Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 45 381
  • 475
# 285
НБ -     bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 286
И аз бях в Селена на училището във вторник. Доволна съм от лекцията  Peace, макар че повечето вече ми изветря  #Crazy  newsm78... хормони
Виж целия пост
# 287
Аз искам да заведа таткото на лекция "Първи грижи за новороденото,но в Селена е чак на 14.10 - дано изкараме дотогава  Praynig Някой знае ли подобна тема,но на по-ранна дата  newsm78
Виж целия пост
# 288
Момичета, не знам кога са ви термините, но вижте:http://www.9m-bg.com/?p=news_inner&sub=832
Виж целия пост
# 289
ludatakrisi - линка не се  отваря , или поне на мен не ми се отваря ...  newsm78
Виж целия пост
# 290
ludatakrisi - линка не се  отваря , или поне на мен не ми се отваря ...  newsm78

Ставаше на въпрос за първото бебе, родено в Пловдив за 2014 г на празника на града (6 ти септември). " Първото дете, родено на празника на конкретния град, ще бъде избрано за „Бебе на града”. Официалната част на събитието ще започне с церемония по орисването на новороденото от кмета на града. Кампанията ще продължи съобразно с празничната програма на града, където ще бъде обявено кое е бебето и какво се е случило на церемонията по орисването. "
Виж целия пост
# 291

 
  Flutter     Това е интересно за всички мами които ще раждат през септември , или по скоро родили ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 292
Според мен в такива състезанията не трябва да се взимат под внимание плановите секция и трябва много внимателно да се проверяват всички "кандидатури", защото има много манипулации...
Виж целия пост
# 293
Момичета решихте ли вече къде ще раждате?  newsm78
Виж целия пост
# 294
http://www.agvesela.com/
Виж целия пост
# 295
Момичета решихте ли вече къде ще раждате?  newsm78
Да реших в окръжна болница
Виж целия пост
# 296
Аз съм в Селена за втори път, дано мине гладко  Praynig Стискам палци на всички  Peace
Виж целия пост
# 297
Момичета решихте ли вече къде ще раждате?  newsm78
Да реших в окръжна болница
И аз съм се насочила към Окръжна, но все още се чудя дали да избирам екип - заслужава ли си изобщо? На ЖК ходя при друг лекар (който не работи в Окръжна) и съм в голяма чуденка дали да търся сега специален лекар от болницата? newsm78
Виж целия пост
# 298

И аз съм се насочила към Окръжна, но все още се чудя дали да избирам екип - заслужава ли си изобщо? На ЖК ходя при друг лекар (който не работи в Окръжна) и съм в голяма чуденка дали да търся сега специален лекар от болницата? newsm78
[/quote]

Ако решиш да избираш екип в Окръжна-препоръчвам ти д-р Бачуров. Много мои познати родиха при него и са много доволни,включително една,при която нормалното се обърква и се налага спешно секцио. Той много бързо и адекватно е реагирал и не я е мъчил излишно. Разбира се само давам + за доктора,а ти кой ще избереш е твое решение  Peace
Виж целия пост
# 299
Момичета решихте ли вече къде ще раждате?  newsm78
Да реших в окръжна болница
И аз съм се насочила към Окръжна, но все още се чудя дали да избирам екип - заслужава ли си изобщо? На ЖК ходя при друг лекар (който не работи в Окръжна) и съм в голяма чуденка дали да търся сега специален лекар от болницата? newsm78
Аз ще раждам без избор на екип и то секцио, в началото се чудих и аз за избор на екип. Като събрах мнения от познати разбрах че в много от случаите лкаря престигал накрая на раждането, при някои не е престигал вообще, някои пък си бяха на смяна същия ден. Реших чер каквото има да се случва ще се случи и се настроих позитивно. То за всеки от тях това е рутина операция, ако има да става нещо то ще стане и при най допбрия лекар и няама значение колко пари ще му платя. В никакъв случай не те разубеждавам от избора на екип важното да си спокойна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия