Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 351
  • 743
# 360
Момичета погледнете на първа страничка ето този Калкулатор Ladypill като си нагласите дата на последна менструация и той си показва най точно месеците и седмиците,виждала съм такива и  при гинеколозите затова смятам ,че те са най тични
Виж целия пост
# 361
Добро утро мамчета...
ena_86 аз тоя калкулатор не мога да го наместя  hahaha Embarassed въобще не му разбирам  Embarassed Laughing Гледам по таблицата на 1 страница и излиза ,че 17 седмица е края на 4 месец,а 18 е 5 месец.
petynapetyna аз вече знам пола и не е момиче  Laughing
Виж целия пост
# 362
Здравейте момичета, да се запиша и аз при вас.В 14 седмица съм а термина ми е на 24 октомври.Това  ще ми е второ дете но почти съм забравила всичко за гледането на бебета защото първото ми дете е почти на 14 години. Бременноста ми върви добре.Имах проблеми със стомаха адски киселини и разтроен стомах но сега всичко отмина като изключим запушения ми нос и постоянното кихане и подсмърчяне което ми остана от началото на бременноста и ме побърква особенно нощем. Първите два месеца свалих 7 килограма заради киселините но сега си ги наваксвам.Вкуса ми се е променил немога да ям месо нито риба нито колбаси само като ги погледна и се отвращавам.Желая лека и безпроблемна бременност на всички.
.   
Добре дошла и моят термин е на 24 ти. И аз не мога да погледна всякакви меса и кафе, а как ги обичах преди. Снощи имах леко кръв и то по скоро нещо като малък съсирек и сутринта пак. Лекаря не отговаря. Какво да правя не знам, мисля цял ден да лежа и да почивам че не се спрях напоследък.
Виж целия пост
# 363
Здравейте момичета, да се запиша и аз при вас.В 14 седмица съм а термина ми е на 24 октомври.Това  ще ми е второ дете но почти съм забравила всичко за гледането на бебета защото първото ми дете е почти на 14 години. Бременноста ми върви добре.Имах проблеми със стомаха адски киселини и разтроен стомах но сега всичко отмина като изключим запушения ми нос и постоянното кихане и подсмърчяне което ми остана от началото на бременноста и ме побърква особенно нощем. Първите два месеца свалих 7 килограма заради киселините но сега си ги наваксвам.Вкуса ми се е променил немога да ям месо нито риба нито колбаси само като ги погледна и се отвращавам.Желая лека и безпроблемна бременност на всички.
.   
Добре дошла и моят термин е на 24 ти. И аз не мога да погледна всякакви меса и кафе, а как ги обичах преди. Снощи имах леко кръв и то по скоро нещо като малък съсирек и сутринта пак. Лекаря не отговаря. Какво да правя не знам, мисля цял ден да лежа и да почивам че не се спрях напоследък.
От къде си? Няма ли спешен?
Обикновено при такива случаи предписват утрогестан и но-шпа, но се посъветвай с лекар.
Виж целия пост
# 364
здравей winipooh и аз имах леко кървене преди 15 дена или по скоро кафеникаво не бистра кръв. изписаха ми вагинални таблетки утрогестан и за два дни ми спря но си ги слагах 10 дни.доколкото разбрах е нормално и често срещано до четвъртия месец но задължително трябва да идеш на лекар и то по скоро защото не се знае от какво е.трябва да лежиш и нищо друго докато не идеш на лекар и без секс естествено и мнооого спокойствие.
Виж целия пост
# 365
6u6ulina как толкова рано ви казват пола на бебето чак ми се струва невероятно.с сина ми ми казаха чак в седми месец но вярно че беше миналия век и сега техниката е напреднала.на 14 май съм на консултация и дано да ми кажат че се изкушавам и си купувам вече розови бодинца за бебчето.
Виж целия пост
# 366
Здравейте момичета, да се запиша и аз при вас.В 14 седмица съм а термина ми е на 24 октомври.Това  ще ми е второ дете но почти съм забравила всичко за гледането на бебета защото първото ми дете е почти на 14 години. Бременноста ми върви добре.Имах проблеми със стомаха адски киселини и разтроен стомах но сега всичко отмина като изключим запушения ми нос и постоянното кихане и подсмърчяне което ми остана от началото на бременноста и ме побърква особенно нощем. Първите два месеца свалих 7 килограма заради киселините но сега си ги наваксвам.Вкуса ми се е променил немога да ям месо нито риба нито колбаси само като ги погледна и се отвращавам.Желая лека и безпроблемна бременност на всички.
.   
Добре дошла и моят термин е на 24 ти. И аз не мога да погледна всякакви меса и кафе, а как ги обичах преди. Снощи имах леко кръв и то по скоро нещо като малък съсирек и сутринта пак. Лекаря не отговаря. Какво да правя не знам, мисля цял ден да лежа и да почивам че не се спрях напоследък.
От къде си? Няма ли спешен?
Обикновено при такива случаи предписват утрогестан и но-шпа, но се посъветвай с лекар.


Пих утрогестан и ношпа до преди две седмици. Вчера имах ношпа и пих. Най- странното е че ме е кръв а съвсем миниатюрни съсиреци, бяха два, три и сега нямам. Ще видим утре какво ще каже лекарката
Виж целия пост
# 367
6u6ulina как толкова рано ви казват пола на бебето чак ми се струва невероятно.с сина ми ми казаха чак в седми месец но вярно че беше миналия век и сега техниката е напреднала.на 14 май съм на консултация и дано да ми кажат че се изкушавам и си купувам вече розови бодинца за бебчето.

ами на обикновен ехограф ми го казаха и сега ще отидем пак на 3Д и 4Д да видим ... Peace
Виж целия пост
# 368
1седм-4седм=1месец,   5седм-8седм=2месец,    9седм-12седм=3месец,  13седм-16седм=4месец,    17седм-20седм=5месец, 21седм-25седм=6месец, 26седм-30седм=7месец, 31седм-35седм=8месец , 36седм-40седм=9месец
 
 Аз намерих това и не знам  newsm78 #Crazy нека по компетентните се изкажат  Wink

Не, че съм компетентна  Grinning ама аз си имам свой си начин на изчисляване в кой месец съм и ми се струва най-най-логичен. Та моя термин е на 17.10, следователно на всяко 17то число аз влизам в поредния месец. Пример: сега на 17.04 влязох в 4ти месец.
Та както следва:
17.05 - 5месец
17.06 - 6 месец
17.07 - 7месец
17.08 - 8месец
17.09 - 9 месец
17.10 - термин
Виж целия пост
# 369
Христос Воскресе! Живи и здрави и сладки здрави бебенца през октомври!

Добре дошла на новата мама, вече сме 3 с термин 24.10 Simple Smile)))

Лека и безпроблемна бременност.
Виж целия пост
# 370
1седм-4седм=1месец,   5седм-8седм=2месец,    9седм-12седм=3месец,  13седм-16седм=4месец,    17седм-20седм=5месец, 21седм-25седм=6месец, 26седм-30седм=7месец, 31седм-35седм=8месец , 36седм-40седм=9месец
 
 Аз намерих това и не знам  newsm78 #Crazy нека по компетентните се изкажат  Wink

Не, че съм компетентна  Grinning ама аз си имам свой си начин на изчисляване в кой месец съм и ми се струва най-най-логичен. Та моя термин е на 17.10, следователно на всяко 17то число аз влизам в поредния месец. Пример: сега на 17.04 влязох в 4ти месец.
Та както следва:
17.05 - 5месец
17.06 - 6 месец
17.07 - 7месец
17.08 - 8месец
17.09 - 9 месец
17.10 - термин


Това и на мен ми изглежда логично и като си изчисля моите седмици според термина би трябвало да е така.
Виж целия пост
# 371
6u6ulina казват че щом не ядем месо значи ще е момиче.

шушулинка мисля,че беше със момче Wink аз със първата си бременост грам месо не кусвах и да беше мома  Peace
Добре дошла и от мен лека бременост
Виж целия пост
# 372
Да с момче съм  stork-boy само живот и здраве до края....може да се окаже и момиче  hahaha
Мамчета вие как сте с хапването,аз последните 2-3 дни направо не мога да си насмогна.СНощи ставах да ям ,викам ще ми мине ,ама друг път...Половин хляб не ми стига.
Виж целия пост
# 373
Благодаря ви за топлото посрещане. Не знам яденето има  нещо общо с пола но силно се надявам да е момиче защото това ми е мечтата но в крайна сметка да е живо и здраво.А с яденето хапвам доста но наблягам на постна супа и манджи с мноооого чесън и подправки а хляб не ми се яде и както казах и месо освен кайма и то ако е в мусака.аз по принцип съм си пълничка и това че свалих 7 кг първите два месеца ми дойде добре и много внимавам с теглото.работата ми е такава че работя по няколко дни в седмицата и тогава ям по малко но когато съм си вкъщи все ям нещо.с първата си бременност качих 40 кг но бях доста по слаба а сега не мога да си го позволя.
Виж целия пост
# 374
Здравейте момичета, по повод на месеците и тяхното изчисляване имам въпрос - защо третия месец е 5 седмици, а не 4 както всички останали? В няколко калкулатора за тремин така ми излиза и никъде не намирам отговор newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия