Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от проблемите, които обсъждат майките във форума?
Какви са неприятните симптоми на бременността и как могат да бъдат облекчени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от проблемите, които обсъждат майките във форума?
-
Какви са неприятните симптоми на бременността и как могат да бъдат облекчени?
Неприятните симптоми на бременността включват умора, гадене, подуване на корема, болки в кръста и ниско в корема. За справяне с тях можете да се консултирате с лекар за прием на магнезий, да пиете нош па и да се отпуснете. Освен това е важно да поддържате здравето на щитовидната жлеза чрез балансирана диета и хомеопатия. Участниците споделят различни симптоми и проблеми, свързани с бременността, като кървене, проблеми с храненето, главоболие, промени в хранителните предпочитания и други. Препоръчва се консултация с лекар при всякакви необичайни симптоми или проблеми.
-
Какви са препоръките за бременни жени с хормонални проблеми като Хашимото?
-
Какви са препоръките за справяне с втвърдяването на корема по време на бременност?
))

.... Май само солети с повече сол понасям. Аз съм много зле и със миризмите. Всичко ми мирише отвратително. Дори праха за пране, с който пера от години и уж ми харесваше сега не мога да го трая. Страшна работа ви казвам. Дано след раждането се нормализират нещата, че ми иде да се гръмна вече....

гледам че кометнирате храната - да се отбележа и аз - първите седмици може би до към 14-15 аз също не можех да погледна месо. Покрай това целодневно гадене ядях само картофи под всякаква форма, но сега вече нещата се нормализираха, е не съвсем както преди, но вече си хапвам месце по малко и риба, много салати и плодове. Както шушулинка и аз започнах да си хапвам по-честичко но по малко защото по-принцип си имам проблем с кг., а и ми забраниха да ям сол и оцет и сега с хималайска сол и лимони ям салатките
Аз ...предполагам нормално,крещи си за нещо ,следващите 5 мин. ми минава ...обаче ние сме прекалено чувствителни и ми е сърдит
Миналото лято се влюбих в едни сандалки в Тенденз.ММ отказа да ми ги вземе,че съм имала достатъчно ,а и се връщахме от почивка и се бяхме поохарчили.Обаче ,аз не можах да ги забравя
И що търсене падна да ги намеря,то сайтове ли не гледах по няколко пъти,беше просто ужас..ее намерих ги ...Някоя би ли проверила дали ги има в наличност,ако ги има директно ги купувам
Аз съм по-назад от теб и не ми е минало де.... Но пък от повръщането ли от що ли не съм качила нищо до момента /ама качих преди да забременея
.

/, въпреки че според мед. сестрата всичко е ок, така било при бременност... Някой да сподели опит...?