюре не се замразяват - променя се вкуса и стават лепкави и гумени. А и няма абсолютно никакъв смисъл - има през цялото време на годината. Идеята на замразяването е да замразиш пресни плодове, когато им е сезона за тогава когато няма.

ако това е било за мен-аз не питам за замразяване
Имаме пресни картофи-домашно производство,и понеже си правя всеки ден прясно пюре-дали мога вместо стари картофи да ползвам пресни?
Виж целия пост
# 944
И аз разбрах, че Нико пита само дали може пресни картофи на пюрета, а не че да ги замразява. И аз не бих замразявала картофи, стават ужасни. Sick Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия