Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от проблемите, които обсъждат майките във форума?
Какви са неприятните симптоми на бременността и как могат да бъдат облекчени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от проблемите, които обсъждат майките във форума?
-
Какви са неприятните симптоми на бременността и как могат да бъдат облекчени?
Неприятните симптоми на бременността включват умора, гадене, подуване на корема, болки в кръста и ниско в корема. За справяне с тях можете да се консултирате с лекар за прием на магнезий, да пиете нош па и да се отпуснете. Освен това е важно да поддържате здравето на щитовидната жлеза чрез балансирана диета и хомеопатия. Участниците споделят различни симптоми и проблеми, свързани с бременността, като кървене, проблеми с храненето, главоболие, промени в хранителните предпочитания и други. Препоръчва се консултация с лекар при всякакви необичайни симптоми или проблеми.
-
Какви са препоръките за бременни жени с хормонални проблеми като Хашимото?
-
Какви са препоръките за справяне с втвърдяването на корема по време на бременност?
нека по компетентните се изкажат 
ама аз си имам свой си начин на изчисляване в кой месец съм и ми се струва най-най-логичен. Та моя термин е на 17.10, следователно на всяко 17то число аз влизам в поредния месец. Пример: сега на 17.04 влязох в 4ти месец.
)))
само живот и здраве до края....може да се окаже и момиче