Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 343
  • 743
# 555
known, имах впредвид, че не е от по-пълничките бебоци. На килограми върви в долната граница, даже често е под нея, а сантиметрите винаги са му с 1-2 над горната граница. Износва си дълго дрешките. На 10 мес е 8900 и 77 см Simple Smile
Виж целия пост
# 556
Аз само комплектите за изписване ще взема за новородени, другите дрешки ще са 0-3 мес. Силно се надявам да родя по-големи бебчета, но вероятността да са по-малки е много голяма. Няма да забравя една приятелка като се прибраха с бебчето в тях след раждането (беше 2100 гр.) беше му обула ританки, които бяха загащени до под мишниците. Милото, много нелепо изглеждаше с тези огромни дрешки. Затова ми се ще да взема като за начало по точен размер. Иначе наистина растат бързо. Моят син беше качил 1 кг. 850 гр. през първия месец и беше пораснал с 4 см. Така че дрешки ще се купуват и в движение, само да са ни живи и здрави Grinning
Виж целия пост
# 557
Vilito86 опитах се да ти отговоря, но си запълнила лимита си на лични - изпрати ми адрес на електронна поща Simple Smile
Виж целия пост
# 558
За пьрва страни4ка- 4акам мом4енце.Тук сьм пропуснала да споделя,извинявам се за което,но сьм по-активна вьв фейсбука
Виж целия пост
# 559
За пьрва страни4ка- 4акам мом4енце.Тук сьм пропуснала да споделя,извинявам се за което,но сьм по-активна вьв фейсбука
И аз не съм казала, нищо , че знам още от началото на март... Момче си изтеглих  Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Оххх дано и ние в неделята да разберем - розови или сини гащи ххихи.Лека от мен,бяхме на рожден ден тая вечер и то на заведение....тези столови ме умориха....както цял ден бях зад бюрото и на крак.....ще спа катж къпана...Лека ви и приятна събота и неделя та всички
Виж целия пост
# 561
А кой тук се занимава с попълването на данните Simple Smile Да ми сложите едни розови гащета, останалото е Vilito86, Бургас, 27г.-втора бременност, термин 23.10
Виж целия пост
# 562
Здравейте момичета,
Някоя от вас гони ли я невeроятен апетити? От една седмица поне съм непрекъснато гладна, направо не знам какво ми става. Имам чувството, че мога да ям нон-стоп и едвам си налагам спирачки и гледам да наблягам на плодове и зеленчуци вместо на вредни неща. Нооооо не знам докога ще удържа този фронт. Има ли и други лакоми като мен?
Виж целия пост
# 563
И аз развявам розовите гащи! Много съм щастлва! Живи и здрави есенни бебоци Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 564
Здравейте момичета! Не се включвам често, но и нямам какво да кажа. Чак на 20ти май ще видя пола. Честито на всички,които вече го знаят!

И мен апетита ме подгони  Laughing  До преди 2-3 седмици не можех да ям почти нищо, а сега се чувствам много добре и ми се хапва. Simple Smile
Успешен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 565
С този глад не зная какво ще правя, особено сутрин. Мога да изям и ММ.   Mr. Green Иначе евентуално в понеделник ще разберем какви са нашите гащи baby_neutral
Виж целия пост
# 566
Добро утро.

Глад и мен ме гони, лошото е че доста често незнам какво ми се яде. Особено вечер. Много ми е трудно да ги мисля тия вечери. Като сготвя нещо и хапна на единия ден, ако остане за следващ ден ( а то доста често остава) не мога да го погледна. Или ако евентуално хапна го ям през зъби - не ми е така вкусно. С месото - ту ми се яде, ту не. Моя от един месец му се яде печено пиле, а аз само като си помисля и .... Предния път беше лесно - бяхме само аз и мъжа ми. Ама сега и с каката - не мога да я оставя само на филии.
Благородно завиждам на всички, които знаят пола. Ако знаете с какво нетърпение чакам да дойде момента и аз да го разбера. В най-добрия случай ще е на 15,05 (тогава съм на консултация и дано док да го види и познае де), а в най-лошия чак на 29,05.

А да ви питам как сте с нервите. Аз лично съм доста нервна. Много бързо се паля.
Виж целия пост
# 567
За първа страничка - розови гащи ! Двете баби са на седмото небе, ще връзват панделки и си умират от кеф  Heart Eyes
Виж целия пост
# 568
Оххх, как се кефя на всички дето знаят пола вече. Ние само загатнахме за момиченце и ще разбера чак на 24.05.2014 - това си е цял месец. Пусто любопитство ме гони, не за друго .... аз нямам предпочитания  Heart Eyes
Виж целия пост
# 569
Момичета в първите теми някоя от вас беше дала списък с позволените лекарства по време на бременност и по-специално антибиотиците. Може ли пак да ги дадете, че не мога да ги открия, а може  и да ми трябва и искам да съм информирана.

Става въпрос, че май имам бактерии в урината и ако не мине с много вода, уринал и цистон сигурно ще се наложи антибиотик ... колкото и да не ми се иска  Confused Разбира се, че лекар ще ми го назначи, ако се наложи, но аз искам да съм информирана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия