Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 343
  • 743
# 570
Добро утро мами.И честито на всички ,които знаят пола  Hug
Аз вчера цял ден търчах по улиците,не можах да насмогна на нищо.Имахме събиране с класа вечерта и където най-мразя да се видя с някой веднъж на 5г и да ме разпитва обстойно за живота ми... #Cussing out Ама...това са срещите...
Иначе ходих на " Отворени врати" в нашата болница.Шефът на родилното обясняваше за секциото.Беше много интересно,продължи към 3 часа някъде.Развеждаха ни из болницата,показаха ни къде държат бебенцата,къде раждат...Даже имаше една жена,която раждаше и само се чуваше ''Давай,давай,давай..." Laughing Показаха ни ВИП стаите.И имаше доста мами с проблеми,едната беше с 4-то и проблеми в сърцето.Другата с детска целебрална парализа...да пази Господ.
Виж целия пост
# 571
аз за момента знам, че сме със сини гащи, ама щото още имам надежда да порозовеят си трая Wink като мине 20ти вече ще е сигурно
Виж целия пост
# 572
Mомичета, не стана ли време за предложения на заглавия за новата тема?
Виж целия пост
# 573
момичета да ви се похваля че ще съм горда майка на син и съм много щаслива   Hug Hug
Виж целия пост
# 574
За първата страничка на 25 години съм - първа бременност  Heart Eyes При мен доки каза, че засега нищо не вижда между краченцата, но не потвърди на 100 %, че е момиченце. И аз ще изчакам следващия преглед на 15.05., за да съм по-сигурна.  Grinning
Виж целия пост
# 575
Tedinka_83 говорим за к.с. Изгрев във Бс

Аааа, добре. Много съм разсеяна Simple Smile)))
Виж целия пост
# 576
Tedinka_83 говорим за к.с. Изгрев във Бс

Аааа, добре. Много съм разсеяна Simple Smile)))

Аз в Бургас живея в Изгрев, а в София апартамента, които подготвяме също е в Изгрев Simple Smile
Виж целия пост
# 577
Tedinka_83 говорим за к.с. Изгрев във Бс

Аааа, добре. Много съм разсеяна Simple Smile)))

Аз в Бургас живея в Изгрев, а в София апартамента, които подготвяме също е в Изгрев Simple Smile


Значи поне с теб ще сме съседки в София. Хаха Simple Smile
Виж целия пост
# 578
Хахах голямо съвпадение с комплексите. Wink
Виж целия пост
# 579
Аз за първата страничка да се отбележа с едни развяти розови гащи💝 Многоо се радваме с ММ💝
Виж целия пост
# 580
Ох, много ви се радвам на гащите!  Да са ни живи и здрави децата!
Надявам се и аз скоро да разбера.
Виж целия пост
# 581
Здравейте и от мен.
Засега няма с какво да се хваля. Чакам си да дойде 30-ти за ЖК и после 22.05 за ФМ. Не знам дали сега ще ме гледат на ехограф, ще ми се да видя колко е порасло бебчето и евентуално какви са му гащичките, но не смея да се надявам твърде много.

Наистина е време за нови заглавия. Ако някой има идеи, нека сподели. Мен нещо ми е избягало вдъхновението .

Приятен почивен ден ви желая!
Виж целия пост
# 582
И аз нямам с какво да се похваля относно гашичките Simple Smileна 21 май съм на консултация и ФМ и дано успеем да разберем какво е малкото криещо се човече в мен. Иначе и аз имам голям апетит, вече съм наддала 8кг, а корема ми е огромен за седмиците, но пък и бебока е малко по-голям.  Незнам при вас как е, но моят корем последната седмица шръкна много напред. Явно ще съм от огромните бременни,
Виж целия пост
# 583
И аз нямам с какво да се похваля относно гашичките Simple Smileна 21 май съм на консултация и ФМ и дано успеем да разберем какво е малкото криещо се човече в мен. Иначе и аз имам голям апетит, вече съм наддала 8кг, а корема ми е огромен за седмиците, но пък и бебока е малко по-голям.  Незнам при вас как е, но моят корем последната седмица шръкна много напред. Явно ще съм от огромните бременни,

А ти в коя седмица си?
Виж целия пост
# 584
Добро утро мами ,как сте в това ужасно време. Hug
И моя корем за седмица щтръкна ,уж не личеше и вчера като ходех да пробвам рокли вече от всеки се забелязваше защо не ми стават някои  Laughing Дано не напълнея ,че... Никога не съм била пълна,ама то пък и никога не е късно. Confused
Ахаха вие се объркахте със съвпадението на кварталите.Елате в Добрич да видите Изгрев къде е,ще ви се от ще. Laughing Там е сърцето на махлата. Laughing
Мами,я да ви питам ,какво правите с приятелите си във ФБ ,които не ги искате особено в приятели,но пък е неудобно и да ги отхвърлите.Аз така с една съученичка...Е,не я искам ,да ми гледа там снимки и глупости,ама пък ...и неудобно да я махна,че в училище все ми беше залепена за дупето. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия