Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 45 381
  • 475
# 405
750 лв е нормалното раждане, като в цената влиза всичко от медикаменти, болкоуспокояващи, упойка, дрехи за бебчо, козметика, памперси, превръзки за мама, храна,АМ за бебо, ако се наложи, абе всичко за което се сетите.Просто като дойде момента взимате себе си и четка за зъби, ако желаете и собствена помпа за кърмата.Никакъв друг багаж не Ви е необходим.Стаите са по 2 майчета, нямат ВИП(поне така си мисля, лежала съм там за 2-3 дни и вс. стаи са по 2).Вътре е изключително чисто, държат много на хигиената.Персонала са много отзивчиви и си разбират от работата,Секциото е 950 лв като цена, като и за него важи всичко описано по-горе.Ако мога да съм полезна с още нещо ще се радвам да помогна.

П.С Това Вие много ме мъчи, давайте направо на ТИ Laughing
Виж целия пост
# 406
Да наистина си полезна. Искам да разбера също кой от там е добър за израждане и да следи бременност по здравна каса. Защото искам да ме следи някой който после мога да си го взема да ме изроди, а избора на екип влиза ли в цената. Твоя термин кога е. попитах ли. не знам хахах
Виж целия пост
# 407
Термина ми е 6 юни, живот и здраве.Добри лекари от там са Роман Кунчев, Христо Кунчев(баща и син са), само хубави отзиви чувам за тях.Доктора, който на мен ми следи бременноста е д-р Мандов.Аз съм на мнение, че  прекрасен специалист и доктор.Колкото мами, които са родили при него попитам, всички са много доволни.Все пак всеки има своя мироглед за добър доктор.Неговия кабинет е до Военна болница.Работи със здравна каса.Като цяло мисля, че всички в Торакс работят и със здр.каса, но за по достоверна информация можеш да звъннеш на регистратурата и да попиташ.Аз си взимам направление и отивам в частния му кабинет, по-удобно ми е Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Аз сега си взех направление и трябва да отида някъде да ми установят бременноста и след това да си взема това за следенето на бременноста, но още нз къде да отида. Искам да може да ме изроди после той но пък.. най-близо ми е може би Теодор Мерджанов, но той не изражда доколкото разбрах.  И за Кунчеви се чудех дали да се запиша, но не бях сиг дали работят с касата
Виж целия пост
# 409
Кунчеви са много добри и работят с касата и двамата ! Аз лично се следя при Х. Кунчев и съм изключително доволна , много мил , отзивчив и загрижен ! След седмица ще раждам пак при него Simple Smile Ако има нещо което те интересува по отношение на тях и на самата клиника питай Simple Smile
Виж целия пост
# 410

 И за Кунчеви се чудех дали да се запиша, но не бях сиг дали работят с касата
Аз си следих бременността при Хр.Кунчев и съм доволна - работи по ЗК и е много внимателен и спокоен.  Peace
Виж целия пост
# 411
Зравейте! Аз вчера бях на училището за родители в Селена. Всяка седмица във вторник от 17,30ч. ще има лекции. Мисля, че ще е полезно за всички ни:) В страницата им във фейсбук има цялата програма.
Виж целия пост
# 412

 И за Кунчеви се чудех дали да се запиша, но не бях сиг дали работят с касата
Аз си следих бременността при Хр.Кунчев и съм доволна - работи по ЗК и е много внимателен и спокоен.  Peace
в торакс ли го посещаваш или в часния му кабинет
Виж целия пост
# 413
А те спазват ли си часовете? Кунчеви ми бяха др опция, но когато се обаждах да питам ще ме вземат ли никой не вдигна телефона.
Виж целия пост
# 414
Здравейте момичета, и Аз да се включа във вашата тема! Hug  bouquetМоят термин е на 17.05.2015г.и съм от Пловдив.
Виж целия пост
# 415
Здравейте да с включа и аз в тази темичка!Аз очаквам бебенцето ми в началото на месец април!Хубаво е да има темичка с Пловдивските бъдещи мами!
Виж целия пост
# 416
И аз да цопна и в тази тема  Grinning Аз съм живот и здраве от юнските мами,видях Шушулче и Деси от групата ни   bouquet
Аз ходя на ЖК при д-р Д.Петрова,няма да раждам за съжаление при нея защото просто тя не изражда.Иначе щях да съм много щастлива,защото е изключителен специалист и човек.
Ще раждам в Селена,по нататък ще се разбера с д-ра ми при кой точно.
Дано Пловдивската тема за мами 2015  се напълни с много здрави  newsm30
Виж целия пост
# 417
Всички в торакс са страхотни и много добри. Препоръчвам ги
Виж целия пост
# 418
Пльок и аз тук. Термина ми е.. официално 21 март, ехографско края на март-началото на април. Ще видим в понеделник вече до къде съм я докарала ххихи, че започнах с разлика 1 месец от цикъл и ехофраф  Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 419
Пльок и аз тук. Термина ми е.. официално 21 март, ехографско края на март-началото на април. Ще видим в понеделник вече до къде съм я докарала ххихи, че започнах с разлика 1 месец от цикъл и ехофраф  Grinning  bouquet
Здравей,ние с теб участваме и в групата на априлчетата,и сме горе долу с близък термин,поне по-лентата за седмиците,но защо ти се е получило такова разминаване и поява на толкова ранен  различен термин?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия