Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 45 381
  • 475
# 255
На мен ми казаха,че по пътя за търговията имало някакъв търговски център Нова,в който имало магазин на Чиполино,но вътре имало всичко и на други марки. Дори бил по-евтин от Вис виталис. За друг на Брезовско не знам. Някой ако е чул друго да пише   bouquet
Да, извинявай. Не е мит (поне при мен), че мозъка изветрява  Laughing
Виж целия пост
# 256
И аз съм изключително доволна от болницата, където родих първия път- АГ Весела. Платила съм си само епидуралната. Отношението на целия персонал беше прекрасно, стаите са чисти и поддържани. Жените от малцинствата са в отделни стаи. Не бих дала над 1000 лв за частна болница, в която дори нямат кувьози.
Виж целия пост
# 257
При мен специално доста е изветрял,от бушуващи хормони,надявам се  Joy
Аз имам едно дете и кошари и тн. си имам,купих си количка,че моята я подарих на една приятелка и имам карта за -5% в Хиполенд,мисля оттам да си купя разни неща.Но така или иначе ми трябват дребни работи-биберони и разни такива.По-големите неща ги имам.А за дрехи съм в H&M и големия ми син оттам обличам и съм много доволна,и сега за малката пък има тоооолкова хубави работи  Crazy Няма да купувам комплект за изписване,а ще си ги сглобя аз,защото излиза по-евтино,а и половината неща не ти трябват после,както се убедих още първия път Simple Smile
Виж целия пост
# 258
И аз съм изключително доволна от болницата, където родих първия път- АГ Весела. Платила съм си само епидуралната. Отношението на целия персонал беше прекрасно, стаите са чисти и поддържани. Жените от малцинствата са в отделни стаи. Не бих дала над 1000 лв за частна болница, в която дори нямат кувьози.
За някъде конкретно ли говориш или?  newsm78 Аз също бях убедена, че никъде в частните нямат, но после разбрах, че не е така.
Виж целия пост
# 259
В Селена си имат неонатология и тези приказки за частна болница,в която ти взимат по 2000 евро и тн. и нямат нищо са поредният мит на някой,който не се е поинтересувал преди да говори и е заблудил и други хора. Единственото място,за което знам,че нямат нищо е Торакс,но това за мен не е болница и не знам как въобще функционират.И го казвам,защото съм ходила не за раждане,а и за доста други неща,при което всеки път отивам на друго място,но това си е въпрос на мнение. ПАК КАЗВАМ,всеки си има право на избор и всеки преценя спрямо това,което е видял,чул и преживял най-важно. Аз лично си имам мнение,моите приятелки си избраха други места да родят и факт е,че сега всички са на моето мнение,но аз не го натрапвам,а ги оставих да се убедят сами  Peace
Виж целия пост
# 260
Аз също се замислих дали за там става въпрос, защото знам, че си имат много модерно неонатологично отделение.
Искам да ви попитам, в МОЛ Галерия има едно магазинче само за бебешки и детски дрешки, които ми се видяха на сравнително добри цени... съжалявам, че не мога да си спомня името... някой пазарувал ли е от там и как е качеството  newsm78
Другия път като ходя до там ще видя и ще ви кажа как се казва Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Да, точно така, всеки сам си преценя къде, колко и дали ще си плати.
Виж целия пост
# 262
В крайна сметка не раждаш всеки ден,но явно по-важно е колко пари ще дадеш,а не как ще се чувстваш. Аз за децата си парите не ги смятам и не защото са ми много,а защото важното е да получат адекватна медицинска намеса когато се налага.  newsm78
А за МОЛ Галерия най-добре виж името или поне къде е горе долу,защото са няколко магазинчета с детски неща,да не те подведа  Peace
Виж целия пост
# 263
 Какво искаш да кажеш, че майките, които раждат в държавна болница си смятат парите за децата ли? Защото ако е така - едното няма нищо общо с другото. Затова, ако обичаш, не прави подобни обобщения. Както вече казах, всичко е въпрос на личен избор и преценка.
Виж целия пост
# 264
Не се впрягайте толкова. Simple Smile Някои имат възможност, дават 1000 или там колкото е на частно, други не, съответно раждат на друго място. bubamara9, аз също мисля като теб, но понякога си е до възможности и се съобразяваме с това, което можем да отделим. Иначе всеки иска най-доброто за децата си... Simple Smile
Май беше срещу Waikiki някъде... или на същия етаж беше... ще те излъжа, другата седмица може да мина и направо да взема нещо и ще пиша  Peace
Виж целия пост
# 265
Аз за болниците вече съм без коментар,както направих и с приятелките си и не сгреших  Joy
А срещу Waikiki има един, в който има и дамски от едната страна и детски от другата,ако за него става въпрос има попадения по някога,но не всеки път.Те май внасят единични бройки хубави неща.но имат и разни турски,ама не хубави турски  Wink Та просто,ако ходиш често там трябва да си ги следиш.  bouquet
Виж целия пост
# 266
аз не мисля, че някоя от нас тук си скъпи разходите за детето, напротив всяка майка би дала всичко за детето си. що се отнася до мен имам финансова възможност, но засега съм решила тези пари да ги похарча за нещо друго за детето, те така или иначе пак за него са. за неонатологиите - специално за окръжна неонатологията отговаря за всички спешни случаи за цяла южна българия, там неонатолозите са добри, както и акушерките и докторите според мен.. с 2-3 изключения. за хирургиите не знам, защото нямам информация, а за селена откакто имат неонатологично отделение 2 докторки от окръжна се преместиха там и са добри. иначе за мен е важно прираждането ако нещо се наложи за детето да има бърза и адекватна намеса. не ми е важен луксозния престой, 2-3 дни минават толкова бързо. моя приятелка роди в селена, почти цял ден се мъчи за нормално и най-накрая роди секцио, след което 3 дни ревеше всеки ден, тъй като персонала не достигал и не й обръщали много внимание... та това пък е нейното мнение за частните болници и платения престой ... хора всякакви, всеки трябва сам да прецени според мен сам за себе си
Виж целия пост
# 267
И отново моята теза,че жалкото на българското здравеопазване е,че всичко е въпрос на късмет при кой,кога и как ще попаднеш...А просто не трябва да е така и темата щеше да е излишна  Peace Особено пък за раждане на дете да не говорим,трябва всичко да е ок,но видно по хилядите истории...Дано при всички нас всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 268
Вчера бях в H&M и имат промоция на детските дрехи взимаш 3 плащаш 2. Особено когато като мен трябва да обличаш две малчета е много добре  Crazy
Виж целия пост
# 269
Влизам малко не по темата,но можете ли да ми кажете в Тракия къде дават болнични за 15 лв,защото досега плащах 30 ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия