Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 45 381
  • 475
# 270
Влизам малко не по темата,но можете ли да ми кажете в Тракия къде дават болнични за 15 лв,защото досега плащах 30 ?


  Здравей, аз се водя на ЖК в Тракия в Поликлиниката при д-р Сюлейман. Тя първо ми издаде 14-дневен болничен, след като изтече ходиш на лекарска комисия при д-р Керменлийска /кабинета й е точно отсреща на този на д-р Сюлейман/. После долу на регистратурата за печат и там заплащаш 15лв. Аз вчера взех поредният 30-дневен болничен.
Ти къде се водиш на консултация? Надявам се да съм ти била полезна. Успех ти желая.
Виж целия пост
# 271
 Добро утро! Ама защо трябва да плащаме за болничен лист? Това някаква нова врътка ли е? Защото не си спомням с предишната бременност да съм давала пари за болнични...  smile3506
Виж целия пост
# 272
Аз си плащах болничните в Торакс, за да не се налага на всеки 30 дена да лежа в болница 3 дена за безплатен. Като си направих сметка ми излиза същото че и по скъпо да лежа в болница,защото трябва да си купивам храна. А така отивам в Торакс (моаята АГ работи и там) давам 30лв и съм готова
Виж целия пост
# 273
Не се плаща самият болничен,а ЛКК,което е лекарска комисия за продължителен болничен. Личният лекар може да издаде,мисля макс 14 дни, за 30 дни се свиква ЛКК. В Тракия при д-р Керменлийска е най-лесно. Аз не се водя при нея на ЖК и пак ми издава,така че явно това няма значение.
Виж целия пост
# 274
а някой знае ли как са в дкц 4 в смирненски с даването на болнични?
Виж целия пост
# 275
а някой знае ли как са в дкц 4 в смирненски с даването на болнични?

Аз ходя на ЖК там при д-р Леви. В началото ми пуснаха 14 дневен и след това ходех от Торакс да си ги взимам понеже те нямат право да ми дават повече, при положение, че съм добре. Преди 2 седмици д-р Леви ми издаде 45 дневния. Най-добре си питай да ти обяснят лично. Уф, как го обясних - дано ме разбереш  Banghead
Виж целия пост
# 276
 Именно за Д-р Керменлийска бях чувала,досега взимах болнични от Медлайн ,но се замислям че мога да спестя 15 лв.,ако са отзивчиви в Тракия Simple Smile Благодаря на всички за инфото .
Виж целия пост
# 277
Навсякъде са отзивчиви стига да си платиш  Joy Керменлийска дава болнични всеки ден от 12 до 13 ч. и доколкото знам в този час са само за това и като идеш даже не те пита,пита само за колко дни  newsm62
Общо взето само картона си носи и 15 лв. и няма да имаш проблем  Peace
Виж целия пост
# 278
Добро утро мами  Simple Smile Да споделя за последния си проблем-при изследване на кръвта се установи,че албуминът и белтъкът не са ми наред,което аз разбрах малко по-рано от подутите си (направо огромни глезени). Сега трябва да пия чист протеин,за да видим дали ще се повлияе. Някой има ли подобен проблем?  Peace
Виж целия пост
# 279
здравейте, да ви питам ходите ли по училища за бременни - къде, от кои сте доволни, кои са скучни, кои са полезни. аз първия път ходех на лекцията в окръжна - много полезна и ми хареса и също ходех в мол пловдив - там също ми хареса.
Виж целия пост
# 280
Аз съм била на лекции на Моето дете и на 9 месеца, като на Моето дете ми хареса повече Simple Smile
Бях и в Галерия на лекция на Детето.инфо, пак много ми хареса...
От тази седмица стартира и безплатното училище в Селена, бях на 1 лекция водена от д-р Минев и беше уникално интересна и ни отдели страшно много време за въпроси...
Бях и на една лекция за кърменето в Галерия, ама не ми хареса лекторката...
Бих ти препоръчала да следиш 2те списания и сайта http://deteto.info/news.aspx?id=626().
За училището на АГ Селена: http://agselena.com/novini/drugi/125-uchilishteprezseptemvri
Виж целия пост
# 281
В Селена е интересно и сега си публикуваха новата програма в страницата им във фейсбук. Разгледай темите и виж дали ти харесват  Peace
Виж целия пост
# 282
Мили мами , някой дали може да даде инфо  за отвори врати в Септември  ...  Praynig Praynig Praynig
 Миналия месец така ми мина нищо не можах да свърша  Crazy Sick #2gunfire
   
   Благодаря предварително !!!     bouquet  bouquet  bouquet
 
 В Селена  училища за бременни безплатно ли е ???   newsm78
Виж целия пост
# 283

 В Селена  училища за бременни безплатно ли е ???   newsm78
До колкото знам е безплатно, но нищо повече. То и аз трябва да проверя, че ми се ще нещичко за кърменето да чуя. Сега виждам, че НБ е дала линк - http://agselena.com/novini/drugi/125-uchilishteprezseptemvri  той е май за училището, ще го разгледам.
П.С.: Току що се връщаме от мола... в H&M имаше много хубави панталони и дънки... от 35-80 лв. варираха. Взех си един черен от 35 и мисля другата седмица да се върна да си взема още едни дънки и нещо горно. Като че ли нямаше такова разнообразие от блузи или все нямаше размер на каквото си харесах. Иначе има много сладки бебешки неща.
Лека от мен   bouquet
Виж целия пост
# 284
Всички лекции, за които съм писала са безплатни... За отворените врати има информация на страницата на Списание 9 месеца: http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=3

Пловдив

МБАЛ „Свети Панталеймон”, Пловдив, бул. Никола Вапцаров 9
За записване: ст. акушерка Виолета Ветренска – тел.: 0896 646 318, 0888 806 309
2, 9, 16, 23, 30 септември, 14:30 ч.

СБАЛАГ „Селена” ООД, Пловдив, ул. Пещерско шосе 80
Без предварително записване
2, 30 септември, 13:00 ч.

МБАЛ „Пловдив” (бившата Окръжна болница), Пловдив, бул. България 234
За записване: ст. акушерка Благова – тел. 032/906 185
По договаряне


УМБАЛ „Свети Георги” – АГ клиника, Пловдив, ул. Пещерско шосе 66
За записване: ст. акушерка Дора Мрянова – тел.: 032/ 602 825, 0885 265 082
10, 24 септември, 13:30 ч.

АГ "Весела", Пловдив, ул. Весела 5

Без предварително записване

Всеки делничен ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия